Celta Vigo
35' Hugo Mallo 44' Danilo 54' Daniel Wass 72' Jonny Castro 85' Daniel Wass
Real Madryt
62' Cristiano Ronaldo 90' Lucas Vazquez
2:2

Koniec spotkania! Real Madryt nie odrobił strat i Celta Vigo znalazła się w półfinale Pucharu Króla! W dwumeczu 4:3!

Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Andreu Fontas.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema. 2:2! Po kornerze piłkę głową zgrał Benzema, a akcję skutecznie zamknął Vazquez! Real potrzebuje 1 gola do awansu!

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Sergi Gomez.

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Mariano Diaz.

Jeśli Real chce awansować do półfinału Pucharu Króla, musi strzelić 2 gole.

Gol! Strzelił Daniel Wass. 2:1!!! Pomocnik Celty oddał celny płaski strzał z 17 metrów i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

Celta Vigo. Schodzi: John Guidetti. Wchodzi: Jozabed.

Alvaro Morata strzelił z ostrego kąta wprost w bramkarza. Realowi brakuje 1 gola, aby doprowadzić do dogrywki. Na chwilę obecną w dwumeczu jest 3:2 dla Celty Vigo.

Danilo groźnie wstrzelił w pole bramkowe, ale dobrą interwencją popisał się Sergio Alvarez.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Alvaro Morata.

Po wyrównującej bramce Real ruszył do ataków, ale od kilku minut Celta znów uspokoiła grę.

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Iago Aspas źle strzelił zza pola karnego. Napastnik Celty posłał piłkę wyraźnie obok słupka.

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Castro.

Znów Cristiano Ronaldo ustawił piłkę przed polem karnym Celty. Portugalczyk tym razem uderzył obok bramki.

Robi się gorąco! W dobrej okazji Karim Benzema spudłował z 10 metrów.

Ależ blisko! Po dośrodkowaniu Kroosa z najbliższej odległości z główki do siatki nie trafił Sergio Ramos. Zabrakło centymetrów!

Marcelo Diaz strzelił z dystansu nad poprzeczką bramki Realu.

Real potrzebuje gola, aby doprowadzić do dogrywki. Będzie się działo!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Coś pięknego! Portugalczyk huknął bezpośrednio z rzutu wolnego i posłał piłkę tuż obok słupka bramki Celty!

Real miał rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego i dość niespodziewanie na płaski strzał w kierunku krótkiego słupka zdecydował się Toni Kroos. Golkiper Celty z trudem odbił piłkę na korner.

Real przejął inicjatywę, jednak nie potrafi zamienić jej na podbramkowe okazje.

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Wass.

Cristiano Ronaldo próbował wykorzystać niepewność stopera Celty, ale przed strzałem uprzedził go golkiper.

Groźnie pod bramką Realu! Po zagraniu Guidettiego z bliskiej odległości mógł strzelać Daniel Wass, ale pomocnik Celty niepotrzebnie przepuścił piłkę między nogami.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy! Real Madryt w bardzo trudnej sytuacji! "Królewscy" potrzebują obecnie 2 goli, aby doprowadzić do dogrywki. W dwumeczu 3:1 dla Celty Vigo.

Gol samobójczy! Danilo.

Celta Vigo na prowadzeniu!!! John Guidetti stanął oko w oko z Casillą, trafił w nogi golkipera, ale piłka pechowo odbiła się od powracającego Danilo i wpadła do siatki!

I znów Celta! Marcelo Diaz miał sporo miejsca na linii pola karnego, ale jego płaski strzał obronił golkiper Realu.

Groźna akcja Celty! John Guidetti, po kolejnym błędzie Realu, stanął przed świetną sytuacją, lecz jego strzał z półwoleja na korner odbił Kiko Casilla.

Po dośrodkowaniu Kroosa z główki wprost w bramkarza strzelił Sergio Ramos.

Real gra bardzo ryzykownie - zostawia sporo miejsca na tyłach, przez co naraża się na kontry.

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Mallo.

Ależ szansa dla Celty! Po katastrofalnym błędzie Casemiro przed doskonałą sytuacją stanął Iago Aspas, który będąc 10 metrów od bramki... zagrał wprost pod nogi rywala.

Karim Benzema zagrał w uliczkę w kierunku Cristiano Ronaldo, jednak Portugalczyka w ostatniej chwili uprzedził Jonny.

Po świetnej okazji Realu goście zwiększyli tempo i coraz częściej zagrażają bramce Celty.

Nieprawdopodobne!!! Cristiano Ronaldo uderzył z główki i po rękawicach golkipera trafił w poprzeczkę, po czym dobił piłkę, która odbiła się  od... słupka.

Po raz kolejny niewidoczny jest Cristiano Ronaldo. Od jakiegoś czasu niezbyt dobrze wygląda gra Realu w ataku.

Bardzo ryzykowna interwencja Kiko Casilli. Bramkarz Realu ubiegł rywala na 15. metrze.

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła bardzo niecelnie główkował Cristiano Ronaldo.

Uspokoił się mecz. Celta gra bardzo mądrze i oddala grę od własnego pola karnego.

Przypomnijmy, że Real musi strzelić 2 bramki, aby myśleć o awansie do kolejnej rundy.

Szybkie tempo meczu, obie strony starają się zaatakować, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

Isco oddał groźny strzał z dystansu, ale dobrą interwencją popisał się Sergio Alvarez.

Real od początku ruszył do ataków. "Królewscy" mieli już 2 rzuty rożne, ale dobrze ustawiali się piłkarze Celty.

Zaczynamy!

W związku z kontuzjami w roli stopera Realu Madryt najprawdopodobniej wystąpi nominalny środkowy pomocnik - Casemiro. Wydaje się, że "Królewscy" rozpoczną w ustawieniu 4-4-2.

W pierwszym meczu Celta Vigo niespodziewanie wygrała na boisku Realu Madryt 2:1. Stawką awans do półfinału Pucharu Króla.