1:0 - Vladmiri Darida i bramkarz obronił!

0:0 - Fabian Lustenberger w poprzeczkę!

22
8
komentarz

Rzuty karne będą wykonywane przy sektorze w którym siedzą goście. Rozpocznie Hertha.

2
120'

Doliczona została minuta.

4
2
119'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sokratis Papastathopoulos. Grek otrzymał żółtą kartkę i krytykował orzeczenia sędziego. W "nagrodę" otrzymał drugą kartkę i wyleciał z boiska!

8
12
119'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

4
3
117'

Hertha. Schodzi: Julian Schieber. Wchodzi: Sami Allagui.

115'

Arbiter już także jest chyba przemęczony. Nakazał powtórzyć wznowienie gry po... rzucie sędziowskim.

6
114'

Salomon Kalou doznał urazu i musi na moment opuścić boisko. Niemiłosiernie dłuży się ten mecz.

5
4
113'

Salomon Kalou biegł z piłką i nie wiadomo dlaczego zaczekał na rywali i zaprzepaścił dobrą okazję.

4
112'

Strata za stratę. Kartofliskowy futbol zrobił nam się w dogrywce.

5
1
111'

Żaden z zespołów nie podejmuje ryzyka. Próby ataków są czytelne.

3
1
108'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Castro.

Borussia Dortmund
1
6
106'

Sokratis Papastathopoulos ściął rywala i... udaje Greka. Dlaczegoe nie otrzymał kartki wie tylko sędzia.

2
2
106'

Ostatni kwadrans czas zacząć!

4
komentarz

Dembele był usilnie przywaracany do zdrowia i po przerwie wrócił na boisko.

4
1
Dogrywki powinny zostać zlikwidowane?
4
1
105+2'

Kolejna przerwa w grze. Być może rywalizacja w meczu zakończy się w czwartek.

2
105'

Doliczone zostały dwie minuty, a Borussia gra w osłabieniu. Dembele jeszcze nie wrócił na boisko.

2
102'

Dembele ma problemy, na środku boiska udzielana jest mu pomoc.

3
6
101'

Pierre-Emerick Aubameyang zamiast podawać do nadbiegającego partnera zagubił się w dryblingu i stracił piłkę.

3
2
100'

Strzał Bartry bez większych problemów obronił bramkarz.

93'

Od początku dogrywki w ataku Borussia, Hertha ma problemy z wyjściem z połowy.

5
3
91'

Rozpoczynamy dogrywkę!

4
91'

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Andre Schuerrle.

W dogrywce padną bramki?
3
2
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
1
87'

Do bezpańskiej piłki w polu karnym doszedł Reus, jednak uderzył obok bramki.

2
2
85'

Strzelał Pierre-Emerick Aubameyang, bramkarz na raty złapał łatwe uderzenie.

1
2
81'

Cóż za pudło Dembele! Gracz Borussi płaskim strzałem z ok. 12 metrów chciał wykończyć dobrą akcję, jednak przestrzelił!

2
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Bartra.

4
2
77'

Coraz mniej czasu do końca regulaminowego czasu. U nas pachnie szarlotką, kawą i... dogrywką.

1
4
71'

Hertha w końcu wyszła z własnej połowy, jednak nie potrafi stworzyć większego zagrożenia pod bramką Borussii.

1
1
67'

Z dystansu przymierzył Durm, bramkarz spokojnie złapał lekko uderzoną piłkę.

1
1
66'

Kapitalny strzał z dystansu Raphaela Guerreiro, kapitalną paradą popisał się bramkarz!

4
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Maximilian Mittelstaedt.

60'
57'

Pierre-Emerick Aubameyang uderzył, bramkarz odbił, a dobitka Gabończyka wpadła do siatki. Arbiter trafienia nie uznał twierdząc, że napastnik wybił piłkę bramkarzowi, gdy ten trzymał na niej dłoń.

5
5
56'

Genki Haraguchi uderzył z ok. 20 metrów, jednak wyraźnie pomylił się.

2
55'

Reus zagrywał wzdłuż bramki, ale żaden z partnerów nie potrafił wbić piłki do siatki,

2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Darida.

Hertha Berlin
3
1
51'

Znowu groźnie pod bramką Herthy, strzał Reusa zablokował obrońca i będzie tylko rzut rożny,

2
48'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Christian Pulisić. Szybko po przerwie Borussia doprowadziła do remisu. Dembelem trafił w słupek, przejął piłkę i wycofał do Pulisicia, a ten dograł do Reusa, który nie miał problemów z trafieniem do siatki!

37
11
46'

Gramy po przerwie.

5
3
45'

2
1
43'

Płaski strzał z dystansu oddał Darida, piłka o metr minęła słupek.

2
4
41'

Pierre-Emerick Aubameyang z metra do siatki, ale dogrywający Reus był na spalonym i sędzia słusznie gola nie uznał.

4
5
39'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Stark. Ostro grają goście.

3
1
37'

Borussia w ataku, jednak Hertha jest bardzo zdeterminowana i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

2
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Per Ciljan Skjelbred.

3
4
33'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl.

3
4
32'

Reus z boku pola karnego dośrodkował na bliższy słupek, a tam Bartra głową, stojąc tyłem do bramki, uderzył ponad poprzeczką.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Peter Pekarik.

2
1
27'

Gol! Strzelił Salomon Kalou. Asystował mu Niklas Stark. Do trzech razy sztuka! Kolejna strata graczy Borussi, tym razem goście wykorzystali. Stark dograł w pole karne, Kalou uciekł Piszczkowi i strzałem z pierwszej piłki trafił do siatki!

21
36
26'

Po dośrodkowaniu z rogu John Anthony Brooks uciekł Piszczkowi, a strzał głową Amerykanina odbił bramkarz. Do piłki doszedł Vedad Ibisević i z dwóch metrów spudłował!

1
3
24'

Strzał z woleja sprzed pola karnego oddał Vladimir Darida. Piłka uderzona w środek bramki padła łupem golkipera.

1
20'

Cały czas przewaga należy do Borussii, Hertha nastawiona na kontry sporadycznie gości pod bramką gospodarzy.

3
3
16'

Tym razem Pierre-Emerick Aubameyang nie kombinował, ale uderzył z ostrego kąta. Świetnie zachował się bramkarz Herthy.

9
1
15'

Pierre-Emerick Aubameyang sam na sam z bramkarzem, ale napastnikowi Borussii nie udał się zwód. Gabończyk stracił kontrolę nad piłką i wpadł na pomysł, aby wymusić rzut karny. Aktorstwo niczym z "Klanu". Sędzia nie lubi opery mydlanej i nie dał się nabrać.

6
4
13'

Żółtą kartkę za pyskówki otrzymał John Anthony Brooks.

3
2
13'

Tym razem błąd popełniła defensywa Herthy, goście ratowali się faulem w środku pola.

1
10'

Ogromny błąd popełnił Sokratis Papastathopoulos, który zgubił piłkę na rzecz Ibisevicia. Napastnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam, ale wracający Grek powstrzymał rywala i Hertha wywalczyła tylko korner. Przyjezdni domagali się rzutu karnego, jednak sędzia nie widział ku temu podstaw.

2
3
8'

Raphael Guerreiro do Reusa, ale we wszystkim zorientował się obrońca i przejął podanie.

5
1
5'

Borussia stara się wysoko atakować rywala. Póki co gościom udaje się wychodzić z opresji.