Holandia
10' Alessio Romagnoli
Włochy
11' Citadin Martins 32' Leonardo Bonucci 48' Daniele Rugani
1:2

Koniec. Holandia przegrała z Włochami 1:2.

Holendrzy atakują niemal całą drużyną, Włosi skutecznie odpierają napór.

Włochy. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Simone Verdi.

Holandia. Schodzi: Quincy Promes. Wchodzi: Steven Berghuis.

Kolejny raz świetne w bramce zachował się Gianluigi Donnarumma, który po raz kolejny obronił strzał Sneijdera.

Holendrzy dążą do wyrównania. Mocny strzał Sneijdera na róg sparował bramkarz.

Holandia. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Nick Viergever.

Holandia. Schodzi: Davy Klaassen. Wchodzi: Wesley Sneijder.

Mocny strzał na bramkę Zoeta, ale golkiper odbił w pole strzał Belottiego.

Włosi starają się przenieść ciężar gry na połowę Holendrów i tam długo rozgrywać piłkę.

Holandia. Schodzi: Georginio Wijnaldum. Wchodzi: Jens Toornstra.

Holendrzy ponownie przejęli inicjatywę, ale wciąż mają problemy z wykreowaniem bramkowej okazji.

Mocny i celny strzał z pola karnego oddał Belotti. Bramkarz był dobrze ustawiony i pewnie obronił.

Włochy. Schodzi: Eder Citadin Martins. Wchodzi: Andrea Petagna.

Depay uderzył z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Piłkę złapał bramkarz.

Włosi chyba czują, że Holendrzy nie są w stanie im zbytnio zagrozić i w końcu sami coraz częściej zaczynają się zapuszczać pod bramkę gospodarzy.

Teraz to Włosi dłużej rozgrywają piłkę. Przed momentem goście oddali nawet celny strzał. Uderzeł Eder, Jeroen Zoet spokojnie obronił.

Promes wpadł z piłką w pole karne, jego płaski strzał zdołał odbić Gianluigi Donnarumma. W końcu groźniejsza sytuacja w drugiej części.

Holendrzy cały czas starają się znaleźć dziurę w obronie rywala, Włosi jednak wciąż niemal bezbłędni.

Włochy: zszedł Ciro Immobile i zastąpił go Marco Belotti.

Lens dogrywał z boku pola karnego, ale szybsi okazali się obrońcy gości i wybili piłkę na róg.

Obraz gry podobny do tego z końcówki pierwszej części. Włosi na własnej połowie, Holendrzy starają się zaskoczyć rywali szybką akcją.

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani.

Holandia. Schodzi: Kevin Strootman. Wchodzi: Tonny Vilhena.

Gramy po zmianie stron.

Przerwa. Dobry mecz w Amsterdamie. Po golu na 1:2 Włosi zaczęli więcej uwagi poświęcać defensywie.

Doliczona została minuta.

Gospodarze meczu w Amsterdamie wciąż mają problemy z przedostaniem się pod bramkę rywala. Włosi po golu na 1:2 prawdopodobnie... zamknęli ten pojedynek.

Holendrzy starają się zagrozić gościom, ale Włosi znani są z perfekcji z "murarki" i zamknęli się na własnej połowie.

Problemy ma pokonany we własnym polu karnym Daniele De Rossi. Potrzebna będzie zmiana.

Holendrzy rzucili się do ataku, spięcie w polu karnym gości, ale sędzia uznał, że wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami.

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci. Po wrzutce z rogu piłkę głową uderzył Alessio Romagnoli, bramkarz instynktownie odbił futbolówkę przed siebie. Dopadł do niej Bonucci, który z metra wbił piłkę pod poprzeczkę! 1:2.

Spotkanie z trybun obserwuje Ruud Gullit, były znakomity piłkarz Oranje.

Holendrzy wyszli z kontrą, akcja zapowiadała się bardzo groźnie, ale fatalnie rozegrał piłkę Promes.

Do dośrodkowaniu z rogu siedem metrów przed bramką do piłki doszedł Kevin Strootman, którego strzał głową odbił się od poprzeczki i wyszedł na aut.

Włosi starają się zagrywać prostopadłe piłki za plecy obrońców. Na przedpolu czujny jest jednak Jeroen Zoet.

Prostopadłe dogranie w pole karne do Ciro Immobile, bramkarz Holendrów był jednak szybszy i wygarnął piłkę spod nóg napastnika.

Wyrównany mecz, piłka raz pod jedną bramką, a raz pod drugą. Poza bramkamki obserwujemy jednak niewiele uderzeń.

W końcu w ataku Holendrzy. Gospodarze jednak zbyt długo rozgrywają piłkę w okolicach środka boiska.

Po szybkim doprowadzeniu do remisu Włosi poczuli krew. Holendrzy wyraźnie stracili koncepcję gry.

Gol! Strzelił Citadin Martins. Błyskawiczna odpowiedź Włochów! Po dograniu w okolice pola karnego Bruno Martins Indi chciał odegrać piłkę, ale podał do Edera. Napastnik gości nie zmarnował szansy oddając mocny strzał z ok. 16 metrów! 1:1.

Gol samobójczy! Alessio Romagnoli. Holendrzy wyszli na prowadzenie! Szybka akcja gospodarzy, po rozegraniu piłkę w kierunku bramkę gości uderzył Promes, a tor jej lotu niefortunnie zmienił Romagnoli.

Ładne rozegranie akcji przez Włochów, do piłki przed polem karnym doszedł Eder, który uderzył mocno, ale niecelnie.

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Zespoły nie kwapią się do ataku, swobodnie rozgrywają piłkę.

Pierwszy groźniejszy atak gospodarzy. Do dośrodkowania doszedł Jeremain Lens, ale głową uderzył bardzo niecelnie.

Początek meczu.

Spotkanie poprowadzi Jonas Eriksson (Szwecja).

Holendrzy w towarzyskim spotkaniu z Włochami powalczą o odzyskanie zaufania kibiców. Oranje prowadzeni będą przez tymczasowego trenera Freda Grima, który zastąpił zwolnionego Danny'ego Blinda.