5
2
6
88'

Podrażnieni przyjezdni. Wciąż mają korzystny, bramkowy remis, ale marzyło się im drugie w historii zwycięstwo na stadionie RSC Anderlechtu.

10
3
5
2
4
86'

Gol! Strzelił Leander Dendoncker. Asystował mu Ivan Obradović.

Potężne uderzenie głową na 1:1! Idealne dośrodkowanie Ivana Obradovicia wykorzystał najlepiej jak potrafił Leander Dendoncker. Łukasz Teodorczyk absorbował w tym czasie defensorów Manchester United!

47
82'

Trzy uderzenia w nieco ponad minutę. Sofiane Hanni nie trafił w światło bramki, natomiast Marouane Fellaini oraz Paul Pogba nadziali się na interwencję Martineza Rubena!

5
2
5
5
4
80'

Futbolówka po płaskim uderzeniu Sofiane Hanniego otarła się o nogę Marcosa Rojo i RSC Anderlecht miał korner. Nie zapolował skutecznie na futbolówkę Łukasz Teodorczyk.

7
6
5
9
5
78'

Kradną czas przyjezdni. Musi zorganizować się do wysokiego pressingu mimo zmęczenia RSC Anderlecht, jeżeli chce szybciej odbierać piłkę rywalom.

3
2
2
2
3
75'
70
43
13
5
3
75'
75'

Kwadrans do końca i za moment na boisku zamelduje się Łukasz Teodorczyk!

24
9
2
1
2
72'

To trwało za długo! Sofiane Hanni wycofał piłkę spod linii bramkowej na przedpole, ale nadążyli za tym przyjezdni i nie pozwolili na strzał. Sergio Romero odetchnął z ulgą.

5
4
1
1
2
70'

Coraz mniej czasu ma RSC Anderlecht na odrobienie strat, a na dodatek piłka krąży po jego połowie. Serigne Mbodji blokował uderzenie na linii pola karnego.

2
1
1
2
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Obradović.

8
10
6
3
4
67'

Dwóch zmian dokonał już trener RSC Anderlechtu i wciąż nie ma na boisku Łukasza Teodorczyka. Obecni gospodarze starają się wyrównać, ale podobnie jak w pierwszej połowie ich zapał systematycznie gaśnie.

2
1
2
6
6
65'

Anderlecht. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Sofiane Hanni.

5
63'
60'

Szybko zameldował się na boisku dobrym podaniem Alexandru Chipciu. Całą akcję zakończył strzałem Frank Acheampong i aż złapał się za głowę, że piłka nie wpadła do siatki.

1
1
1
58'
57'

Marcus Rashford! Za bardzo w środek bramki i Martinez Ruben nie mógł rozczarować partnerów i przepuścić piłki.

4
2
2
4
2
54'

Sergio Romero pewnie złapał piłkę we własnym polu karnym. Chwilę wcześniej zawitał tam nawet Marcus Rashford i zatrzymał rajd Franka Acheamponga.

3
4
4
52'

Drużyna Jose Mourinho uspokaja sytuację na własnej połowie. Każde udane podanie studzi zapał do atakowania stołecznego zespołu.

12
5
4
3
4
50'

Massimo Bruno uminął już miękkim strzałem Sergio Romero, ale piłkę przed linią bramkową zdążył zatrzymać Antonio Valencia. Tylko korner dla wściekłych na początku drugiej części gospodarzy.

6
4
3
2
3
48'

Nicolae Stanciu wykonał rzut wolny z 20. metra po faulu na Franku AcheamponguSergio Romero nie musiał interweniować po nieprecyzyjnym strzale Rumuna.

9
2
6
5
6
47'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Carrick.

9
5
5
5
7
46'

Gra wznowiona po przerwie!

11
6
5
3
2
Czy RSC Anderlecht strzeli gola w drugiej połowie?
22
10
10
8
11
41'

Gdzieś zgubił piłkarską tożsamość i pomysł na mecz RSC Anderlecht. Bramkarz Sergio Romero obserwuje wydarzenia z daleka, a na początku spotkania nie brakowało mu zadań.

16
9
9
5
5
39'

Żywo ucieszył się z prowadzenia Jose Mourinho, a jego obecni na murawie podopieczni próbują pójść za ciosem. Antonio Valencia jeszcze raz postraszył RSC Anderlecht na prawej flance.

26
12
9
12
12
36'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan.

Manchester United na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu Antonio Valencii z prawego skrzydła Marcus Rashford uderzył bez chwili zawahania. Piłkę zatrzymał Martinez Ruben, ale jednocześnie skierował prosto pod nogi Henricha Mchitarjana, który z ostrego kąta wbił ją do siatki.

131
76
41
41
71
33'

Blisko 10 strzałów, ale wciąż zero goli. Piłkarzom zabrakło precyzji na początku spotkania i wciąż oba kluby są tak samo blisko awansu do półfinału Ligi Europy.

17
8
12
6
12
31'

Szansa na gola z rzutu wolnego dla zespołu Jose Mourinho. Chytre uderzenie Zlatana Ibrahimovicia, ale gospodarze ofiarnie zablokowali piłkę i ich bramkarz nie musiał interweniować!

17
21
19
12
10
29'

Minuty dla zespołu z Manchesteru. Serigne Mbodji ryzykował swoim wślizgiem, ale zdążył zdjąć piłkę z nogi składającego się do uderzenia Marcusa Rashforda.

13
9
15
12
14
26'

Zagapił się Marcus Rashford i stracił futbolówkę w polu karnym przeciwnika. RSC Anderlecht był równie mało ostrożny i pożar musiał gasić bramkarz Martinez Ruben. Pewna interwencja po płaskim uderzeniu.

12
7
9
8
19
24'

Żółtą kartkę otrzymał Henrich Mchitarjan.

20
13
11
20
29
21'

Chwila oddechu dla obu drużyn. RSC Anderlecht wreszcie postanowił wymienić kilkanaście podań w centrum boiska, a na dodatek Felix Brych dostrzegł przewinienie i przerwał grę.

13
10
10
6
15
18'

Marcus Rashford strzelił zza pola karnego, gdzie miał zaskakująco dużo miejsca, nieopodal spojenia słupka z poprzeczką.

25
13
12
12
6
17'

Kosmicznie szybko przenosi się piłka spod jednego pod przeciwne pole karne. RSC Anderlecht był centymetry od straty gola, gdy futbolówka trafiła w jego słupek! Uderzał z bliska Jesse Lingard.

23
11
26
14
13
16'

Piłka w siatce Manchester United, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego Massimo Bruno i gospodarze muszą nadal starać się o gola.

17
10
12
15
21
14'

Płaskie wstrzelenie Massimo Bruno i wahali się sędziowie, czy przyznać gospodarzom korner. Nie zrobili tego, ale minutę później RSC Anderlecht i tak rzut rożny wywalczył.

10
6
7
4
5
13'

Sporo dzieje się na początku spotkania. Oby tak dalej. Sporadycznie piłkarze wymieniają podania w centrum boiska, a raczej starają się ekspresowo przenosić futbolówkę pod pole karne przeciwnika.

20
8
7
5
4
11'

Ruszył dynamicznie Marcus Rashford. Aż zbyt dynamicznie, a na dodatek agresywnie. Sędzia Felix Brych uznał, że młodzian sfaulował Serigne'a Mbodjiego.

13
7
10
8
9
10'

Nie próżnują piłkarze ze stolicy Belgii. Frank Acheampong przed polem karnym i nie wiadomo, czy chciał strzelić płasko czy dostarczyć futbolówkę Isaacowi Kiese Thelinowi. Na pewno pudło.

14
12
10
5
6
8'

Dla odmiany ruszył na prawej stronie Dennis Appiah. Był przekonany, że jego drużynie należy się korner, ale sędzia absolutnie nie podzielił jego stanowiska.

11
8
12
8
10
7'

Rozciągnięcie na lewe skrzydło, gdzie rozpędził się Ivan Obradović. Próba dośrodkowania w pole karne, ale totalnie nie postarał się boczny obrońca RSC Anderlecht.

6
6
10
5
10
5'

Sergio Romero wybiegł daleko na przedpole i uprzedził Franka Acheamponga. Chwilę wcześniej Massimo Bruno został zablokowany na linii pola karnego.

14
5
5
4
5
2'

Pierwszy atak skonstruowali piłkarze Manchester United, którzy grają w czerwonych koszulkach i białych spodenkach. RSC Anderlecht w jednolitych, fioletowych strojach.

32
12
8
6
10
19:55

Pilkarze wyszli z tunelu na boisko. Widać koncentrację na twarzach, a na trybunach uśmiechnięty od ucha do ucha Alex Ferguson.