Ponownie obserwujemy szarpaną grę, już niewiele zmieni się w meczu.

11
13
11
83'

Kontra Realu zatrzymana gwizdkiem sędziego. Na spalonym znalazł się Cristiano Ronaldo.

41
26
16
16
30
81'

Zaatakowało Atletico, gospodarze chcą dać sobie nadzieję na odrobienie strat. Czasu pozostało im już niewiele.

38
21
15
18
24
77'

Zamieszanie pod bramką Realu, piłka wyszła na rzut rożny pół metra obok słupka.

30
24
30
17
22
77'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Karim Benzema.

100
326
100
41
38
76'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Lucas Vazquez.

31
21
11
13
20
76'

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Angel Correa.

25
13
17
11
13
76'

Uderzenie Koke, ale próba pozostawia wiele do życzenia.

9
75'

Benzema w polu karnym minął kilku rywali, w decydującym momencie Francuz stracił równowagę.

20
12
6
11
14
74'

Marcelo dośrodkował, głowę dostawił Benzema, ale z pięć metrów minimalnie spudłował!

24
20
18
20
15
73'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, żaden z graczy Atletico nie zdołał sięgnąć piłki.

27
17
9
12
16
70'

Strzał Griezmanna na rzut rożny wybił Keylor Navas.

30
20
9
15
32
69'

Piłka w bramce Atletico po strzale Modricia. Jednak w akcji brał udział Ronaldo, który starał się uderzyć będąc na spalonym.

27
19
13
19
39
68'

Atletico przeprowadziło jedną akcję, ale to wciąż Real ma więcej do powiedzenia.

35
16
6
12
18
66'

Navas obronił strzał Yannicka Ferreiry Carrasco  i dobitkę głową Kevin Gameiro! Powinno być 3:1!

60
39
20
27
30
64'

Atletico nie potrafi oddać strzału na bramkę Realu, który już gra na dużym luzie. Nic nie wskazuje na zmianę obrazu meczu.

36
22
9
15
24
61'

Lepiej prezentuje się po przerwie Real. Bramka w końcówce pierwszej części podłamała gospodarzy.

34
19
7
15
29
59'

Jedna z nielicznych kontr Atetico, jednak gospodarze źle rozegrali akcję.

29
21
11
10
20
58'

Marcelo doszedł do linii końcowej, dograł do Ronaldo, ale ten uderzył niecelnie.

24
37
14
29
16
57'
19
11
17
8
18
56'
24
14
13
16
10
55'

Z ok. 16 metrów mocno uderzył Isco. Płaski strzał był niecelny.

18
13
9
13
16
55'

Sporo biegania, dobre tempo, ale póki co bez strzałów na bramkę.

19
16
15
14
17
53'

Otwarta gra, żadna z drużyn nie zamierza kalkulować. Akcje najczęściej kończą się jednak przed polem karnym.

29
12
15
13
15
50'

Antoine Griezmann z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzył ponad bramką.

42
30
16
39
27
49'

Isco faulował składającego się do strzału Gimeneza. Gracz Atletico leży na murawie.

23
9
11
22
35
48'

Cristiano Ronaldo uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego z boku pola karnego, Oblak odbił strzał, a poprawka Marcelo była bardzo niecelna.

46
29
10
15
17
47'

Po przerwie Real zaatakował, gospodarze chyba nie wierzą w odrobienie strat.

32
17
10
15
21
46'

Gra wznowiona po przerwie.

57
21
12
9
9
Atletico stać na zdobycie trzech bramek po przerwie?
To i tak nie wystarczy
22
5
12
11
17
45+4'

Arbiter wciąż pozwala grać zawodnikom.

31
12
8
5
7
45+2'

Wracamy do gry.

56
18
13
10
12
45+1'

Torres "rozmawia" z Ronaldo. Portugalczyk śmieje się, ale na pewno nie z dowcipu rywala.

45
42
16
10
30
45'

Navas zderzył się z Torresem. Kostarykańczyk leży na murawie.

38
30
17
52
59
44'

Nerwy zaczynają puszczać graczom Atletico. Zaczynają ostro atakować rywali.

49
31
14
19
51
42'

Gol! Strzelił Isco. I chyba po emocjach...Benzema uciekł rywalom, odegrał do Kroosa, którego strzał odbił fantastycznie Oblak. Przy dobitce Isco bramkarz Atletico nie miał szans. 2:1 i Real ponownie blisko finału.