Wisła Kraków
15' Rafał Boguski 17' Semir Stilić
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
47' Wojciech Kędziora 90+3' Martin Miković
1:2

Koniec. Bruk-Bet wygrał w Krakowie z Wisłą 2:1.

Gol! Strzelił Martin Miković. Asystował mu Patrik Misak. Bruk-Bet wyfra w Krakowie! Fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Miković! 1:2!

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

W końcówce Wisła ma więcej z gry. Gospodarze liczą na szybkość Małeckiego, ale brakuje krakowianom dokładności.

Małecki przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie przerwał gry. Po chwili pomocnik szarżował lewą stroną, jednak został zatrzymany.

Groźnie w polu karnym Wisły, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

Termalica. Schodzi: David Guba. Wchodzi: Szczepan Kogut.

Ładna akcja gości, strzelał Wróbel, Załuska był dobrze ustawiony i obronił.

Termalica. Schodzi: Patryk Fryc. Wchodzi: Dalibor Pleva.

Mocno, ale minimalnie niecelnie uderzył Guba. Bruk-Bet bliżej wyjścia na prowadzenie.

Sprytny strzał Misaka i piłka omal nie wpadła do bramki Załuski!

Uderzenie Guilherme pozostawiało wiele do życzenia. Bardzo niecelny strzał.

Z dystansu potężnie uderzył Brlek. Baran... zawiesił się i w dziwny sposób chciał interweniować. Golkiper ostatecznie został trafiony piłką, która przeszła po chwili tuż obok słupka.

Guba dogrywał do Kędziory, który uderzył w boczną siatkę. Bardzo groźna po przerwie jest Termalica.

Wisła starała się zagrozić Termalice. Jednak dogranie do Małeckiego było zbyt mocne.

Mocne dośrodkowanie Mikovicia, ale żaden z partnerów nie sięgnął piłki. Mocno rozpoczęła drugą połowę Termalica.

Gol! Strzelił Wojciech Kędziora. Asystował mu Martin Miković. Świetna kontra gości! Stefanik do Mikovicia, ten w polu karnym do Kędziory, który w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza! 1:1!

Gramy po przerwie!

W Krakowie znowu zaczęło mocno padać. Miasto płacze, wszak sezon wkrótce zakończy się.

Przerwa. Wisła prowadzi po golu Rafała Boguskiego 1:0.

Goście starają się wysoko atakować krakowian. Gracze Wisły potrafią jednak cało wyjść z pressingu przeciwnika.

Otwarty mecz w Krakowie, ale spotkanie nie jest rozgrywane w zbyt mocnym tempie. Ot, takie granie i czekanie na koniec sezonu.

Załuska niepotrzebnie wyszedł z bramki, Guba starał się go przelobować. Jednak nie trafił w bramkę.

Mocno dogrywał w pole karne Cywka, jednak Małecki nie zdołał dojść do piłki.

Po wrzutce rogu do piłki doszedł Uryga, ale uderzając z trudnej pozycji źle trafił w piłkę.

Indywidualna akcja Ondraska, ale dobrze interweniował obrońca wybijając piłkę na róg.

Misak przedarł się w pole karne Wisły, uderzyło mocno. Piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

Miković dograł do Guby, ten uderzył, ale po raz kolejny niecelnie.

Gol dał Wiśle sporo luzu w grze. Bruk-Bet stara się odpowiedzieć, ale nie potrafi stworzyć sobie sytuacji do oddania strzału.

Potężny strzał Cywki i piłka odbiła się od poprzeczki! Poprawka Stilicia poszybowała ponad bramką.

Kędziora starał się dojść do piłki odbitej przez Załuskę po rzucie wolnym. Napastnik przewrócił się, ale wyraźnie chciał nabrać sędziego.

Żółtą kartkę otrzymał Semir Stilić.

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Patryk Małecki. Wisła... skontrowała rywala. W końcowej fazie Stilić podał do Małeckiego, a ten dograł do Boguskiego, który umieścił piłkę w bramce! 1:0!

Wiślacy mają problemy z przebiciem się przez obronę gości. Jedynie Wojciech Kędziora nie jest zaangażowany w grę defensywną.

Kolejny strzał gości, uderzał Guba, ale bardzo niecelnie.

Strzał Mikovicia bez większych problemów obronił Załuska.

Obraz meczu nie ulega zmianie. Wisła stara się znaleźć dziurę w obronie gości, rywale starają się kontrować.

Po stracie graczy Wisły goście wyszli z kontrą, ale źle rozegrali akcję.

Od początku Wisła uzyskała przewagę. Bruk-Bet przyczajony na własnej połowie.

Gramy!

Spotkanie poprowadzi antybohater 36. kolejki Tomasz Musiał (Kraków).

Wisła Kraków walczy o 5. pozycję, Bruk-Bet Termalica o 7. miejsce. Nawet w przypadku wygranych zespoły nie mają pewności czy awansują w tabeli. Wszystko zależy od wyniku spotkania w Szczecinie.