Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

3
3
89'

Gol! Strzelił Robert Obst.

Pogoń Szczecin dobiła Koronę Kielce, a autorem gola po szybkim ataku jest Robert Obst! Z wielkim spokojem zrobił to wychowanek klubu, który przed strzałem przełożył sobie jeszcze piłkę!

Pogoń Szczecin
37
16
8
6
12
87'

Gol! Strzelił Rafał Murawski.

Ustępujący kapitan Pogoni Szczecin strzelił tym razem z obrębu pola karnego. 2:0 i gospodarze wygrają to spotkanie!

45
25
9
6
11
85'

Piłka na połowie szczecinian. Trenerzy nie mają już zmian w zanadrzu. Bartosz Kwiecień oraz Mate Cincadze opuścili boisko z powodu kontuzji.

2
4
3
1
83'

Pogoń. Schodzi: Mate Cincadze. Wchodzi: Robert Obst.

7
3
3
4
3
80'

Nabil Aankour przebiegł się środkiem boiska i zdecydował się na uderzenie z dystansu, ponieważ nie widział nikogo, komu mógłby podać piłkę. Zła próba ponad bramką Portowców.

1
5
3
5
75'

Kwadrans do końca spotkania. Korona Kielce próbuje wyrównać, ale Jakub Słowik nie jest specjalnie zapracowany.

10
6
1
4
5
70'

Adam Frączczak nie trafił do bramki z bliska po dośrodkowaniu Rafała Murawskiego. Zaczyna być na siebie wściekły za nieskuteczność napastnik Pogoni Szczecin.

5
4
3
3
10
68'

Pogoń. Schodzi: David Niepsuj. Wchodzi: Sebastian Rudol.

68'

Żółtą kartkę otrzymał David Niepsuj.

7
1
10
66'
64'
62'

Vanja Marković wpadł w pole karne Pogoni Szczecin, ale nie oddał celnego uderzenia. Pozycja była niezła!

3
3
1
4
5
61'

Po godzinie spotkania bramka odczarowana! Mocne uderzenie zza pola karnego w narożnik bramki Korony Kielce i Michal Pesković nie zapobiegł nieszczęściu.

65
32
6
10
21
55'

Z trybun zniknął transparent kibiców Pogoni "jak nie chcecie już się starać, to możecie wyp...". Tymczasem gra przeniosła się do centrum boiska.

20
6
3
3
5
52'

Michal Pesković! Dobra reakcja po strzale Dawida Korta, który dostał podanie w tempo za linię obrońców Korony Kielce. Coraz więcej celnych uderzeń.

11
5
1
3
5
49'

Jakub Żubrowski spróbował swoich sił zza linii pola karnego. Płaskie uderzenie dokładnie tam gdzie stał Jakub Słowik. Pewnie obaj bramkarze po przerwie.

8
3
1
6
48'

Właśnie Adam Frączczak główkował z kilkunastu metrów. Szkoda z perspektywy szczecinian, że prosto w dobrze ustawionego Michala Peskovicia.

4
2
1
6
47'

Obrazki z pierwszej części spotkania. Po przerwie Adam Frączczak chce podsumować sezon golem.

8
1
46'

17:02

2545 kibiców na trybunach w Szczecinie. Frekwencja nie powala na kolana jak gra Pogoni w grupie mistrzowskiej.

3
4
7
3
Czy padnie minimum jeden gol w Szczecinie?
7
2
1
1
4
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

8
3
4
4
3
43'

Mocne wstrzelenie ze stałego fragmentu. Piłka odbiła się od Marcina Listkowskiego i poszybowała obok bramki Korony Kielce. Bardzo kuleje skuteczność u gospodarzy!

12
8
3
3
6
42'

Nieudana akcja podopiecznych Kazimierza Moskala na prawej stronie boiska. Mają jeszcze szanse na zaskoczenie Michala Peskovicia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

4
1
4
1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Listkowski.

10
7
2
2
14
38'

Wiele strzałów w Szczecinie, ale wiele marnej jakości. Marcin Listkowski nawinął sobie przeciwnika przed polem karnym, po czym chybił pół metra obok słupka.

13
4
1
4
5
35'

Mateusz Możdżeń po raz drugi i Jakub Słowik z trudem sparował chytre uderzenie przed siebie. Nie dobili piłki do siatki Koroniarze.

17
5
2
2
5
35'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut.

10
4
2
3
16
34'

Zbyt krótko wybita futbolówka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Miguela Palanci i Mateusz Możdżeń sprawdził czujność bramkarza Pogoni Szczecin. Płaskie uderzenie nie sprawiło problemu Jakubowi Słowikowi.

5
1
1
2
3
32'

Nudzi się Jakub Słowik. Ponownie piłka na połowie Korony Kielce i Dawid Kort jest coraz bliżej zdobycia gola strzałem z dystansu.

7
1
1
1
4
29'

Dawid Kort opanował piłkę przed polem karnym Korony Kielce. Nieczyste uderzenie pomocnika i Michal Pesković znów nie musiał interweniować.

12
5
3
4
6
26'

Kombinacja Pogoni Szczecin na obrzeżach pola karnego Korony Kielce. Wmieszali się w szyki gospodarzy Mateusz Możdżeń oraz Bartosz Kwiecień.

13
6
3
3
5
24'

Vladislavs Gabovs wrócił we własne pole karne i nie pozwolił na strzał Dawidowi Kortowi. Młody szczecinianin oddał w karierze trzy uderzenia głową i dwa z nich skończyły się golem. Trzeba uważać.

11
6
2
3
4
22'

Złe podanie Nabila Aankoura sprowokowało Pogoń Szczecin do kontrataku. Nie przypilnował linii spalonego Marcin Listkowski i sędzia asystent przerwał atak.

8
5
4
3
5
20'

Zarysowała się przewaga Pogoni Szczecin, ale kielczanie zdążyli już uspokoić sytuację na boisku i odpowiedzieć dwoma uderzeniami z dystansu.

7
3
2
2
5
15'

Rozpędza się Rafał Murawski. Dwa uderzenia zza pola karnego i Michal Pesković nie mógł być pewny, że piłka ominie jego bramkę. Odetchnął głęboko bramkarz z Kielc.

11
7
8
4
5
13'

Kamil Drygas złożył się do strzału przewrotką. Jego obecność w polu karnym kielczan była niespodzianką i gdyby lepiej przymierzył, Pogoń Szczecin byłaby na prowadzeniu.

17
8
6
8
7
11'

Vladislavs Gabovs podłączył się do ataku na prawej stronie boiska. Swoją szarżę zakończył nieudanym dośrodkowaniem. Aż nie mógł w to uwierzyć.

11
7
3
3
8
9'

Mateusz Możdżeń zorientował się co planuje Pogoń Szczecin i wykopał piłkę sprzed nosa Adama Frączczaka. Jeszcze poprawka Rafała Murawskiego i interweniował Michal Pesković.

14
6
2
2
6
7'

Marcin Cebula pokazał się dwukrotnie w centrum boiska. Próbował przyspieszyć akcję gości podaniem na lewe skrzydło. Jedyne co wywalczyła Korona Kielce to rzut wolny.

2
3
3
1
4
5'

Nieudana akcja kielczan i piłka poturlała się spokojnie w rękawice Jakuba Słowika. Pierwszy kontakt bramkarza Pogoni Szczecin.

10
5
4
6
4
3'

Głębokie dośrodkowanie odprowadził wzrokiem za bramkę Michal Pesković, który wskoczył do bramki Korony Kielce na ostatnie spotkanie sezonu.

10
4
2
2
5
2'

Dwie piłki na boisko. Nie przejmuje się tym specjalnie Wojciech Myć, ani Korona Kielce, która rozgrywa futbolówkę na własnej połowie.

3
3
4
3
4
17:02

Hymn Dumy Pomorza w Szczecinie. Piłkarzy wyprowadził na boisko Wojciech Myć, który debiutuje dziś w Lotto Ekstraklasie.

7
4
2
2
3
17:02

Pochmurna pogoda w Szczecinie. Na razie nie pada deszcz, więc nic nie powinno przeszkadzać piłkarzom w stworzeniu niezłego widowiska na pożegnanie sezonu.