Chile
66' Gonzalo Jara 81' Arturo Vidal 90+1' Eduardo Vargas
0:2

Koniec. Chile pokonało Kamerun 2:0.

Gol! Strzelił Eduardo Vargas. Sanchez nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Piłka trafiła pod nogi Vargasa, a ten trafił na 2:0. Sędzia po raz kolejny skorzystał z VAR i zmienił początkową decyzję, kiedy gola nie uznał. 2:0!

Sędzia doliczył 4 minuty.

Kamerun. Schodzi: Andre-Frank Zambo Anguissa. Wchodzi: Georges Mandjeck.

Isla do Sancheza, ale uprzedził go obrońca.

Kamerun. Schodzi: Sebastien Siani. Wchodzi: Moumi Ngamaleu.

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Alexis Sanchez. Tym razem gol musi zostać uznany! Dośrodkował z lewej strony Sanchez, a Vidal głową wpakował piłkę do bramki!

Gra toczy się teraz pod bramką Chile. Kamerun długo rozgrywa piłkę. Dużo słabsza część meczu w wykonaniu piłkarzy z Ameryki Południowej.

Chile rzuciło się do ataku, piłkarze z Ameryki Południowej przyspieszyli grę.

Dobre dogranie z rzutu rożnego, Isla nie potrafił wbić piłki do siatki z dwóch metrów!

Chile. Schodzi: Charles Aranguiz. Wchodzi: Francisco Silva.

Groźny strzał Vargasa z ok. 16 metrów, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg metr obok słupka.

Benjamin Moukandjo uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok bramki. Niewiele brakowało.

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Jara.

Kamerun dużo korzystniej prezentuje się po przerwie. Chile nie potrafi znaleźć swojego rytmu. Czyżby anulowany gol aż tak źle podziałał na ten zespół?

Chile. Schodzi: Jose Pedro Fuenzalida. Wchodzi: Leonardo Valencia.

Chile stara się grać szybko piłkę, ale mistrzowie Ameryki Południowej mają problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką Kamerunu.

Chile. Schodzi: Edson Puch. Wchodzi: Alexis Sanchez.

Mocne dogranie w pole karne Chilijczyków, Johnny Herrera zdołał zbić piłkę do boku.

A na boisku więcej z gry ma Chile, Kamerun stara się odgryzać rywalom.

Powtórki pokazały, że Vargas przy nieuznanym golu był na spalonym. Kilkunastocentymetrowym! Zacznie się wszystkim odbijać VAR, oj zacznie.

Szybkie wyjście Chiliczyków, ale Vidal zagrał niedokładnie i piłkę przejął Kamerun.

W ataku Chile, niecelny strzał oddał Arturo Vidal.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Więcej z gry mają reprezentanci Chile. Piłkarze z Ameryki Południowej grali nieskutecznie. Chwilę przed przerwą zdobyli gola, ale sędzia bramki ostatecznie nie uznał.

Gol dla Chile nie został uznany! Vargas trafił po podaniu Vidala. Sędzia po ponad minucie bramkę anulował! Wszystko dzięki analizie przez system VAR.

Sędzia doliczył minutę.

Isla chciał wycofać piłkę w polu karnym do partnera. Futbolówkę przejęli obrońcy z Kamerunu.

Kameruńczycy często przejmują piłkę w okolicach środka boiska, ale łatwo ją tracą.

Vargas znalazł się w świetnej sytuacji po podaniu Vidala. Piłka uderzona z ok. 15 metrów przeleciała wysoko ponad bramką.

Zawodnicy z Chile starają się znaleźć dziurę w obronie rywala, ale często mają problemy z dokładnym rozegraniem akcji i notują niepotrzebne straty.

Kontra Kamerunu zakończona niecelnym strzałem Michaela Ngadeu-Ngadjui. Kameruńczycy sytuacje stwarzają sobie tylko po stratach Chilijczyków.

Reprezentanci Chile dążą do objęcia prowadzenia, Kamerun broni się z dużym szczęściem.

Znowu zamieszanie w polu karnym Kamerunu. Jednak jeden z graczy Chile na wyraźnym spalonym.

Vidal w ostatnim momencie został zatrzymany w polu karnym przez obrońcę. Świetnie zachował się Adolphe Teikeu.

Znowu groźnie w polu karnym Kamerunu, Ondoa wybił piłkę na róg.

Jose Pedro Fuenzalida powtórzył wyczyn kolegi, ale próba nie była już tak udana.

Zaskakujący strzał z dystansu Pucha, bramkarz zdołał sparować piłkę.

Przeważa Chile, ale Kamerun poukładał grę i już nie pozwala rywalom na tak wiele jak na początku meczu.

Piłka w bramce Chile, ale sędzia gola nie uznał dopatrując się faulu w ataku jednego z Kameruńczyków. Faulowany był Vidal.

W ataku Chile. Dogranie w pole karne Kamerunu, jednak Ondoa przeciął tor lotu piłki.

Po wrzutce z rogu wysoko nad bramką głową uderzył Michael Ngadeu-Ngadjui.

Vincent Aboubakar po błędzie obrony Chile wpadł z piłką w pole karne. Jednak jego strzał bramkarz odbił nogą!

W końcu Kamerun dłużej rozgrywał piłkę na połowie Chile. Jednak nie potrafił zbliżyć się pod pole karne.

Jak w masło wchodzą w obronę rywala Chilijczycy. Przed momentem niepotrzebne dogranie do Vidala.

Mocny początek Chile. Kamerun ma duże problemy z rywalem.

Ondoa popisał się kapitalną interwencją! Uderzał płasko z pola karnego Aranguiz. To powinien być gol!

Eduardo Vargas uderzył z pola karnego i piłka trafiła w słupek, a następnie odbiła się od nogi bramkarza wychodząc na róg!