Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

14
13
29
118'

Rui Patricio i kolejna wyborna interwencja po potężnym strzale z półwoleja Hectora Herrery. Po chwili Hirving Lozano sygnalizował faul w polu karnym, ale sędzia nic takiego nie widział.

15
17
14
15
30
115'

Hirving Lozano był zdaniem sędziego asystenta na spalonym w momencie podanie Jonathana Dos Santosa. Meksykowi zostało niewiele czasu na wyrównanie.

14
10
8
8
18
112'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Raul Jimenez za zbyt wysokie uniesienie nogi przed własnym polem karnym.

33
19
19
16
21
108'

Musiał pozmieniać puzzle w swojej układance selekcjoner reprezentacji Portugalii. Jego drużyna musi przetrwać ze swoim prowadzeniem jeszcze 12 minut.

15
9
5
6
12
106'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nelson Samedo za przewinienie w bocznym sektorze boiska.

15
106'
ZMIANA

Meksyk. Schodzi: Rafael Marquez. Wchodzi: Marco Fabian.

24
15
8
10
9
105'

Doliczona minuta.

13
8
11
15
6
104'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrien Silva.

Wielki impas przełamany. Po czterech zmarnowanych rzutach karnych Adrien Silva trafił z 11. metra do siatki po uprzednim zmyleniu bramkarza.

43
26
11
25
53
103'

Rzut karny dla Portugalii! Druga dziś jedenastka dla mistrzów Europy po zagraniu ręką Miguela Layuna.

25
14
12
15
28
99'

Eliseu miał sporo czasu, by zastanowić się jak wykonać rzut wolny. Potężne, ale niecelne uderzenie ze stałego fragmentu i Guillermo Ochoa nie musiał interweniować.

16
12
12
9
6
98'

11
95'

Mocne otwarcie dogrywki w wykonaniu Meksyku. Po strzale Raula Jimeneza swoją szansę na odzyskanie prowadzenia miał również Hirving Lozano, ale nie przechytrzył Rui Patricio.

13
8
6
5
5
94'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Jimenez.

8
9
3
5
14
93'

Raul Jimenez dostał podanie w polu karnym Portugalii. Miał trochę miejsca do oddania strzału, jednak nadział się na nogę Portugalczyka i wywalczył jedynie korner.

6
5
5
3
5
91'

Rozpoczęła się pierwsza część dogrywki.

20
9
5
3
4
91'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Pizzi. Wchodzi: William.

5
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pepe. Asystował mu Ricardo Quaresma.

Ekwilibrystyczne uderzenie stopera po dośrodkowaniu. Właśnie Pepe znalazł sposób na pokonanie Guillermo Ochoy w doliczonym czasie!

58
30
21
21
61
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

12
8
5
2
7
88'

W ostatnich minutach Meksyk rozsądniej. Na dodatek jest uskrzydlony wynikiem. Dla tego zespołu każde zwycięstwo z przeciwnikiem z Europy jest ważnym wydarzeniem.

7
4
2
4
2
85'
ZMIANA

Meksyk. Schodzi: Javier Hernandez. Wchodzi: Raul Jimenez.

84'

Zaczyna być widoczne zmęczenie po stronie Portugalii, natomiast Meksyk potrafi niebezpiecznie i szybko skontrować. Przed momentem Javier Hernandez przegrał pojedynek z Rui Patricio. Za moment strzelający opuści plac.

12
9
2
2
2
81'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Andre Gomes.

Danilo #13
12
8
4
1
3
81'
ZMIANA
9
11
6
4
8
80'
ZMIANA
79'

Miguel Layun wykazał się wielkim spokojem i wygrał pojedynek blisko chorągiewki. Ważna interwencja bocznego defensora, tyle że Meksyk znów nie potrafił się utrzymać w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika.

2
4
2
6
3
75'

Kwadrans do końca małego finału. Andres Guardado ma problem z mięśniami i być może Juan Carlos Osorio za moment zmieni swojego doświadczonego pomocnika.

3
4
2
6
2
73'

Coraz bardziej rozpaczliwe rozwiązania mistrzów Europy. Jedyne, co wynikło z uderzenia Pepe, to korner, po którym wybronili się podopieczni Juana Carlosa Osorio.

4
7
3
4
4
70'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Nani. Wchodzi: Ricardo Quaresma.

11
9
4
4
6
68'

Będzie zmiana w drużynie z Europy. Do wejścia na boisko jest gotowy doświadczony, ale wciąż błyskotliwy Ricardo Quaresma.

6
4
1
1
2
65'

Po zmianie wyniku jest gorąco na murawie. Portugalia robi co może żeby wyrównać, stwarza sytuacje podbramkowe, ale też otwiera wolne przestrzenie, za co mógł ukarać Carlos Vela.

5
5
4
2
3
61'

Fenomenalnie Guillermo Ochoa, który znów interweniował intuicyjnie. Wykazał się refleksem po strzale głową Gelsona Martinsa! Fura szczęścia Meksyku.

7
6
2
3
2
60'
ZMIANA

Meksyk. Schodzi: Oribe Peralta. Wchodzi: Hirving Lozano.

59'

Pierwsza poważna szansa na wyrównanie w półfinale. Gelson Martins wypatrzył w polu karnym Pizziego, którego uderzenie bez przyjęcia nie było w światło bramki. Nieznaczne pudło!

5
5
5
3
6
54'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Luis Neto.

Właśnie akcja skrzydłem daje reprezentacji Meksyku prowadzenie! Za dużo swobody miał Javier Hernandez, po którego mocnym wstrzeleniu Luis Neto wpakował piłkę do własnej bramki.

Portugalia
70
52
12
22
27
53'

Jeszcze jedno niecelne uderzenie. Andre Silva uruchomił szybkiego Gelsona Martinsa, któremu do akcji idealnej zabrakło tylko precyzji przy strzale.

7
3
3
2
2
52'

Krążyła piłka po obrzeżach pola karnego Meksyku. W końcu Joao Moutinho oddał strzał 16. metra, tyle że wysoko nad poprzeczką i Guillermo Ochoa nie musiał interweniować.

6
4
1
1
3
48'

Podobnie jak w pierwszej połowie w posiadaniu piłki utrzymuje się reprezentacja Portugalii. Meksyk stawia na szybkie wyprowadzenie futbolówki z wykorzystaniem bocznych obrońców.

4
1
2
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

7
3
2
2
3
Czy w drugiej połowie padnie minimum gol?
6
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

12
4
4
5
11
43'

Po podaniu Gelsona Martinsa niewiele zabrakło, a Oribe Peralta trafiłby szupakiem do własnej bramki. Napastnik mógł mocno zaszkodzić drużynie, gdy próbował pomóc.

4
3
7
3
4
40'

Coraz bliżej przerwa i wciąż bezbramkowo w meczu o 3. miejsce. To głównie zasługa interwencji golkiperów, choć również nieudolności piłkarzy ofensywnych.

7
2
2
3
2
38'

Guillermo Ochoa kontynuuje koncert bramkarzy. Kolejna popisowa interwencja. Tym razem zmienić wynik próbował Nelson Samedo.

6
9
4
1
3
37'

Oribe Peralta złożył się do strzału przewrotką, tyle że trzeba było jeszcze trafić w piłkę, nie mówiąc już o trafieniu w bramkę. Grę wznowił już Rui Patricio.

6
8
8
5
4
33'

Miguel Layun przyjął na ciało potężne uderzenie Pizziego. Tylko korner, a obrońca reprezentacji Meksyku otrzepał się, wziął głęboki oddech i chce kontynuować grę.

10
6
7
4
3
32'

Bramkarze w rolach głównych. Piękne interwencje Rui Patricio i Guillermo Ochoy.

8
6
11
3
3
31'

Javier Hernandez! Jeszcze lepiej Rui Patricio! Bramkarz reprezentacji Portugalii uratował swoją drużynę. Intuicyjna interwencja jedną ręką po uderzeniu z kilkunastu metrów.

6
4
2
4
5
27'

Po dośrodkowaniu Miguela Layuna z rzutu wolnego zakotłowało się w polu karnym reprezentacji Portugalii. Zamieszanie wyjaśnił bramkarz Rui Patricio.

9
8
1
1
3
26'

4
23'

Pizzi najpierw spróbował uruchomić prostopadłym podaniem Gelsona Martinsa. Nie udało się, dlatego kilka sekund później pomocnik oddał już strzał. Piłka po nodze przeciwnika opuściła boisko.

4
6
3
2
3
20'

Krótko po zmarnowanym rzucie karnym Nani główkował z bliska nad poprzeczką. Pozycja była świetna i Portugalia powinna śmiało zdobyć minimum gola w kilka minut.

3
5
10
4
11
17'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Andre Silva!

Strzał w lewy dolny narożnik z rzutu karnego i Guillermo Ochoa sparował piłkę na korner! Świetna interwencja bramkarza reprezentacji Meksyku.

Portugalia
45
31
14
14
17
16'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Marquez.

13
6
5
8
16
15'

Będzie rzut karny dla reprezentacji Portugalii po weryfikacji wideo!

11
8
3
6
14
14'

Zderzenie Andre Silvy z Rafaelem Marquezem w polu karnym Meksyku i sędzia postanowił skorzystać z technologii VAR.

3
3
2
2
2
12'

Meksyk przetrwał początek małego finału. Mógł się tego obawiać po półfinale z Niemcami, ale w kolejnym spotkaniu jest czujniejszy i nie pozwolił nawet na celne uderzenie Portugalczykom.

2
1
1
2
10'

Po dośrodkowaniu Miguela Layuna strzał głową oddał Javier Hernandez. Nie miał łatwej pozycji i nie zdołał skierować futbolówki w światło bramki Rui Patricio.

7
6
1
1
1
8'

Nani ponownie oddał strzał obok bramki, tyle że tym razem po gwizdku i musi tłumaczyć sędziemu z Arabii Saudyjskiej, że nic nie usłyszał.

3
2
4
3
8
5'

Nani bije brawo Gelsonowi Martinsowi po jego rajdzie i dośrodkowaniu. Kapitan reprezentacji Portugalii oddał po nim strzał obok bramki Guillermo Ochoy.

4
3
4
5
5
4'

Po rzucie wolnym Portugalczycy mają szansę na poprawienie się z rzutu rożnego, ponieważ dośrodkowanie Pizziego zostało zablokowane przez Meksykanina.

5
2
7
2
4
2'

Na szpicy w reprezentacji Meksyku gra Oribe Peralta. Po akcji na prawej stronie boiska była próba uruchomienia napastnika, ale czujna jest obrona Portugalii.

4
1
2
13:15

Hymny narodowe w Moskwie. Portugalia w bordowych strojach, natomiast Rafael Marquez i spółka w białych koszulkach oraz spodenkach.

5
1
3
1
1
13:15

Prezentacja drużyn na telebimach w Moskwie!