Włochy
4' Claudio Marchisio 7' Jose Maria Gimenez 40' Ciro Immobile 82' Eder 90+2' Daniele De Rossi
Urugwaj
61' Nahitan Nandez
3:0

Koniec spotkania. Włosi nie dali najmniejszych szans rywalom.

Gol! Strzelił Daniele De Rossi. Pewny strzał Włocha i trzecia bramka.

Faul Gimeneza w polu karnym na El Shaarawym. Rzut karny dla Włochów.

Sędzia doliczył trzy minuty.

El Shaarawy szukał wolnego miejsca do uderzenia, ale stracił piłkę. Chwile później minimalnie niecelnie strzelił Montolivo.

Włosi w końcówce kontrolują losy meczu i naciskają na rywali.

Gol! Strzelił Eder. Asystował mu Manolo Gabbiadini. Fatalny błąd Muslery we własnym polu karnym. Gabbiadini wstrzelił piłkę w kierunku bramki, a Eder z najbliższej odległości skierował ją do siatki.

Włochy. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Manolo Gabbiadini.

Urugwaj. Schodzi: Maxi Pereira. Wchodzi: Mathias Corujo.

Świetna intwerncja Muslery po strzale El Shaarawy'ego. Mogło być 2:0 dla Włochów!

Świetna okazja Włochów. Eder minimalnie spudłował.

Urugwaj. Schodzi: Diego Rolan. Wchodzi: Alejandro Silva.

Z akcją ruszyli Włosi, ale Darmian fatalnie podał w stronę kolegów i zanotował stratę.

Nieudany strzał Montolivo z dystansu.

Dwójkowa akcja Immobile i Edera zakończona stratą.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nahitan Nandez.

Piłka w siatce Donnarummy, ale gol nie został uznany. W polu karnym sfaulowany był Montolivo i sędzia przyznał rzut wolny dla Włochów.

Błąd Donnarummy, ale bez konsekwencji. Włoski bramkarz szybko naprawił swoje złe zagranie.

Urugwajczycy w drugiej połowie są znacznie aktywniejsi niż rywale. Włosi zepchnięci do defensywy.

Włosi mają problemy, by poradzić sobie z wysokim pressingiem rywali.

Bez zagrożenia pod bramką Urugwaju po rzucie rożnym wykonanym przez Włochów.

Początek drugiej połowy.

Włochy. Schodzi: Andrea Belotti. Wchodzi: Eder.

Urugwaj. Schodzi: Carlos Sanchez. Wchodzi: Christian Stuani.

Koniec pierwszej połowy. Duża przewaga Włochów, Urugwajczycy mieli problem ze stworzeniem groźnej sytuacji.

Strzał z dwudziestu metrów Candrevy nad bramką.

Zostały doliczone dwie minuty.

Ależ okazja Włochów! Immobile strzelał z ośmiu metrów, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Ciro Immobile.

Immobile przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

Włosi kontrolują losy meczu i częściej atakują.

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Urugwajczyków. Włosi wyszli z kontrą, która zakończyłą się niecelnym strzał Insigne.

Immobile nie zdołał oddać strzału w polu karnym. Obrońcy Urugwaju wybili piłkę.

Włosi nadal częściej przy piłce. Brakuje im jednak pomysłu na zakończenie akcji.

Włosi ruszyli z kontrą, ale szybko została ona zatrzymana przez rywali.

Po dośrodkowaniu Bonucciego ze skrzydła piłkę złapał Muslera. Bramkarz Urugwaju ma dużo pracy na początku meczu.

Po strzale Insigne z ostrego kąta piłkę chwycił Muslera.

Włosi starają się kontrolować grę i częściej utrzymują się przy piłce.

Marchisio doznał urazu i będzie musiał opuścić boisko.

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Włochów, choć ci ciągle utrzymują się przy piłce.

Po dośrodkowaniu ze skrzydła Darmian spokojnie klatką piersiową odegrał do Donnarummy.

Mogło być 2:0 dla Włochów! Muslera w świetnym stylu obronił strzał Belottiego.

W polu karnym faulowany był Donnarumma. Rzut wolny dla Włochów.

Gol samobójczy! Jose Maria Gimenez. Nieszczęśliwa interwencja obrońcy Urugwaju. Gimenez chciał wybić piłkę spod nóg Insigne, ale uczynił to na tyle nieszczęśliwie, że trafił do własnej siatki.

Ze strzałem Insigne bez problemów poradził sobie Muslera.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Claudio Marchisio.

Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu. Z uderzeniem Rolana bez problemu poradził sobie bramkarz rywali.