4
4
3
86'

Tak to będzie wyglądało do samego końca. Ataki pozycyjne gospodarzy, Jaga czeka na kontrę.

6
3
2
1
4
84'

Vladislavs Gutkovskis pobiegł na przebój i mógł dać gospodarzom wyrównanie strzałem z 12 metrów, ale przeszkodził mu Vlastimir Jovanović.

3
10
3
2
1
80'

Zablokowany strzał Cernycha z 16 metrów.

8
1
1
2
6
78'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Krystian Peda.

77'
ZMIANA
76'

Podanie, że palce lizać od Chomczenowksiego do Sekulskiego. Napastnik miał dobrze ustawionych kolegów, ale zagrał tragicznie, wprost pod nogi rywala.

3
4
2
73'

Śpiączka dość przypadkowo otrzymał piłkę 10 metrów przed bramką Jagiellonii, ale był ustawiony tyłem do Kelemena i mimo usilnych prób nie oddał strzału.

4
2
2
1
2
70'

Gospodarzom zaczyna się spieszyć. Trudno jednak o wyrównanie kiedy tylko 1 na 5 centr jest solidna.

3
65'

Pospisil przechwycił piłkę przed polem karnym Termaliki, zastawił się i podał do Cernycha. Litwin uderzył bez namysłu, ale gospodarzom z pomocą przyszedł słupek. Dobitka Sekulskiego bez powodzenia.

1
3
5
10
63'
ZMIANA
61'

Poruszenie na trybunach. Kibice widzieli celowe zagranie ręką Guilherme, a to wiązałoby się z drugą żółtą kartką dla Brazylijczyka. Arbiter widział to inaczej i puścił grę.

3
1
2
57'

Z dystansu próbował Dmytro Chomczenowskyj, ale zamiast do siatki, ustrzelił jednego z rywali.

2
4
1
3
54'

Błyskawiczna decyzja Śpiączki o oddaniu strzału... tylko boczna siatka.

1
4
2
3
3
52'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Sitya. Przytrzymywanie Stefanika.

Jagiellonia Białystok
2
1
2
6
51'

Gospodarze bliscy wyrównania! Po centrze Fryca, Bartosz Śpiączka wysoko wyskoczył w polu karnym, ale strzał głową zatrzymał się na słupku.

5
1
8
1
4
50'

W szatni białostoczan musiało być gorąco. Jagiellonia wreszcie zaczęła biegać.

8
4
1
2
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

Niespodziewanie zaczyna się nam druga połowa. Sekulski, który pierwszą połowę przespał, uderzył pewnie w lewy róg. Mucha "pofrunął" w przeciwny.

40
24
5
11
15
46'

Rzut karny dla Jagiellonii! Słaby wyraźnie przytrzymywał Cernycha, który w efekcie tego uderzył nad bramką.

13
6
3
5
46'

1
42'

Misak jak dziecko ograł pod linią końcową Szymańskiego. Mocne wstrzelenie przed bramkę, ale i tym razem bez celnego strzału.

7
4
4
2
5
39'

Fiodor Cernych pobiegł środkiem pola karnego, między dwóch obrońców, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

4
4
3
9
2
37'

Kilka razy Jagiellonia przedarła się pod pole karne gospodarzy i ci stracili impet swoich akcji.

2
6
2
1
1
34'

Budzi się "Jaga". Mocno z lewego narożnika pola karnego uderzył Dmytro Chomczenowskyj, ale Mucha wzorowo sparował piłkę do boku.

16
8
3
3
4
32'

Rajd Guilherme lewą stroną boiska. Obrońca wpadł w pole karne Termaliki, długo czekał z podaniem, aż wreszcie zagrał do rywali, notabene swoich byłych kolegów.

5
2
2
5
7
31'

Obraz gry się nie zmienia. Jagiellonia Białystok jeszcze bez płynnej akcji.

6
5
6
13
6
28'

Guilherme Sitya trafił w głowę zawodnika stojącego w murze. Odczuł to Artem Putiwcew, ale szybko wstał i nie będzie przerwy w grze.

7
5
8
4
4
27'

Słaby podciął Cernycha 30 metrów przed bramką Muchy. Będzie szansa dla Jagiellonii.

8
6
2
2
2
24'

Płynna akcja gospodarzy. Fryc obiegł kolegę i starał się zagrać wzdłuż bramki. Dobrze przyblokował go jeden z obrońcow.

8
5
3
2
1
23'

Śpiączka gra w linii z białostockimi obrońcami, stąd już 3 razy został złapany na spalonym.

3
5
2
20'

Za nami już trochę gry i delikatnie rzecz ujmując bez zachwytu nad poziomem. Niektórzy powiedzą, że jest to typowy mecz o 15:30 i coś w tym jest. Termalica się stara, ale już gra wicemistrza Polski porównywalna z chodem znudzonego grzybiarza.

1
6
2
1
2
18'

Patrik Misak pozostawiony bez opieki z prawej strony pola karnego przyjezdnych. Publiczność podniosła się z krzesełek, ale Słowak fatalnie skiksował.

4
1
2
3
1
16'

Daleki wyrzut z autu w pole karne gości. Misak walczył z Guilherme, ale skończyło się jedynie rzutem rożnym.

4
3
4
2
3
14'

Agresywnie Termalica. Przed momentem podanie na prawej flance dostał Dmytro Chomczenowskyj, ale pod naporem Słabego nie był w stanie odwrócić się w kierunku bramki rywala i ostatecznie odegrał do tyłu.

5
3
2
2
4
10'

Gospodarze dużo lepiej weszli w mecz. Termalica prowadzi grę, a Jagiellonia, tak jak podejrzewano, po pucharowych meczach jest problem z odpowiednią motywacją.

5
2
3
8
12
8'

Piłka w siatce tuż przy dalszym słupku bramki Jagiellonii. Gola jednak nie ma, bowiem Artem Putiwcew był na kilkumetrowym spalonym.

9
7
7
4
2
6'

Długie podanie do wybiegającego na pozycję Chomczenowskiego, ale na 15. metrze piłkę złapał Mucha.

4
3
1
3
2
4'

Fantastycznie Kelemen! Po centrze Fryca piłkę w kierunku bramki posłał Samuel Stefanik, ale bramkarz Jagiellonii intuicyjnie odbił ją nogami.

8
6
2
1
2
2'

Ivan Runje bliski straty tuż przed własnym polem karnym. Chorwatowi piłka zaplątała się pod nogami, ale Śpiączce nie udało się jej wyłuskać.

2
2
3
2
2
14:27

Pomarańczowe stroje miejscowych, "Jaga" dzisiaj zagra na biało.

1
14:27

O proszę, kto przyjechał obejrzeć byłych kolegów.

2
1
1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Niecieczy?