Lotto Ekstraklasa: 8. kolejka
10 wrz 2017 18:00
90+2'

Kontra Pogoni zatrzymana przez Tetteha. Protestuje Delew, ale sędzia nie reaguje. Nie było tam faulu.

26
7
6
5
11
90'

Piłkarze pograją 3 minuty dłużej.

31
15
8
5
12
89'

Nicklas Barkroth uciekł Nunesowi, ale dograł w pole karne wprost na nogę Dwaliego.

8
5
3
13
8
87'

Próbował przedrzeć się środkiem Majewski, ale skończyło się na stracie.

8
11
5
13
20
84'

Centra Nunesa i niecelny strzał głową Drygasa.

27
11
5
8
12
82'

Od około kwadransa atakuje Pogoń. Ofensywne zmiany jakich dokonał Maciej Skorża wskazywały na grę do przodu i tak się dzieje.

22
10
2
9
18
81'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Adam Frączczak. Wchodzi: Mate Cincadze.

14
2
6
3
10
81'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Radosław Majewski.

79'

Fatalnie wyglądające zderzenie Zwolińskiego z bramkarzem Lecha. Obaj potrzebowali pomocy medycznej.

4
3
29
10
14
78'

Spas Delew ożywił publikę. Wracajacy po kontuzji barku Bułgar rozpędził się prawą flanką, minął 2 rywali, ale jego płaskie podanie przed bramkę przecięli obrońcy.

17
10
2
2
10
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mario Situm. Ukarany za dyskusję z sędzią.

Lech Poznań
18
14
3
8
16
76'

Żółtą kartkę otrzymał Emir Dilaver. Odepchnięcie Zwolińskiego.

Lech Poznań
18
11
3
6
13
73'
ZMIANA
72'

Mocny strzał Piotrowskiego trafił w głowę Tetteha.

11
3
4
3
9
69'

Dośrodkowanie przed bramkę Lecha, ale Putnocky nad głowami rywali jedną ręką zagarnął piłkę.

21
10
3
5
5
67'

Olbrzymia siła uderzenia Rapy z 25 metrów. Matus Putnocky wystawił pięści i odbił piłkę przed siebie.

20
7
4
6
5
65'
ZMIANA
17
7
2
2
7
64'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Dariusz Formella. Wchodzi: Spas Delew.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas. Taktyczny faul na Trałce.

Pogoń Szczecin
15
11
1
3
5
61'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Frączczak. Brzydki faul na Nielsenie.

14
2
1
4
9
60'

Chaos w polu karnym Pogoni. Niepewnie interweniował Dwali, a następnie wślizgiem piłkę spod nóg rywali wybijał Łukasz Załuska.

7
6
1
1
3
58'

Dogranie Formelli, rykoszet od nóg De Marco i piłka u bramkarza. To mogło zaskoczyć Putnockiego, zwłaszcza, że piłka zmierzała w światło bramki.

4
2
3
4
7
57'

Groźnie wyglądające zderzenie Niepsuja z De Marco, ale Szymon Marciniak nie dopatrzył się zagrania faul.

6
54'

Gyurcso faulowany przez Nielsena tuż przed linią pola karnego z lewej strony szesnastki Lecha. Okazja obiecująca, ale koszmarnie wykonał ten rzut wolny Dawid Kort i piłka u gości.

8
5
1
4
3
52'

Frekwencja na stadionie miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie wynosi 10 695 głów. Szkoda tylko, że ludzie nie mają na co zawiesić oka.

7
3
2
3
3
49'

Trudna pozycja, bardzo silne uderzenie, ale piłka 3 metry obok celu...próbował Situm.

10
4
3
2
4
47'

Cornel Rapa dośrodkował na 5. metr, pytanie tylko do kogo? Akurat tam nie było ani jednego piłkarza gospodarzy.

8
10
2
1
4
46'

17:41

Kibice też dostrzegają "niesamowity" poziom tego spotkania...

2
45'

Marciniak doliczył 2 minuty.

20
13
4
3
9
44'

Podanie do Frączczaka, ten przepychał się w polu karnym z Nielsenem. Skończyło się na pyskówce między piłkarzami, a grę od bramki wznowi Lech.

14
8
2
2
7
42'

Mihai Radut szarpnął lewym skrzydłem i dobrze dośrodkował przed bramkę Pogoni. Piłkę musnął głową Łukasz Trałka, ale ta przeleciała tuż obok słupka.

13
9
14
8
12
39'

2 podania i strata. Ależ źle się na to patrzy.Czekamy na poprawę.

10
3
1
3
9
38'

Szymon Marciniak uciął sobie pogawędkę z Nunesem. Wszystko przez faul piłkarza RPA na Gumnym. Ostre słowa sędziego, ale bez kartki.

15
7
8
7
16
36'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa. Wycięty na lewym skrzydle został Radut. Dla piłkarza Pogoni oznacza to pauzę w następnym meczu.

18
18
6
11
15
34'

Celny strzał Korta, ale zbyt lekko i w sam środek bramki. Uśmiech bramkarza mówi wszystko.

10
14
4
5
7
32'

Niepsuj świetnie zagrywa w pole karne i w idealnej sytuacji znalazł się Kamil Drygas. Strzał lewą nogą, ale fantastycznie broni Matus Putnocky! Po chwili nad poprzeczką dobija Adam Gyurcso.

14
6
6
5
10
30'

Pogoń zamknęła Lecha na jego połowie, ale z tej przewagi kompletnie nic nie wynika.

12
18
5
5
12
28'

Piłkarze już trochę grają, a my nie mamy wesołych min. Kiepski mecz oglądamy w Szczecinie.

6
6
4
15
14
26'
ZMIANA
23'

Wołodymyr Kostewycz jednak nie może grać. Szykuje się do wejścia Vernon De Marco.

9
9
5
18
11
21'

Dobra okazja do strzału na bramkę Lecha. Lasse Nielsen przewrócił Formellę 27 metrów przed własną bramką. Uderzenie podbija jednak jeden z zawodników stojących w murze i piłka mija cel w bezpiecznej odległości.

17
13
8
6
11
20'

Pogoń odpowiada dośrodkowaniami, ale jak dotychczas gospodarze są na bakier z precyzją.

12
8
8
4
13
17'

Wreszcie moment ożywienia. Uderzenie Barkrotha do boku odbił Łukasz Załuska. Była możliwość dobitki, ale żaden z gości nie ruszył do piłki.

14
9
4
3
6
13'

Wołodymyr Kostewycz poszukał podaniemn Gytkjaera, ale obrońcy szybko wypchnęli napastnika Lecha poza obręb szesnastki.

16
10
3
5
10
11'

Przerwa w grze. Leży na środku boiska Emir Dilaver. To efekt zderzenia w powietrzu z innym z lechitów.

19
12
5
8
10
8'

Cornel Rapa głęboko dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska, ale bramkarz Lecha nie ryzykował chwytu. Piąstkowanie też niezbyt pewne, ale bez konsekwencji.

23
12
4
3
6
6'

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Trwa badanie sił.

14
8
4
3
7
5'

Ukrainiec wraca do gry, co jest sporym zaskoczeniem, bo w ciemno obstawialiśmy zmianę.

22
10
10
5
10
3'

Bez kontaktu z rywalem upadł przy linii bocznej Wołodymyr Kostewycz. Boczny obrońca Lecha trzyma się za kolano. Oj źle to wyglądało.

16
11
10
19
23
17:41

Pogoń w granatowo-bordowych strojach, Lech dziś na biało.