Ale sędzia Kwiatkowski wraca do sytuacji z 30 metra. Rzut wolny dla Górnika.

6
9
20
88'

Tarasovs nabroił. Chyba Angulo był faulowany w sytuacji sam na sam z Wrąblem... Ale wcześniej Hiszpan pomógł sobie ręką.

11
3
6
6
19
88'

Kurzawa ostro potraktowany przez Rierę. Pomocnik podniósł się, ale wygladało groźnie.

14
5
8
6
22
86'
ZMIANA
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Dorde Cotra.

Dośrodkowanie Cotry, Loska wyszedł z bramki, złapał piłkę, ale nie utrzymał jej w rękach. Futbolówka spadła pod nogi Robaka i mamy 2:2!

Śląsk Wrocław
112
61
15
29
72
81'

Kolejne świetne dośrodkowanie Kądziora, znowu do Wieteski. Tym razem stoper uderzał z niewygodnej pozycji.

17
7
3
6
5
80'

Śląsk ruszył do ataku i po raz kolejny kontrę napędzał Kurzawa. Skończyło się na kornerze.

15
9
3
5
5
78'

Co za strzał Kurzawy! Przejął piłkę 35 metrów od bramki Wrąbla, uderzył piekielnie mocno, piłka odbiła się od poprzeczki i spadła na linię bramkową!

47
21
37
8
21
76'

18
76'

22708 widzów na stadionie. Kapitalna atmosfera w Zabrzu.

32
15
8
4
4
75'

Robak nie wie, jak nie trafił w piłkę. Idealna, miękka wrzutka Chrapka i wystarczyło tylko wepchnąć ją do siatki.

9
12
5
11
15
74'

Angulo stworzył Urynowiczowi kapitalną okazję. Ten drugi uderzył bardzo nerwowo i niecelnie. Niemal wzorowa kontra Górnika.

17
6
6
4
11
73'

Śląsk szuka podania do przodu, ale na razie nie ma zupełnie pomysłu.

17
11
2
2
9
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Damian Kądzior.

Idealne dośrodkowanie z rożnego na głowę Wieteski. Wrąbel bezradny.

87
44
4
23
48
70'

Michał Koj dość nietypowo wyrzucił z autu, ale piłkarze Śląska wybili piłkę na korner.

8
4
2
2
5
66'
ZMIANA
18
62
12
2
4
65'

Kurzawa w mur, ale piłka nadal w posiadaniu Górnika.

14
10
5
4
10
64'

Jeszcze raz Kurzawa z rzutu wolnego. Wrąblowi szybciej bije serce.

12
5
4
4
8
63'

A kibice odpalili w międzyczasie kanonadę petard hukowych.

18
13
2
2
6
62'

Ależ się teraz zakotłowało w szesnastce Śląska. Piłkarze Górnika domagają się interwencji sędziego.

8
3
6
1
6
60'

Wrąbel nie może się nudzić. Znowu sprawdził go Kądzior.

12
7
3
2
5
60'

Wrąbel może odetchnąć. Kurzawa z wolnego w mur.

9
4
2
2
5
58'

54
57'

Suarez poślizgnął się i zagrał piłkę ręką.

13
10
4
3
18
57'

Karny dla Śląska! VAR pomógł sędziemu Kwiatkowskiemu.

50
26
4
5
20
57'

Trwa wideoweryfikacja VAR.

11
6
18
1
10
56'

Przepychanka w polu karnym, piłkarze Śląska domagali się gwizdka sędziego.

8
6
4
3
5
55'

Cotra vs. Ambrosiewicz. Skończyło się rzutem rożnym.

10
1
1
2
55'

Górnicy rozszyfrowali prostopadłe podanie Koseckiego do Robaka. Śląsk w natarciu.

5
3
1
1
4
52'

Nie wiadomo, co lepsze. Strzał Kądziora czy parada Wrąbla? Uderzenie z 25 metrów groziło ściągnięciem pajęczyny z narożnika, lecz na drodze piłki znalazły się ręce Wrąbla.

21
8
3
1
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Sito Riera.

15
7
1
3
6
50'

Kosecki zameldował się na boisku świetnym podaniem do Cotry. Lewy obrońca wbiegł w pole karne, uderzył płasko, w słupek! Pich mógł jeszcze dobić z bliska, ale brakło mu szczęścia.

10
3
2
4
10
48'

Kapitalne dośrodkowanie Pawelca i Cotra ku zaskoczeniu wszystkich wyskoczył zza pleców Ambrosiewicza. Strzał minimalnie obok słupka.

12
5
6
2
14
46'

Wracamy do Zabrza. Coś czujemy, że emocji nie zabraknie.

11
4
46'
ZMIANA
46'

Żurkowski zrobił wszystko dobrze do momentu strzału. Uderzenie kompletnie nieudane.

7
4
2
4
4
45'

Trwa doliczona minuta gry.

8
5
3
3
6
45'

Starcie w szesnastce Górnika, sędzia Tomasz Kwiatkowski uznał, że faulował jednak piłkarz Śląska.

11
6
1
5
8
44'

Robak nie podpalił się w polu karnym, szukał podaniem Piecha, ale obrońcy Górnika na miejscu.

15
7
3
4
6
43'

Takich interwencja na przedpolu oczekują we Wrocławiu od Wrąbla. Piłka zawieszona w górze po przedłużeniu głową. Golkiper wyszedł w powietrzu i zgarnął ją znad głowy rywala.

11
8
3
1
4
41'

Piłka wycofana na 25 metr, Cotra długo zbierał się do strzału, w końcu odpalił z prawej, słabszej nogi. Mocno, ale bardzo niedokładnie.

5
6
1
2
4
39'

Piech przepychał się w polu karnym Górnika. Wywalczył piłkę, ale nieprzepisowo. Loska od własnej bramki.

13
7
3
2
5
38'

Chrapek prostopadle w kierunku Robaka, minimalnie za mocno. Loska uprzedził snajpera Śląska.

9
6
1
3
7
36'

Chrapek odepchnięty w środku pola. Śląsk zacznie od rzutu wolnego.

7
3
2
3
8
34'

Bardzo dobra centra Wolsztyńskiego. Nikt nie przeciął jednak piłki i Pawelec wyekspediował ją daleko od bramki.

8
3
1
3
33'

Piłka adresowana do Angulo, ale po odbiciu od piłkarzy Śląska dopadł do niej Kądzior, uderzył mocno, ale Wrąbel sparował futbolówkę na rzut rożny.

9
4
1
2
1
33'

Każde dośrodkowanie Kurzawy wiąże się z zagrożeniem. Celeban jednak na miejscu.

7
2
3
1
30'

Cotra stracił piłkę pod polem karnym Górnika. Zabrzanie od razu przenieśli piłkę na drugą stronę, ale podanie do Wolsztyńskiego przecięte.

10
7
3
2
27'

Górnikowi mało. Kądzior zyskał trochę swobody na prawej stronie, zdecydował się na dośrodkowanie. Wrąbel nie miał problemów z interwencją.

22
11
3
1
3
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Rafał Kurzawa.

Najłatwiejsza bramka Angulo w sezonie! Kurzawa uderzał z wolnego, piłka odbiła się od słupka i spadła pod nogi Hiszpana. Z pięciu metrów do pustej bramki nie mógł nie trafić.

127
64
9
21
43
23'

Bardzo prosta strata Pawelca pod własnym polem karnym i Riera musiał ratować Śląsk faulem na 30. metrze od własnej bramki.

13
2
1
3
22'

Błąd Cotry w przyjęciu po niezłym przerzucie od Chrapka. Śląsk coraz pewniej.

10
6
1
2
6
21'

Żurkowski podprowadził piłkę przez kilka metrów, znalazł trochę miejsce, nieźle uderzył po ziemi, tylko wprost we Wrąbla.

9
2
5
19'

Posiadanie piłki: 44-56 dla Śląska.

12
8
1
2
7
19'

Ambrosiewicz nie pozwolił się minąć Pichowi w polu karnym. Spotkanie jakby się wyrównało.

7
1
1
3
18'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec.

12
6
2
3
12
18'

Ostre starcie Pawelca z Kądziorem. Piłkarz z Zabrza nie podnosi się z murawy.

1
1
1
3
6
16'

Chrapek znalazł prostopadłym podaniem Robaka, ten uderzył z niewygodnej pozycji, Loska niepewnie i w ostatniej chwili zgarnął piłkę sprzed nóg Piecha.

9
4
2
2
4
13'

Wrzutka Piecha w pole karne, Loska bez problemu.

20
3
1
2
11'

Arkadiusz Piech składał się do przewrotki, jednak... nie trafił w piłkę. Jan Urban skwitował to tylko uśmiechem.

7
11
3
2
2
10'

Znowu gorąco w polu karnym Śląska. Dobra piłka od Wolsztyńskiego i obrońcy Śląska musieli ratować się wślizgiem.

4
1
5
1
2
8'

Riera dostał pierwsze ostrzeżenie. Faul w środku pola zatrzymał nieźle zapowiadającą się akcję Górnika.

6
4
5
5
5
7'

Pierwszy strzał, właściwie centrostrzał Picha. Loska już rozgrzany.

8
3
1
2
4
6'

Śląsk nie istnieje! Górnik rzucił się na rywali i Suarez znowu bardzo blisko trafienia. Tym razem poprzeczka. Po wrzutce piłkę wypuścił Wrąbel, sprokurował bardzo groźną sytuację i może mówić o sporym szczęściu.

19
5
2
4
7
5'

Kapitalne dośrodkowanie, znakomity strzał głową Suareza i najlepsza w tej całej sytuacji interwencja Wrąbla. Golkiper Śląska instynktownie odbił piłkę.

15
6
3
2
5
4'

Błyskawicznie przemieszcza się Górnik. Cotra musiał interweniować po dośrodkowaniu z lewej strony. Po chwili jeszcze jedna okazja, tym razem z rożnego.

7
2
3
2'

Kurzawa właściwie strzelał z rożnego. Wrąbel musiał awaryjnie piąstkować.

13
6
3
2
3
2'

Tarasovs przerwał rajd Wolsztyńskiego. Od początku dzieje się bardzo dużo.

9
6
3
2
2
1'

Pierwsza krew już w 15. sekundzie meczu! Piotr Celeban zderzył się głową z Wolsztyńskim, kapitan Śląska dość mocno ucierpiał.