Lotto Ekstraklasa: 9. kolejka
18 wrz 2017 18:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Paixao. Po dośrodkowaniu w pole karne celny strzał głową oddał Marco Paixao! 3:3 w Gdańsku!

Lechia Gdańsk
85
46
16
18
49
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za krytykowanie decyzji sędziego otrzymał Dusan Kuciak.

27
7
4
4
24
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Simeon Sławczew.

14
7
4
5
8
90+1'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Marco Paixao.

19
12
5
8
12
90'

Doliczone cztery minuty.

16
8
6
5
16
88'

Ładny strzał z dystansu oddał Romario Balde. Damian Węglarz nie dał się zaskoczyć.

12
3
4
2
12
87'

Lechia atakuje, ale dobrze broni się Jagiellonia.

24
8
3
3
12
85'

Z ostrego kąta strzelał Patryk Lipski. Uderzenie zostało zablokowane.

15
8
4
4
3
84'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Niecelnie główkował Marco Paixao.

9
11
8
6
9
80'

Patryk Lipski dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka wyszła jednak za boisko.

10
10
4
5
5
79'

Żółtą kartkę otrzymał Arvydas Novikovas. Piłkarz został ukarany za utrudnianie rozegrania rzutu wolnego.

Jagiellonia Białystok
13
5
5
6
16
77'

Po rzucie rożnym faulowany był jeden z obrońców Jagiellonii. Piłka dla gości.

15
7
2
7
8
77'

Zablokowany został Romario Balde. Będzie rzut rożny dla Lechii.

11
5
2
4
8
76'

Tym razem po rzucie rożnym Dusan Kuciak złapał już piłkę.

12
7
3
3
12
75'

Po rzucie rożnym Dusan Kuciak wypiąstkował piłkę.

12
6
4
3
8
74'

Ależ szansa dla Jagiellonii! Łukasz Sekulski znakomicie przymierzył z rzutu wolnego z 22 metrów, ale Kuciak obronił ten strzał.

17
5
4
4
3
74'

Dusan Kuciak wrócił pomiędzy słupki bramki Lechii. Piłka dla Jagiellonii.

11
5
2
2
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło. Piłkarz Jagiellonii ukarany za krytykowanie decyzji sędziego.

10
5
6
7
18
72'

Dusan Kuciak wybronił sytuację sam na sam. Bramkarz Lechii doznał urazu przy interwencji i potrzebuje pomocy fizjoterapeutów.

7
2
6
4
8
72'

Po znakomitym podaniu Mate Milosa piłkę odbił Damian Węglarz.

3
2
5
2
3
70'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Milos Krasić. Wchodzi: Patryk Lipski.

5
3
2
1
6
70'
ZMIANA
67'

Marco Paixao podawał do będącego na spalonym Joao Oliveiry. Piłka dla Jagiellonii.

8
3
2
2
4
63'

Szansa Jagiellonii! Fiodor Cernych strzelał zza pola karnego, minimalnie chybił.

11
7
3
5
17
61'

Akcja Rafała Wolskiego zatrzymana faulem. Piłkarz Lechii przebiegł z piłką pół boiska.

8
13
7
6
5
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Romario Balde.

Znakomita akcja Romario Balde! Portugalczyk przebiegł przez pole karne rywala i podał do Marco Paixao. Etatowy strzelec Lechii wykończył akcję z wielką precyzją.

56
28
11
19
48
56'

Jagiellonia cały czas stara się grać wysokim pressingiem.

22
8
3
2
11
52'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Joao Nunes. Wchodzi: Joao Oliveira.

10
5
7
3
9
52'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Romario Balde.

12
10
6
2
4
52'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Taras Romanczuk.

2
1
2
1
6
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Bramka dla Jagiellonii! Po akcji prawą stroną piłka trafiła do znakomicie ustawionego Fiodora Cernycha. Ten pewnie pokonał Kuciaka.

52
22
6
16
29
48'

Tempo na początku drugiej połowy nie porywa. Lechia stara się atakować na połowie rywala, ale Jagiellonia broni się bardzo wysoko i nie pozwala gdańszczanom dojść pod ich własne pole karne.