Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie ma już nic do stracenia i stara się zaatakować.

1
5
84'

Gol! Strzelił Adrian Danek.

Dośrodkowywał z lewego skrzydła Wojciech Trochim, a piłkę wybijał głową Akos Kecskes. Futbolówka trafiła jednak do Adriana Danka, który strzałem z około 12. metra pokonał Jana Muchę.

57
32
9
8
7
82'
81'

Wojciech Trochim znów w tym meczu uderzał w poprzeczkę (na wślizgu z 3. metrów)! Ależ pech kapitana Sandecji Nowy Sącz.

2
1
2
1
2
80'

Sandecja Nowy Sącz stara się kontrolować boiskowe wydarzenia i wymienia kolejne podania. Coraz mniej czasu do końca meczu.

5
3
4
1
3
77'

Niecieczanie mieli rzut rożny, a po chwili piąstkował Michał Gliwa.

2
1
1
2
3
75'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza dała się zepchnąc do defensywy i znów zagotowało się w jej polu karnym.

4
1
1
1
3
73'

Adrian Danek dobrze zachował się w polu kranym Termaliki, ale jeszcze lepszy był Jan Mucha, który znów uratował swoją ekipę.

4
1
1
1
2
72'

Tempo gry zdecydowanie spadło. Na razie nikomu nie udaje się rozegrać składnej akcji.

2
2
2
10
71'

Sandecja. Schodzi: Patrik Mraz. Wchodzi: Adrian Danek.

5
4
1
1
1
67'

Kolejny fragment gry, w którym na boisku jest dużo walki, ale mało emocji.

1
1
3
1
1
65'

Faulowany Adrian Basta i od rzutu wolnego rozpocznie grę Sandecja Nowy Sącz.

4
2
2
1
1
62'

Wciąż w ofensywie Sandecja Nowy Sącz, która dąży do strzelenia gola.

3
4
1
1
2
59'

Tym razem uderzał Wojciech Trochim, ale jego strzał z dystansu wybronił Jan Mucha.

1
1
1
1
1
59'

Aleksandar Kolew próbował zagrozić bramce Termaliki, lecz nic nie wyszło z tej akcji.

2
2
1
2
1
57'

Jan Mucha znów na posterunku i pewnie wyłapał dośrodkowanie.

2
1
54'

Termalica. Schodzi: Roman Gergel. Wchodzi: Patrik Misak.

53'

Dobrze dośrodkował Bartosz Szeliga, jednak Vladislavs Gutkovskis nie wykorzystał dobrej okazji do strzelenia gola.

3
1
1
1
52'

Groźnie głową uderzał Aleksandar Kolew, lecz wciąż bez goli w starciu Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

3
3
1
3
3
51'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew za faul na Dudzicu.

7
2
2
2
3
49'

Jan Mucha uratował swój zespół przed stratą bramki, a blisko strzelenia gola był Wojciech Trochim.

6
5
2
2
4
47'

Uderzył z dużej odległości Tomasz Brzyski, ale piłkę złapał Jan Mucha.

5
3
2
2
1
46'

Czas na drugą połowę spotkania.

6
3
1
1
1
45+2'

Wojciech Trochim uderzył w poprzeczkę w kontrataku!

2
2
8
3
3
45+1'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza stara się przenieść ciężar gry na stronę rywali, oddalając niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

2
2
1
1
2
45'

Sędzia Paweł Gil doliczył dwie dodatkowe minuty.

3
2
1
1
2
45'

W końcówce pierwszej połowy praktycznie cały czas w ataku jest Sandecja Nowy Sącz.

4
4
2
1
4
43'

Tomasz Brzyski nieudanie dośrodkowywał z rzutu rożnego.

4
4
4
4
3
42'

Jan Mucha znów musiał intwerweniować i popisał się ładną paradą po strzale głową Aleksandara Kolewa.

6
2
3
2
3
40'

Jan Mucha był czujny i pewnie wyłapał uderzenie Bartłomieja Kasprzaka.

2
1
1
1
3
39'

Roman Gergel otrzymał dobre podanie w kontrze i mając przed sobą tylko Gliwę strzelił obok bramki.

4
3
3
2
2
36'

Kamil Słaby podjął dobrą decyzję o strzale, ale na posterunku był Michał Gliwa.

4
4
1
1
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Słaby za faul na Baranie.

6
3
4
3
4
34'

W jednym ze starć ucierpiał Płamen Kraczunow i rzut wolny dla Sandecji.

5
4
2
2
3
32'

Słabszy okres gry obydwu zespołów i sporo niedokładności.

1
1
3
2
5
30'

Na boisku tym razem leży Artem Putiwcew, ale będzie kontynuuował grę.

1
3
1
27'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma teraz sporą przewagę. Podopieczni Mariusza Rumaka wymianiają kolejne podania i konstruują atak pozycyjny.

2
2
2
1
6
25'

Michał Gliwa dobrze zachował się we własnym polu karnym, broniąc strzał Akosa Kecskesa.

1
2
2
1
4
24'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzał Mateusz Kupczak, jednakże niecelnie.

4
3
3
2
5
24'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza przyspieszyła swoje akcje. Będzie rzut wolny w okolicach pola karnego Sandecji dla niecieczan.

4
6
3
3
6
21'

Groźnie pod bramką Sandecji - strzelał głową Samuel Stefanik.

2
5
2
2
5
20'

Tomasz Brzyski fatalnie dośrodkował z rzutu wolnego.

5
4
4
4
5
19'

Zespół z Nowego Sącza przeniósł ciężar gry pod pole karne Termaliki.

5
2
2
2
6
17'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Mraz za przerwanie kontry rywali.

3
2
2
3
5
16'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza miała rzut rożny, ale nic nie wynikło z tej akcji.

7
5
3
4
4
15'

Uderzał Samuel Stefanik i będzie rzut rożny dla niecieczan.

2
2
2
3
5
15'

Dotychczas na boisku wieje nudą, gdyż sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo.

2
1
1
1
13'
11'

Dawid Szufryn nie jest w stanie kontynuować gry - uraz lewej nogi.

1
1
1
10
3
10'

Sporo niedokładności z dwóch stron. Tym razem swoją akcję buduje Sandecja.

4
3
1
1
3
8'

W jedynym ze starć ucierpiał Dawid Szufryn i potrzebna jest interwencja medyczna.

2
2
1
5
2
7'

Próbowała odważniej zaatakować Sandecja Nowy Sącz, lecz Adrian Basta nie doszedł do piłki z prawej strony boiska.

3
2
2
4
2
6'

Nikt nie odstawia nogi, a w związku z tym sporo fauli z obydwu stron.

2
2
2
2
4
4'

Uderzał Mateusz Kupczak, ale pewnie piłkę wyłapał Michał Gliwa.

2
4
2
3'

Dłużej przy piłce utrzymuje się Bruk-Bet Termalica Nieciecza, ale głównie wymienia podania na własnej połowie.

2
1
2
2
3
1'

Na razie trwa walka w środku pola, sporo długich podań.

3
2
czas Start meczu
15:22

Za chwilę prezentacja zespołów i początek meczu Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.