Jeszcze cztery minuty spotkania. Cracovia już nie wierzy.

3
90'
89'

Gol! Strzelił Dominik Furman. Asystował mu Mateusz Piątkowski.

Egzekucja. Kontra 4 na 3, Cracovia tylko patrzyła jak rywale wbijają im gwóźdź do trumny. Piątkowski do Furmana, właściwie kopia bramkowej akcji Vareli.

41
21
10
8
9
89'

Cracovia gra momentami tak, jakby to ona prowadziła. Fatalny przerzut do prawej strony.

4
3
2
4
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Kante. Bez dyskusji, ewidentnie spóźniona interwencja.

Wisła Płock
8
4
1
1
2
87'

Reca, po przesunięciu z obrony do pomocnika, czuje się na murawie zdecydowanie lepiej. Po rajdzie prawą stroną uderzył w długi róg. Gdyby strzał był celny, Sandomierski nic by nie zrobił.

2
2
1
2
2
85'

Nieudana wymiana piłki między Szczepaniakiem i Wójcickiem. Kante ruszył z kontrą, ale zepsuł ją niedokładnym podaniem.

2
1
1
1
1
85'

Kapitalne uderzenie Hernandeza. Kiełpin tylko obserwował piłkę i modlił się w duchu, by nie wpadł w okienko. Swój lot skończyła na bocznej siatce.

4
3
1
2
2
84'

Hernandez dał się sfaulować i Pasy mają rzut wolny 25 metrów od bramki. Będzie groźnie.

2
81'

Tym razem Sandomierski popisał się kapitalną interwencją. Świeżo wprowadzony Kante wypracował Szymańskiemu pozycję, jednak w sytuacji sam na sam górą Sandomierski.

12
4
5
2
5
81'

Wisła Płock. Schodzi: Nico Varela. Wchodzi: Jose Kante.

6
3
3
2
2
80'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili.

Sandomierski nie będzie miał łatwego wieczoru. Golkiper właściwie sam strzelił sobie bramke! Oddajmy jednak Merebaszwiliemu, że kapitalnie zwiódł obrońcę, soczyście uderzył, z tym, że w nogi Sandomierskiego. Ale bramkarz Pasów i tak nie dał rady!

37
13
7
9
12
78'

Piłkarze Cracovii sugerują, że jeden z płocczan zagrał ręką w szesnastce. Arbiter innego zdania.

3
2
2
5
4
76'

Wdowiak przebiegł kilka metrów z piłką, dojrzał w polu karnym Piątka, ale podał zdecydowanie za mocno. Spore rozczarowanie dla kibiców.

3
3
2
2
3
74'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Reca. Uciekł mu Wdowiak i piłkarz Wisły złapał go w zapaśniczym chwycie.

Wisła Płock
5
2
2
1
1
74'

Piątek w indywidualnej akcji. Napastnik wszedł z piłką w pole karne, widział kolegów, ale sam zdecydował się na strzał. Tylko w boczną siatkę.

2
2
2
2
1
72'

Michalak zrobił to, co należy. Miękko dośrodkował, piłka minęła stoperów, przyjął ją Merebaszwili, podprowadził, uderzył, jednak wprost w nogi jednego z rywali.

6
2
1
1
1
70'

Gol! Strzelił Javi Hernandez.

Wstrzelenie piłki z lewej strony w pole karne, gdzie czekała trzech piłkarzy Pasów. Żaden z nich nie zdołał oddać strzału, stoperzy wybili futbolówkę przed szesnastkę, gdzie nabiegł na nią Hernandez. Kiełpin nic nie mógł zdziałać.

21
8
5
7
16
69'

Szczepaniak i Kiełpin otrzepali się, wracają do gry.

2
1
1
1
1
68'

Bardzo dobra wrzutka Finka. Szczepaniak agresywnie wyszedł do piłki, ale jeszcze bardziej zdecydowany był Kiełpin. Bramkarz faulowany w okolicach "piątki". Obaj po zderzeniu leżą na murawie.

2
1
1
1
1
67'

Wisła w kolejnej niezłej akcji. Za mocne podanie do Merebaszwiliego od Furmana.

3
1
1
3
1
65'

Cracovia bije głową w mur, a z trybun coraz więcej epitetów od sfrustrowanych fanów.

3
1
64'

Sielewski zderzył się głowami ze Szczepaniakiem. Na głowie tego pierwszego pojawiła się krew. Stoper Wisły musi na moment opuścić plac.

1
4
2
64'
62'

Skoro Cracovia nie potrafili wykorzystać takich prezentów od Kiełpina, to chyba golkiper musi sam wrzucić sobie piłkę do bramki, żeby Pasy wyrównały. Cracovia założyła wysoki pressing, Kiełpin pod presją zagrał pod nogi jednego z krakowian, ale Zenjov, w sytuacji 4 na 2, fatalnie spudłował.

9
5
4
4
2
60'

Cracovia nie możę stworzyć sobie sytuacji, więc pomocną dłoń wyciągnął... Kiełpin. Wypuścił dośrodkowanie z rąk i w ostatniej chwili uprzedził rywala.

1
1
1
4
2
59'

Szymański leży na murawie. Wygląda na to, że zaraz wstanie i będzie kontynuował mecz.

1
1
58'

Covilo faulował Furmana na środku boiska. Cracovia wyszła jakby nieco bardziej agresywnie do rywali.

1
2
2
56'

Piątkowski zakręcił rywalami i byłb blisko wyprowadzenia kolejnej kontry. Po chwili Pasy zupełnie zepsuły swoją akcję, Michał Probierz zaczyna się bardzo denerwować.

4
1
1
56'

Zenjov zrobił sobie miejsce do strzału, zapowiadało się zdecydowanie groźniej. Estończyk właściwie podał do Kiełpina.