Indywidualna akcja Rafała Wolskiego zakończona strzałem wprost w ręce Polacka.

1
1
3
88'

Ależ to mógł być gol! Jarosław Jach efektowną przewrotką był bliski wyrównania, lecz Kuciak świetnie interweniował.

7
5
2
4
88'

Stolarski wybija piłkę po wrzutce Woźniaka.

2
2
1
87'

Lechia Gdańsk coraz bliżej cennego zwycięstwa w debiucie nowego szkoleniowca.

8
2
1
85'

Nic nie wskazuje na to, aby goście byli w stanie wyrównać. Są niezwykle bezradni w ofensywie.

7
2
1
4
81'

Za mocne dośrodkowanie Stolarskiego.

3
3
1
80'
ZMIANA
77'

W grze Zagłębia widoczny jest brak Filipa Starzyńskiego. Żaden z jego kolegów nie jest w stanie wziąć na swoje barki ciężaru rozegrania.

3
1
74'
ZMIANA
72'

KGHM Zagłębie Lubin szuka wyrównania, ale poczynania Miedziowych w ofensywie są bardzo chaotyczne.

1
1
1
67'

Alan Czerwiński doszedł do dobrej pozycji strzeleckiej, ale podcinką nie skierował piłki do siatki.

63'

Strzał Marco Paixao sprzed pola karnego zablokowany.

2
2
1
2
2
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Marco Paixao. Wejście smoka Portugalczyka! Szybka akcja gospodarzy, zakończona podaniem otwierającym Marco do Flavio, a ten w pierwszym kontakcie z piłką w polu karnym otwiera wynik spotkania.

55
22
6
8
10
59'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Milos Krasić. Wchodzi: Flavio Paixao.

9
3
1
1
5
59'

Niezłe dośrodkowanie Łukasza Janoszki z lewej strony, ale Patryk Tuszyński nie zdążył do piłki.

3
55'

Póki co druga odsłona meczu również na kolana nie powala.

1
2
2
3
53'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Joao Oliveira. Wchodzi: Rafał Wolski.

51'

W drugą połowę lepiej weszło KGHM Zagłębie Lubin, które prowadzi grę.

3
2
48'

Jakub Świerczok urwał się obrońcy, ale niedokładnie dograł do Pawłowskiego.

2
1
1
47'

Niezłe dośrodkowanie Pawłowskiego z rzutu rożnego, ale ostatecznie skończyło się faulem zawodnika gości.

4
1
1
46'

14:55

Spotkanie w Gdańsku z trybun obserwuje 9399 widzów.

2
2
2
3
43'

Daniel Łukasik posłał bardzo dobre prostopadłe podanie do Marco Paixao, ale ten pogubił się w przyjęciu piłki.

2
3
2
3
2
42'

Mato Milos szukał gola z osiemnastego metra, ale przeniósł piłkę zdecydowanie nad poprzeczką.

1
1
1
1
40'

Jakub Wawrzyniak zdecydował się na strzał z trzydziestu metrów i posłał piłkę w trybuny.

1
4
2
2
37'

Za lekkie podanie Paixao do Krasicia wzdłuż pola karnego.

4
3
1
2
35'

Piłka na głowę Tuszyńskiego, którego uprzedzili obrońcy.

1
1
2
31'

Słaby mecz oglądamy w Gdańsku. Na boisku zamiast emocji dominują niedokładne zagrania.

3
2
1
3
5
29'

Jakub Świerczok padł w polu karnym, ale o rzucie karnym nie ma mowy.

4
3
1
3
3
26'

Celny strzał z dystansu w wykonaniu Jakuba Świerczoka, a Dusan Kuciak na raty łapie piłkę.

3
3
1
25'

Szybka kontra Lechii, zakończona złym zagraniem Marco Paixao.

2
1
1
3
22'

2
21'

KGHM Zagłębie Lubin coraz częściej przy piłce, ale z obu stron brakuje szybkich, składnych akcji zakończonych celnym strzałem.

5
3
3
3
1
18'

Fatalne uderzenie Jarosława Jacha z rzutu wolnego.

7
4
1
1
16'

Bardzo ładne dogranie Wawrzyniaka w pole karne do Krasicia, lecz ten ni to strzałem, ni podaniem przeniósł piłkę za linię końcową boiska.

1
1
1
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Polacek wypuścił piłkę z rąk, ale gospodarze nie zdołali tego wykorzystać.

1
2
1
3
14'

To mógł być gol! Marco Paixao płasko uderzył z okolic jedenastego metra, lecz Martin Polacek bardzo dobrze interweniował.

2
1
12'

Bartłomiej Pawłowski padł tuż przed polem karnym i domagał się rzutu wolnego. Tymczasem sędzia ostrzegł zawodnika, że na symulki nie da się nabrać.

1
1
1
10'

Lechia Gdańsk w ataku pozycyjnym. KGHM Zagłębie Lubin przyczajone na własnej połowie.