Sędzia Złotek doliczył jeszcze trzy minuty.

Nie zdziwimy się, jeżeli Brzyski wykonał dzisiaj ponad 20 wrzutek. Kolejna nieudana.

1
2
88'

Bardzo słaby poziom spotkania od mniej więcej 20 minut. W skrócie: nie dzieje się nic.

2
1
3
7
88'

Robak wzięty w kleszcze przez dwóch obrońców. Bez szans na powodzeniu swojego rajdu.

1
2
1
4
87'

Szansa na dośrodkowanie z wolnego, zmarnowana przez Chrapka. Piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy.

1
1
1
8
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Płamen Kraczunow. Stoper Sandecji spóźnił się z interwencją.

Sandecja Nowy Sącz
5
8
2
1
83'

Cotra nie wie, czemu sędzia Mariusz Złotek przerwał akcję. Danek leży na murawie.

2
2
5
1
3
81'
ZMIANA
81'

Dobrze wykonany wolny przez Cotrę, zabrakło strącenia piłki głową. Śląsk wciąż w posiadaniu futbolówki.

9
5
1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kasprzak. Nie mogło być inaczej, zasłużona kartka za faul w środku pola.

8
3
2
1
1
79'

Śląsk zupełnie bez pomysłu. A do wejścia szykuje się Maciej Korzym.

3
2
2
4
3
78'
ZMIANA
77'

Chrapek z blisko 40. metrów. Nie był tak daleko od powodzenia, ale Gliwa nie musiał interweniować.

2
2
3
2
4
76'
ZMIANA
74'

Dośrodkowanie dochodzące do bramki Gliwy, ale golkiper pewnie wypiąstkował piłkę.

6
5
1
1
6
73'

Cotra rozpędził się lewą stroną, zatrzymał go jednak Dudzic. Bardzo ważna interwencja pomocnika Sandecji.

1
1
1
1
2
71'

Chrapek, ze świeżym zapasem sił, napędzał akcję Śląska. Pomocnik jednak faulowany.

3
2
1
2
3
69'
ZMIANA
68'

Kosecki zagrał najgorzej jak mógł. Wpadł w pole karne, ale chciał wycofać piłkę na 16. metr. Fatalne wykonanie.

1
1
1
4
67'

Wrąbel nie popisał się przy wybiciu. Sporo szczęścia Śląska w ostatnich minutach.

2
1
1
4
66'

Ależ kapitalnie Trochim! Nawinął obrońcę w polu karnym, soczyście uderzył, Wrąbel na miejscu.

5
4
1
2
3
63'

Pawelec za bardzo uwierzył w swoje możliwości. Strzał z 40. metrów groźny tylko dla samochodów przed stadionem.

4
3
2
62'

Nieprawdopodobna interwencja Gliwy! Obronił strzał Picha z bliska! Wcześniej świetnie zachował się przy uderzeniu Robaka.

6
3
4
7
7
60'

Słabszy fragment meczu. Dużo fauli w środku pola i niedokładności.

1
3
1
2
4
59'
ZMIANA
58'

Sandecja zamknęła Śląsk przed własnym polem karnym. Wrąbel zacznie jednak od bramki.

3
1
1
4
55'

Kolejne dośrodkowanie Sandecji, tym razem wybijał Cotra.

1
1
1
5
54'

Jedna z niewielu akcji Śląska. Wyrzut z autu trafił do Robaka, ale nic więcej z tego nie wyniknęło.

1
2
1
53'

Śląsk jakby zaskoczony naporem Sandecji. Beniaminem stworzył już dwie niezłe okazje.

1
50'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. Wrzutkę Brzyskiego wybił Celeban, po chwili strzał zza szesnastki zablokowany.

2
2
2
49'

Śląsk pogubił się przed własnym polem karnym, w dodatku Celeban faulował.

6
3
4
6
5
48'

W niezłej sytuacji spudłował Trochim. Mógł to rozwiązać znacznie lepiej.

1
2
1
1
2
46'

Wracamy do gry, zespoły bez zmian.

6
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Sito Riera. Bardzo nieładny faul Hiszpana.

Śląsk Wrocław
4
3
3
2
6
45+1'

Szereg dziwnych zachowań piłkarzy Śląska we własnym polu karnym i kolegów uratowało wyjście Wrąbla.

2
2
4
3
3
45'

Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

2
3
2
1
1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew.

Katastrofalny błąd Vacka na 35. metrze. Sandecja ruszyła z kontrą, piłka trafiłą do Koleva, a Bułgar długo się nie namyślał i uderzył po długim rogu.

39
27
12
17
33
42'

Jedna z niewielu prób zagrania po ziemi. Kolev nie doszedł jednak do piłki, reklamował przy okazji zagranie ręką jednego z rywali. Bezskutecznie.

4
2
2
1
5
42'

Stały obraz. Dośrodkowanie Sandecji i Celeban/Tarasovs wyjaśniają sytuację.

2
1
41'

Trochim w pole karne, do strzału głową sposobił się Kolev. Celeban jednak na miejscu.

2
1
1
1
38'

Dośrodkowania zupełnie nie wychodzą piłkarzom Sandecji. Tym razem Mraz, ponownie bez zagrożenia.

2
2
1
2
1
38'

Riera faulował przed własną szesnastką. Nadzieja dla Sandecji.

2
2
1
1
3
37'

Trochim popisał się świetną techniką. Przerzucił piłkę nad jednym z obrońców, ale został szybko dogoniony przez Pawelca.

1
1
1
1
1
36'

Bardzo trudna pozycja do oddania strzału. Kolev doszedł do dośrodkowania, ale był bardzo odchylony i nie miał szans na powodzenie.

1
1
1
1
1
34'

Ładna wymiana piłek na skraju pola karnego Sandecji, ale dośrodkowanie Koseckiego nie przeszło pierwszego obrońcy.

1
1
1
1
2
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Sito Riera.

Snajper Śląska takich sytuacji nie marnuje. Dostał kapitalne prostopadłe podanie od Riery, ruszył sam na bramkę Gliwy i nie zawahał się nawet na moment. Kraczunow zupełnie zgubił krycie.

52
31
6
9
19
30'

Baran na tapecie. Pomocnik Śląska faulował dwa razy w ciągu 30 sekund.

4
3
3
2
2
30'

Brzyski w pole karne do Koleva. Napastnik Sandecji nie miał szans dojść do piłki.

3
3
3
2
2
29'

Pich nie mógł się zdecydować na strzał, mając niezłą pozycję do uderzenia. Zwlekał tak długo, że za akcją wrócił jeden z obrońców. Wzorcowa kontra Śląska, z wyjątkiem finału.

3
4
2
8
7
28'

Tym razem do dośrodkowania podszedł Trochim, efekt podobny jak przy wolnych Brzyskiego.

3
2
2
3
2
27'

Riera za bardzo wierzył w szybkość Cotry. Serb nie miał szans zdążyć, poza tym był na spalonym.

2
2
2
3
2
26'

Kolejna szansa dla Sandecji. Dośrodkowanie Brzyskiego lepiej przemilczeć.

2
2
2
3
2
24'

Wiadomo, że Pawelec to nie jest prawy obrońca z krwi i kości, ale piłkarz Ślaska nieźle radzi sobie na boku defensywy. Pokazał to po raz kolejny. Wykonał niezłe dośrodkowanie, brakło kolegów w polu karnym.

1
1
1
1
3
23'

Gdyby Pich nie popsuł przyjęcia piłki, to pewnie odwróciłby się z nią w polu karnym. A tak skończyło się na strachu.

3
1
1
3
2
22'

Brzyski długo zbierał się do dośrodkowania spod linii bocznej. Z dużej chmury mały deszcz, żaden z kolegów nie był w zasięgu piłki.

1
1
1
1
1
20'

Piech mógł wepchnąć piłkę do siatki. Po dośrodkowaniu Koseckiego, piłkę głową zgrał Robak i napastnik Śląska nie trafił do siatki tylko dlatego, że został osaczony.

8
5
3
5
5
19'

Do pola karnego wszystko było ok. Tuż przed szesnastką piłkarze Śląska jednak się pogubili i stoperzy wyekspediowali piłkę.

1
18'

Po raz czwarty pokazał się Kosecki. Tym razem wszedł w drybling, niepotrzebnie, bo w polu karnym czekali koledzy.

1
1
1
17'

Przyzwoite dośrodkowanie Vacka niemal z linii środkowej. Do piłki doszedł Igors Tarasovs, ale Gliwa spokojnie obserwował lot piłki.

1
1
1
1
15'

Celeban przyjął dośrodkowanie na klatkę piersiową, z tym, że pomógł sobie ręką. Mogło być groźnie.

3
2
1
1
2
13'

Znowu Kosecki w roli głównej! Pich wbiegł w pole karne i skrzydłowy idealnie zagrał mu pod nogę. We wszystko wmieszał się Michal Piter-Bucko.

2
1
1
11'

Kiks Koseckiego o mało nie zakończył się groźną sytuacją dla Sandecji. Ostatecznie "tylko" rzut z autu dla gospodarzy.

1
4
1
1
10'

Z niezłej strony pokazał się Vacek, debiutujący w pierwszej jedenastce Śląska. Czech zagrał do Robaka, ale napastnik na spalonym.

3
3
1
1
9'

Śląsk próbował się odgryźć, ale akcja skończyła się na 30. metrze przed bramką Sandecji. Po chwili w odpowiedzi strzał Trochima, Wrąbel bez problemu.

3
4
3
2
7'

Sandecja zamknęła Śląsk na ich połowie i próbuje znaleźć Koleva w polu karnym. Na razie piłki zatrzymują się na stoperach.

2
2
4
2
5'

Kolev ładnie przyjął piłkę na klatkę piersiową, stojąc na 16. metrze, ale był na ewidentnym spalonym.

1
3'

Wrąbel nie zamierza być gorszy od Gliwy. Strata w środku pola, Trochim ruszył do przodu, uruchomił Dudzica, a ten jednak gorszy od golkipera Śląska!

8
1
1
2
1
2'

Kosecki świetnie zaczął mecz. Wcześniej prostopadłe podanie do Picha, teraz kolejny odbiór i próba dogrania do napastników.

6
2
1
1
1
1'

Gliwa kapitalnie! Sam na sam znalazł się z nim Robert Pich.