4
5
16
89'

Po dośrodkowaniu w pole karne Jagiellonii piłkę opanował Gajos i skierował ją do bramki. Gol nie został jednak uznany, był spalony! Sędzia korzystał z systemu VAR.

35
14
4
24
88
87'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Asystował mu Taras Romanczuk. Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha Romanczuk zgrał piłkę. Akcję zamknął Arvydas Novikovas i po jego efektownym strzale piłka wpadła do bramki! 1:1!

Jagiellonia Białystok
102
57
19
61
144
86'

Z około 20 metrów strzelał Radosław Majewski. Chwilę później piłkę złapał Marian Kelemen.

18
12
9
10
16
84'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Abdul Aziz Tetteh.

17
6
15
9
25
82'

Darko Jevtić dośrodkował z rzutu rożnego. Obrońca Jagiellonii wybił piłkę.

13
2
5
10
24
81'

Z około 15 metrów po ładnej akcji strzelał Arvydas NovikovasMatus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

21
14
6
4
6
79'
79'
8
3
6
3
5
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Runje.

30
20
6
7
6
75'

Darko Jevtić świetnie zagrał w pole karne Jagiellonii. Tam piłkę przejął Christian Gytkjaer i strzelił w ofiarnie interweniującego Mariana Kelemena.

20
10
8
8
14
74'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Sporo też niedokładnych podań.

15
8
10
9
15
71'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

13
7
5
2
4
67'
66'

Żółtą kartkę otrzymał Nicki Bille Nielsen.

13
5
3
17
29
65'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego minimalnie niecelnie główkował Cillian Sheridan.

11
8
4
6
7
65'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Radosław Majewski.

63'

Rzut rożny nie przyniósł zmiany zmiany wyniku. Jagiellonia rozgrywa kolejne akcje.

15
9
6
6
13
61'

Groźna akcja Jagiellonii. W trudnej pozycji strzelał Arvydas Novikovas. Będzie rzut rożny.

10
10
5
6
15
60'

Gra wznowiona.

17
12
5
4
5
59'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Wołodymyr Kostewycz.

4
3
4
22
12
58'

Ładną akcję przeprowadził Nicklas Barkroth, zagrał do Raduta. Ten jednak oddał niecelny strzał.

17
5
2
5
10
55'

Z narożnika pola karnego strzelał Piotr TomasikMatus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

19
8
2
2
6
54'

Rafał Grzyb zagrał przed bramkę Lecha. Tam piłkę złapał Matus Putnocky.

25
7
6
2
8
51'

Martin Pospisil wpadł w pole karne Lecha, oddał strzał, ale to uderzenie zostało zablokowane.

19
10
7
7
9
49'

Jagiellonia przy piłce. Gra toczy się na połowie Lecha.

14
7
5
2
11
46'

Początek drugiej połowy.

12
13
4
1
3
45+1'

Piłka w bramce Jagiellonii, ale sędzia odgwizdał spalonego i gola nie uznał.

17
10
4
19
63
42'

Po dośrodkowaniu Roberta Gumnego piłkę pewnie złapał Marian Kelemen.

18
9
5
14
22
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkarze Lecha wybili piłkę.

40
18
3
3
6
40'

Piłkarze Lecha protestują. Żółtą kartkę otrzymał Darko Jevtić.

Lech Poznań
14
4
4
16
47
39'

Teraz Jagiellonia będzie miała dobrą okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego na wysokości pola karnego.

4
2
2
5
17
36'

Kolejne dośrodkowanie Darko Jevticia z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Niecelnie główkował Łukasz Trałka, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

12
7
4
7
22
34'

Z około 18 metrów niecelnie strzelał Martin Pospisil.

20
13
5
4
8
33'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Lecha i szuka swojej szansy na gola.

9
4
3
6
17
31'

W odpowiedzi po strzale Raduta pewnie interweniował Marian Kelemen.

17
3
4
5
6
30'

Jagiellonia rozgrywała piłkę na połowie Lecha, lecz zabrakło gospodarzom dokładności. Z tej akcji też nic nie wyszło.

19
8
2
3
5
27'

Gol! Strzelił Darko Jevtić. Jevtić z rzutu wolnego dośrodkował piłkę w pole karne Jagiellonii, nikt nie przeciął jej toru lotu, a ta wpadła do bramki! 1:0 dla Lecha Poznań!

Lech Poznań
239
121
32
26
47
26'

Będzie rzut wolny dla Lecha i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii.

38
20
9
5
6
23'

Z ostrego kąta strzelał Piotr Tomasik. Piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

27
11
6
4
5
21'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Piłkę zagrał Darko Jevtić, a wypiąstkował Marian Kelemen.

20
13
9
4
14
19'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

11
10
13
4
5
16'

Tym razem dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Po strzale głową i rykoszecie piłka zmierzała do bramki, lecz świetnie interweniował Marian Kelemen!

19
9
9
8
9
14'

Zamieszanie w polu karnym Lecha Poznań. Ostatecznie piłkę przejął Fiodor Cernych, oddał strzał z około 15 metrów, lecz pewnie interweniował Matus Putnocky.

25
18
5
2
4
13'

Arvydas Novikovas dośrodkował z rzutu rożnego. Matus Putnocky wypiąstkował piłkę.

24
13
7
6
7
11'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha Poznań. Goście wybili piłkę.

24
9
8
8
12
9'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha Poznań. Piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

33
20
9
7
8
7'

Łukasz Burliga źle przyjął piłkę w polu karnym Lecha. Z tej akcji nic nie wyszło.

22
15
6
10
11
5'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha, lecz na spalonym był Mihai Radut.

22
12
13
10
14
5'

Lech prowadzi grę, Jagiellonia cofnęła się do defensywy.

22
12
7
6
12
3'

Wyrównany początek spotkania. Oba zespoły starają się atakować. Teraz przy piłce zawodnicy Lecha.