Sędzia Paweł Raczkowski doliczył cztery minuty.

4
3
2
88'

Śląsk gra słabo, ale ma okazje. Tak jak teraz, gdy Buchalika mógł pokonać Kosecki. Golkiper Wisły intuicyjnie odbił strzał nogami.

8
4
1
2
86'

Niezła próba Śląska. Vacek zwieńczył strzałem wymianę podań z Robakiem. Buchalik nie musiał się nawet ruszać.

9
5
3
1
2
85'

Vacek, który miał mnóstwo miejsca, zagrał katastrofalnie do Koseckiego. Wrzucił kolegę na minę, skrzydłowy nie miał szans wygrać pojedynku.

5
7
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Sito Riera. Hiszpan zaatakował rywala wyprostowaną nogą.

Śląsk Wrocław
11
3
3
2
5
84'
83'

Pawelec ostro potraktował Carlitosa. Skończyło się bez kartki.

2
1
2
1
5
80'

Skoro Robak marnuje takie sytuacje, to znaczy, że to nie jest dzień Śląska. Pich wyłozył snajperowi piłkę, Buchalik już leżał na ziemi, wystarczyło trafić w bramkę. No właśnie, to okazało się najtrudniejsze.

8
17
7
4
7
77'

Karygodne zachowanie Koseckiego. Domagał się odgwizdania ręki u Carlitosa, odpuścił przeciwnika, a Hiszpan pobiegł na bramkę i tylko przytomność umysłu Wrąbla uratowała Śląsk.

8
5
2
3
4
76'

Głowacki na posterunku. Lider obrony Wisły wybił dośrodkowanie Koseckiego.

11
2
1
1
1
75'
74'

Odważnie Sadlok. Pobiegł do przodu i zdecydował się na uderzenie. Kompletnie nieudane.

1
1
74'

Cotra, zamiast dośrodkować, podał w ręce Buchalika. Śląsk jest dzisiaj tłem dla Wisły.

5
3
2
2
2
72'
72'
71'

Gol! Strzelił Carlitos.

Mocny strzał w górny narożnik bramki Wrąbla.

Wisła Kraków
39
23
3
13
16
70'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Celeban.

16
10
4
8
8
70'

Karny dla Wisły! Paweł Raczkowski podjął decyzję po obejrzeniu powtórki.

30
13
4
8
10
68'

Śląsk był bliski straty kolejnego gola. Właściwie to gospodarze mogli go sobie strzelić... samemu. Po dośrodkowaniu z rożnego piłka musnęła głowę jednego ze stoperów i prawie zaskoczyła Wrąbla.

4
3
2
3
67'

Sadlok przedzierał się lewą stroną, swój rajd skończył na Pawelcu. Korner dla Wisły.

4
1
1
66'

Śląsk momentami jest bezradny. Wszystko wygląda nieźle do 20.metra od bramki Buchalika. Potem ogarnia ich paraliż.

4
2
2
61'

Kapitalna interwencja Sadloka. Robak wbiegł w pole karne, ale lewy obrońca Wisły wzorowo zastawił się i nie dał dojść snajperowi do piłki.

6
3
2
1
8
60'

A Wisła swoje. Tarasovs chyba wybrał się na grzyby, zapominając zupełnie o Imazie. Hiszpan z bliska mógł ponownie pokonać Wrąbla. Pomocnik Białej Gwiazdy nie wierzy, że zmarnował taką okazję.

7
2
2
3
2
59'

Chrapek tak długo zwlekał ze strzałem, aż musiał ratować akcję próbą wymuszenia karnego. Dodajmy, bardzo nieudaną.

2
4
1
1
3
58'

Piech nie popisał się przy podaniu do kolegów. Wcześniej wszystko zrobił dobrze, przyjęciem zmylił obrońców i zyskał trochę wolnej przestrzeni.

3
2
2
4
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kosecki. Faul przerwał kontrę Wisły.

12
9
2
3
5
54'

I znowu Kosecki faulowany tuż przed polem karnym. Tym razem na wprost bramki.

9
6
2
1
7
53'

Bardzo przytomne wycofanie do Cotry, Serb uderzył niezbyt mocno, ale zasłonięty Buchalik miał sporo problemów i nie zdołał chwycić piłki. Piłkarze Śląska próbowali dobijać, ale byli na spalonym.

2
4
1
2
1
52'

Kosecki faulowany tuż przed polem karnym, będzie groźnie.

1
1
1
1
6
52'

1
1
51'

Pich za długo holował piłkę. Wbiegł z nią w pole karne, mógł strzelać, ale wdał się w niepotrzebny drybling.

3
1
3
1
49'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Carlitos.

Popisowa akcja hiszpańskiego duetu. Carlitos dośrodkował zewnętrzną częścią stopy, a Imaz zamknął akcję. Po drodze piłka zahaczyła jeszcze o Pawelca i po rykoszecie wpadła do siatki.

53
30
8
17
33
47'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki. Zdecydowanie spóźnione wejście. Piech mógł wyjść sam na sam z Buchalikiem.

3
1
4
6
1
46'

We Wrocławiu rozpoczęła się druga połowa.

8
5
3
4
3
44'

Pierwszy raz od dawna przypomniał o sobie Robak. Mocne uderzenie napastnik na rzut rożny sparował Buchalik.

30
13
6
3
7
43'

Celeban nie spanikował, nie dał się wyprzedzić Brożkowi i pomógł Wrąblowi w skutecznej interwencji.

10
5
2
3
2
42'

Piłkarze Śląska zastawili pułapkę ofsajdową. Z własnej szesnastki zaczął Wrąbel.

11
6
2
2
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Igors Tarasovs. Łotysz spóźnił się z interwencją i ewidentnie zahaczył Carlitosa.

4
2
1
2
10
40'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Chrapek. Faul w środku pola na przerwanie akcji Wisły.

7
4
2
1
5
40'

Pich z Robakiem zamienili się rolami. Dośrodkowywał ten drugi, a Słowak znalazł się na środku ataku. Ze swoimi wzrostem nie miał wielkich szans, by wygrać rywalizację z Gonzalezem.

1
1
2
2
2
38'

Niewiele lepiej ze strzałami Koseckiego. Zszedł do środka, uderzył w długi róg, ale zdecydowanie za wysoko.

4
1
2
7
2
38'

Na razie to nie jest dzień Koseckiego. Zaczął nieźle, ale kolejne próby dryblingu wyglądały już marnie.

3
3
2
9
3
36'

Do dośrodkowania doszedł Głowacki, strzelał jednak z bardzo niewygodnej pozycji. To nie mogło się udać.

6
7
5
2
4
35'

Ogryza się Wisła. Pawelec na rzut rożny.

5
3
1
1
6
34'

Wyśmienita okazję miał Riera. Po wyrzucie z autu piłka minęła stoperów Wisły, spadła pod nogi Hiszpan, który z pierwszej piłki dość nieczysto uderzył. Przy odrobinie szczęścia mógł jednak zaskoczyć Buchalika.

7
5
2
1
4
35'

Tarasovs był bliski przecięcia dośrodkowania. Zagrożenie zażegnał jednak Basha.

8
3
2
5
33'

Starcie Pawelca z Sadlokiem. Śląsk ma kolejny rzut wolny, podobna odległośc jak przed chwilą, z tym, że z drugiej strony.

9
7
4
32'

Nieudane dośrodkowanie Chrapka, Robak tylko rozłożył ręce. Piłka minęła go o dobry metr.

4
3
5
9
4
31'

Do piłki podchodzi jednak Chrapek.

11
6
1
1
2
31'

Piech faulowany przed polem karnym. Będzie okazja do dośrodkowania dla Cotry.

6
5
1
29'

Centrostrzał Pawelca tylko rozgrzał Buchalika. Po 30 minutach wiemy jedno, hit kolejki nie rozczarowuje. Przeważa Wisła, powinna prowadzić przynajmniej 2:0, ale Śląsk także miał swoje okazje.

7
9
6
3
4
27'

Jakub Kosecki przekombinował. Zabrał się z piłką, wpadł w pole karne Wisły, zdecydował się na niepotrzebny drybling i Buchalik chwycił futbolówkę.

5
4
4
1
5
26'

Nie wiedzieć czemu, stoperzy Śląska całkowicie odpuścili krycie Pawła Brożka. Napastnik Białej Gwiazdy o mały włos, a uprzedziłby Wrąbla.

3
1
2
2
10
25'

Kibice Śląska wzburzeni decyzją Pawła Raczkowskiego. Ich zdaniem, Mariusz Pawelec wywalczył rzut rożny. Arbiter nakazał jednak, by od bramki zaczął Buchalik.

5
2
2
3
10
24'

Celeban wolał nie ryzykować, miał na plecach Brożka, więc profilaktycznie wybił piłkę na aut.

10
7
3
3
1
22'

Może i Śląsk igra z ogniem, ale potrafi odpowiedzieć. Dość przypadkowo piłka trafiła do Piecha, ten strzelił bez zastanowienia i tylko refleks Buchalika uratował Wisłę.

19
10
3
1
4
21'

I znowu groźnie Wisła. Dośrodkowanie spadło na głowę Carlitosa, Hiszpan uderzył jednak minimalnie nad poprzeczką. Śląsk balansuje na krawędzi.

9
7
2
2
13
21'

Kapitalnie Wrąbel, za to nagana dla Tarasovsa. Łotyszem zakręcił Carlitos, stoper Śląska chyba nie wie, gdzie aktualnie się znajduje. Hiszpan miał mnóstwo miejsca, ale uderzył wprost w golkipera.

11
5
1
8
21'

Wrąbel spanikował. Golkiper wyekspediował podanie od Cotry w aut.

7
2
2
4
18'

Śląsk założył pressing na połowie Wisły, skończyło się na wywalczonym aucie.

13
6
1
1
16'

Robert Pich nie zamierzał patrzeć, jak Wisła bezkarnie wchodzi w pole karne Śląska. Słowak przebiegł z piłką 30 metrów, zwiódł obrońcę, zrobił sobie miejsce do strzału zza szesnastki i zabrakło tylko celności.

6
6
4
1
15'

Wisła ciągle atakuje, a Śląsk biega za piłkarzami Białej Gwiazdy i wybija dośrodkowania.

7
5
1
3
4
13'

Cotra nie popisał się w tej akcji. Stracił piłkę na własnej połowie, dał uciec Carlitosowi, ale ten popsuł dośrodkowanie.

5
4
2
1
3
11'

Sprytnie rozegrany rożny. Carlitos wycofał piłkę na 15.metr, nabiegł na nią Imaz, ale za bardzo odchylił się przy próbie strzału. Fatalne uderzenie Hiszpana.

4
6
3
2
1
10'

Celeban i Pawelec osaczyli Brożka. Napastnik Wisły nie miał szans, by dojść do podania od Carlitosa. Po chwili Biała Gwiazda wywalczyła korner.

7
4
3
2
1
9'

Wrąbel i cała defensywa Śląska mogą odetchnąć. Carlitos wziął rywala na plecy, obrócił się z piłką i uruchomił Brożnka. Ten ni to strzelał, ni to podawał, ale Jesus Imaz mógł z bliska wepchnąć piłkę do siatki. Hiszpan minął się z piłką o centymetry.

6
2
4
3
5
6'

Riera uruchomił na prawej stronie Mariusza Pawelca. Niezłe dośrodkowanie defensora Śląska pewnie złapał Buchalik.

3
2
1
1
4
5'

Robak mógł ugryźć po raz pierwszy. Gonzalez nie pozwolił, by wrzutka spadła za jego plecy, gdzie czaił się snajper Śląska.

3
1
1
1
2
4'

Niezastąpiony w takich sytuacjach Mariusz Pawelec zablokował wślizgiem Pola Lloncha. Defensywny pomocnik Wisly szykował się do potęznego strzału zza szesnastki.

5
2
1
1
4
3'

Pierwszy rajd Koseckiego. Skrzydłowy próbował dryblować, ale na razie skończyło się na ostrzeżeniu dla Wisły.

7
5
3
4
2
2'

Sytuację po rzucie wolnym wyjaśnił Sito Riera. Od autu Śląsk.

5
3
1
1
2
1'

Pierwsza akcja Wisły. Na 40. metrze faulowany Vullnet Basha.