1
5
6
90+1'

Jagiellonia ciągle atakuje, Arka wybija konsekwentnie piłkę. Tym razem nieudany rzut rożny białostoczan.

9
1
2
1
5
90'

Arbiter przedłużył mecz o przynajmniej 3 minuty.

4
3
1
7
86'

Piłkę w pole karne podawał Cernych, jego podanie do Novikovasa było jednak o kilka centymetrów niecelne.

2
4
1
1
85'
85'
10
3
1
2
1
85'

Niecelny strzał Arvydasa Novikovasa. Jemu chyba zależy najbardziej.

3
3
2
1
2
82'

Po dośrodkowaniu Novikovasa znów czujni obrońcy z Gdyni.

15
5
2
1
1
80'

Po kolejnym rzucie wolnym Novikovasa lepsi piłkarze Arki.

23
8
2
2
5
78'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Piotr Wlazło. Po długim podaniu z autu Wlazło skierował piłkę do własnej bramki.

Jagiellonia Białystok
60
32
8
6
12
76'
76'

Na stadionie znajduje się 11 097 widzów.

18
1
3
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Gutieri Tomelin. Sfaulował Michała Nalepę.

8
5
2
2
3
72'

Novikovas tym razem zdecydował się na strzał z rzutu rożnego. Przymierzył minimalnie nad poprzeczką.

3
3
3
1
3
71'

CO TU SIĘ DZIAŁO! Jak to możliwe, że Jagiellonia nie strzeliła gola? Przez 60 metrów przebiegł Piotr Wlazło, który wrzucił piłkę na głowę Świderskiego. Znakomicie obronił Steinbors. Następnie w słupek trafił Cernych, a kolejny strzał Świderskiego obronił znów Steinbors. Niebywałe!

37
18
10
4
11
69'

Po wrzutce Novikovasa na spalonym Sheridan.

3
1
1
2
6
65'
65'

Novikovas zbyt głęboko wrzucał z rzutu wolnego.

6
3
1
1
2
64'

Do ataku ruszyła Jagiellonia, która nie ma nic do stracenia.

6
2
4
2
8
61'

Gol! Strzelił Marcin Warcholak. Warcholak nie zastanawiał się długo przy rzucie wolnym. Mocno strzelił z rzutu wolnego i trafił z 19. metra.

63
34
9
7
14
60'

Po długim aucie Damiana Zbozienia w pole karne i olbrzymim zamieszaniu gdynianom nie udało się oddać czystego strzału.

6
2
3
4
9
59'

Dośrodkowywał Grzegorz Piesio, bardzo dobrze obrońcy Jagiellonii.

2
1
2
55'

Po wrzutce Zbozienia nieczysto strzelił Mateusz Szwoch.

3
1
1
3
8
54'

Jagiellonia praktycznie zamknęła Arkę pod jej polem karnym. Nic z tego jednak nie wynika.

3
1
2
9
53'

Dobrze zapowiadającą się akcję Cernycha zmarnował Karol Świderski, któremu odskoczyła piłka przy przyjmowaniu.

2
3
1
2
3
51'

Po rzucie rożnym Szwocha piąstkował Kelemen.

5
1
1
1
3
50'

Po kolejnym rzucie rożnym Arvydasa Novikovasa, kompletnie nieudana próba Gutieriego Tomelina.

2
3
1
2
2
49'

Po rzucie rożnym, piłkarze Jagiellonii... wywalczyli kolejny róg.

1
4
48'

Atakowała Jagiellonia. Dwa strzały białostoczan zablokowane przez gdynian.

5
4
2
46'

Już po 10 sekundach na boisku leży Taras Romanczuk, w którego wskoczył Grzegorz Piesio.

6
3
1
2
6
czas Druga połowa
45+1'

Pech Arki Gdynia! Piłkę do bramki skierował Grzegorz Piesio z 17. metra. Dawid Sołdecki był jednak na spalonym. Przeszkodził tym Kelemenowi i nie było tu mowy o bramce.

5
2
1
8
6
45'

Arbiter przedłużył I połowę o przynajmniej minutę.

4
2
1
1
2
45'

Dynamiczną akcję przeprowadził Patryk Kun. Piłkę wybił Kwiecień.

6
2
6
42'

Po kolejnym rożnym Arki piłkę pewnie złapał Marian Kelemen.

8
6
2
6
8
41'

Po dośrodkowaniu Szwocha piłkę głową wybił Sheridan.

4
1
4
1
40'

Mateusz Szwoch trafił prosto w mur. Po dobitce wywalczył rzut rożny.

6
2
5
4
39'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień. Z kontratakiem szedł Rafał Siemaszko. Kwiecień powstrzymał go tuż przed polem karnym.

8
5
1
4
38'

Teraz znakomitą okazję stworzyła sobie Jagiellonia. Strzał Karola Świderskiego nogami obronił Steinbors.

17
6
7
7
16
36'

To powinien być gol! Patryk Kun strzelił minimalnie obok słupka bramki Mariana Kelemena.

16
6
7
4
13
35'

Sędziowie zdecydowali się na skorzystanie z systemu VAR. Gol dla Jagiellonii uznany.

6
3
2
5
9
34'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Arvydas Novikovas. Kontaktowa bramka Jagiellonii Białystok. Po wrzutce z rzutu wolnego Novikovasa, drugiego gola w sezonie strzelił Romanczuk.

31
9
10
12
40
31'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Frankowski. Faulowany Grzegorz Piesio.

10
5
2
4
11
31'

Ale okazja Jagiellonii! Z głębi pola świetnie dośrodkował Frankowski, jednak Sheridan nie trafił głową w światło bramki.

4
1
3
2
1
29'

Tym razem przed okazją stanął Cilian Sheridan. Jego strzał kompletnie nieudany.

3
6
1
3
26'

Po mocnym strzale Tomasika znakomita obrona Steinborsa.

9
6
2
2
3
21'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Damian Zbozień. Niesamowity Siemaszko strzelił kolejnego gola głową! Urwał się obronie Jagiellonii.

74
35
5
5
13
20'

Po strzale z daleka Frankowskiego, piłka w rękach Steinborsa.

8
5
1
2
20'

Tym razem nieudany rzut rożny Novikovasa. Piłkę wybili gdynianie.

4
3
2
19'

Po rzucie rożnym piłka w rękach bramkarza Jagiellonii.

4
2
5
18'

Głową strzelał Cilian Sheridan. Obronił Steinbors.

3
2
3
1
1
17'

Wielka szansa Piotra Wlazły! Z 28. metra trafił minimalnie obok słupka.

1
1
6
1
4
16'

Sołdecki sfaulował atakującego Tomasika. Szansa dla Jagiellonii.

1
1
3
13'

Gol! Strzelił Michał Marcjanik. Asystował mu Rafał Siemaszko. Ale akcja Arki Gdynia! Rafał Siemaszko strzelił nożycami w poprzeczkę, głową dobijał Marcjanik. Arka prowadzi 1:0!

67
33
5
4
17
12'

Po rzucie rożnym niecelnie głową Warcholak.

5
5
1
3
11'

Tym razem próbował Kun. Jego strzał został zablokowany przez jednego z białostoczan.