Jedna z niewielu kontr Zagłębia. Woźniak dogrywał do Świerczoka, jednak stoperzy rozpaczliwym wślizgiem uratowali Rusova.

2
3
3
86'

Zagłębie zupełnie nie forsuje tempa, skoncentrowało się wyłącznie na obronie wyniku.

3
2
3
1
7
85'

Dobre podanie do Valencii, ale Ekwadorczyk nieco spóźniony. Mogło być groźnie.

2
1
2
84'

Vranjes minął trzech rywali, zatrzymał się przy próbie strzału.

3
1
1
2
83'

Zagłębie od kilku minut nie potrafi utrzymać się przy piłce na dłużej. Piast znowu w ataku.

1
1
2
3
4
77'
76'

Za głębokie dośrodkowanie Pawłowskiego i pewny chwyt Rusova.

1
1
1
2
6
75'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Todorovski.

KGHM Zagłębie Lubin
1
1
1
3
4
73'

Piast. Schodzi: Martin Bukata. Wchodzi: Denis Gojko.

72'

Nieźle prezentujący się Dziczek znalazł Jankowskiego w polu karnym, skończyło się tylko na rzucie rożnym.

1
4
1
3
68'

Chyba poznaliśmy interwencję kolejki. Strzał Sedlara wylądowałby w okienku bramki Zagłębia, gdyby nie robinsonada Polacka. Słowak w fenomenalny sposób odbił uderzenie. Wcześniej obrońcami Miedziowych zakręcił Valencia.

12
11
5
3
4
64'

Odważnie na przedpolu Polacek. Słowak wyszedł do dośrodkowania, nadział się na łokieć Papadopulosa, na moment go oszołomiło, ale już wrócił do gry.

4
5
3
1
4
62'

Które to już dzisiaj dośrodkowanie Zagłębia? Niezłe, ale przeciągnięte. To największy zarzut, jaki można wysunąć w kierunku piłkarzy Zagłębia, bo zdarzyło się to już co najmniej piąty raz.

2
1
1
2
5
60'

Katastrofalne, karygodne zachowanie Heberta. Stoper Piasta bawił się piłką w polu karnym, próbował dryblować i stracił ją na rzecz Matuszczyka. Pomocnik stał 10. metrów od światyni Rusova, dośrodkował do Świerczoka, któremu bardzo niewiele brakło do drugiej bramki.

9
5
4
3
5
58'

Pawłowski dobrze przyjął piłkę w polu karnym, spróbował strzału z woleja, ale uderzenie zupełnie mu nie wyszło.

1
1
2
1
57'

Indywidualna akcja Pawłowskiego, który ograł obrońcę, dojrzał jednak wbiegającego Woźniaka. Jego kolega nie popisał się. Zamiast strzału, po prostu oddał piłkę Rusovowi.

1
1
1
1
1
55'

Jeszcze przed zmianą kapitalne dośrodkowanie Rugasevicia zmarnował Papadopulos. Czech uderzył głową mininalnie obok bramki, Polackowi na pewno skoczyło ciśnienie.

10
10
2
3
3
53'

Gol! Strzelił Filip Jagiełło.

Zgranie Woźniaka do Pawłowskiego, stoperzy odcięli napastnika od podania, do wybitej piłki dopadł jednak Jagiełło i bardzo mocno uderzył po ziemi. Zasłonięty Rusov nic nie mógł zdziałać.

23
13
2
5
8
50'

Rusov mógł podarować Zagłębiu bramkę. Bramkarz potknął się przy próbie wybicia, ale szczęśliwie piłka trafiła do jednego z jego kolegów.

3
4
3
3
4
49'

Ciekawe rozegranie rzutu wolnego, wrzutka do Woźniaka, ale pomocnik z trudem doszedł do piłkę.

2
2
1
1
48'

Pierwsza akcja Tuszyńskiego. Rezerwowy Zagłębia faulowany 35 metrów przed bramką Piasta.

2
3
2
46'

Zagłębie gra o pełną pulę, trener Stokowiec przeszedł na ultraofensywne ustawienie.

4
3
1
1
46'
44'

Czujny Jach. Na czystą pozycję wybiegał Valencia, ale stoper Miedziowych odczytał zamiary Jagiełły.

2
2
1
43'

Zupełny brak zrozumienia między piłkarzami Piasta. Zagranie na pamięć do Konczkowskiego, a prawy obrońca nawet nie ruszył do piłki.

2
2
41'

Pawłowski przyjął piłkę, stojąc tyłem do bramki Rusova, zagrał kapitalną piłkę do Świerczoka, ten jednak nie zorientował się i Piast może odetchnąć.

2
1
2
1
1
40'

Piłka szuka dzisiaj Balicia. Kolejne dośrodkowanie i Czarnogórzec znowu groźnie strzelał. Tym razem minimalnie obok słupka.

1
1
2
2
38'

Ładna akcja, za wyjątkiem strzału Pawłowskiego. Woźniak zgrał piłkę po dośrodkowaniu, nabiegł na nią napastnik Zagłębia, ale bardzo nieczysto trafił w futbolówkę i ta minęła poprzeczkę o kilka metrów.

1
37'

Festiwal niedokładności. Strata Piasta, kontra Zagłębia i nieudane dośrodkowanie Woźniaka. Za szybko pochwaliliśmy tempo spotkania.

2
1
1
35'

Od kilku minut gra toczy się w środku pola. Piłkarze nie potrafią przedrzeć się przez zasieki obronne, choć częściej przy piłce Piast.

1
1
1
32'

Dość wysokie tempo, ale jednak sporo niedokładości, zwłaszcza ze strony Piasta.

1
1
3
1
30'

Pawłowski oszukał Sedlara i pomocnik Piasta musiał faulować. Inaczej napastnik pognałby na bramkę Rusova.

3
3
1
1
28'

Papadopulos ponownie blisko bramki. Czech nie trafił głową w piłkę i Balić wybił ją na rzut rożny.

2
2
2
2
5
27'

Południowoamerykańska fantazja Valencii. Ekwadorczyk wypuścił sobie piłkę, wygrał pojedynek biegowy i wywalczył rzut rożny. Przy okazji założył jeszcze rywalowi siatkę.

1
1
1
1
25'

Piast odżył po bramce. Gliwiczane spokojnie rozgrywają akcję w środku i coraz częściej przebywają przy piłce.

2
2
1
24'

Rusov wyszedł daleko od własnej bramki i musiał piąstkować. Kolejne bardzo groźne dośrodkowanie Zagłębia.

2
3
21'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Martin Konczkowski.

Nic na to nie wskazywało! Dośrodkowanie Konczkowskiego z prawej strony, Papadopulos wyprzedził Kopacza i bezradny wcześniej Piast wyrównał.

11
8
4
9
11
17'

Katastrofalny strzał Bukaty. Polacek od bramki.

2
2
1
1
1
15'

Tego nie dało się nie trafić. A jednak. Niemal kopia bramkowej akcji, wycofanie piłki, bardzo mocne dośrodkowanie Kubickiego i tylko Balić wie, czemu nie podwyższył na 2:0.

6
3
1
3
3
14'

Piast gra bardzo nerwowo. Po zamieszaniu w polu karnym Pawłowski wywalczył rzut rożny.

3
3
1
1
1
14'

Dziczkowi się upiekło. Świerczok sponiewierany przez pomocnika Piasta.

2
1
1
2
3
14'

Niby niegroźny strzał, w środek bramki, ale Rugasević posłał pocisk w kierunku bramki Polacka. Słowak musiał piąstkować.

1
1
2
1
1
11'

Rugasević włączył się do akcji ofensywnej Piasta. Lewy obrońca dośrodkował na głowę Papadopulosa. Czech uderzył jednak bardzo niecelnie.

3
3
2
1
1
11'

Kapitalne podanie Balicia do Świerczoka. Napastnik Zagłębia próbował się zastawić, ale w walce z dwoma obrońcami wiele nie zdziałał.

3
3
2
1
1
10'

Piast zmarnował szansę na kontrę. Jagiełło stracił piłkę przy wyprowadzaniu akcji.

1
2
1
3
7'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Wycofanie piłki po rzucie rożnym, dośrodkowanie Kubickiego i Świerczok uprzedził Konczkowskiego. Strzał głową snajpera Zagłębia i Rusov bezradny. Zresztą kto miał strzelać w Lubinie, jak nie Świerczok? Ósmy gol na własnym stadionie.

33
15
6
8
14
6'

Polacek w ostatniej chwili uprzedził Valencię. Ekwadorczyka uruchomił Dziczek. Naprawdę ładna akcja Piasta.

1
1
1
4'

Co za rajd Pawłowskiego! Napastnik Zagłębia wygrał pojedynek biegowy ze stoperami, zdecydował się na strzał zza szesnastki, minimalnie obok słupka. Pawłowskiego wytrzymał akcję fizycznie, choć przebiegł z piłką ponad 50 metrów.

3
2
2
9
5
3'

Kubicki przesadził w dryblingiem pod polem karnym Piasta. Pomocnik Zagłębia stracił piłkę w niezłej sytuacji.

1
1
1
1
1'

Nieudany początek Piasta. Jach przejął piłkę i Miedziowi budują atak.