Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Joao Oliveira.

13
11
17
87'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na wysokości pola karnego. Piłkę wrzucał Darko Jevtić, ta odbiła się Milosa Krasicia i nic tej akcji Lechowi nie wyszło.

26
12
8
15
39
85'

Lech rozgrywa piłkę na połowie Lechii. Darko Jevtić kontynuuje grę.

49
17
7
8
19
83'

Pomocy medycznej potrzebuje Darko Jevtić.

19
18
11
42
17
80'

Simeon Sławczew dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Strzelał jeden z piłkarzy Lechii, ale piłkę złapał Matus Putnocky.

36
11
9
9
18
79'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Milos Krasić.

25
13
12
12
12
78'

Lechia. Schodzi: Marco Paixao. Wchodzi: Grzegorz Kuświk.

21
8
15
7
11
76'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Emir Dilaver. Co tu się dzieje?! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do własnej bramki skierował Emir Dilaver!

Lech Poznań
89
49
14
30
109
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mihai Radut. Piłkarz Lecha faulował Wolskiego.

Lech Poznań
51
27
13
28
84
72'

Gol! Strzelił Maciej Makuszewski. Asystował mu Darko Jevtić. Po dośrodkowaniu Jevticia Maciej Makuszewski głową skierował piłkę do bramki! Co za mecz w Gdańsku! Lech prowadzi 3:2.

155
70
21
26
61
70'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Deniss Rakels. Kuciak daleko wyszedł z bramki, a to nie była dobra decyzja bramkarza Lechii. Deniss Rakels dograł piłkę Christiana Gytkjaera, a ten pewnie skierował ją do bramki.

156
73
19
24
53
70'

35
69'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie strzelał Joao Nunes.

9
5
6
4
7
68'

Znów kolejna groźna akcja Lechii. Strzał Stolarskiego został jednak zablokowany.

12
7
3
3
13
68'

Lech. Schodzi: Lasse Nielsen. Wchodzi: Deniss Rakels.

15
8
9
3
4
66'

Ładne dośrodkowanie Wolskiego. Matus Putnocky zdołał jednak wybić piłkę. Teraz to Lechia utrzymuje się przy piłce na połowie Lecha.

9
3
6
4
12
65'

Lechia nie zamierza się bronić i stara się atakować. Przed chwilą z dystansu strzelał jeden z zawodników gospodarzy. Po rykoszecie piłka wyszła jednak poza boisko.

10
15
6
4
6
62'

Ładnie w pole karne Lechii dośrodkował Mihai Radut. Piłkę pewnie złapał jednak Dusan Kuciak.

21
7
5
16
19
60'

Spotkanie obserwuje 13 493 widzów.

29
14
14
15
11
59'

W znakomitej sytuacji znalazł się Maciej Gajos. Jego strzał z kilku metrów świetnie obronił Dusan Kuciak.

24
7
4
9
19
58'

Z dystansu niecelnie strzelał Darko Jevtić.

15
5
8
11
13
55'

24
8
5
5
8
53'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Darko Jevtić. Ostatecznie rzut rożny dla Lecha.

24
17
5
2
12
52'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Michał Nalepa.Sędzia korzystał z systemu VAR i ukarał czerwoną kartką Nalepę. Przed polem karnym Lechii faulowany był Christian Gytkjaer.

Lechia Gdańsk
71
25
8
13
41
51'

Sędzia korzysta z systemu VAR.

15
9
22
1
1
49'

Indywidualna akcja Marco Paixao. Napastnika Lechii zatrzymali jednak obrońcy Lecha.

15
6
1
4
7
46'

Początek drugiej połowy.

22
6
2
2
3
45+5'

Gol! Strzelił Marco Paixao. Marco Paixao zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki! 2:1 dla Lechii.

85
46
10
32
96
45+4'

25
45+4'

Jest rzut karny dla Lechii!

44
20
11
21
63
45+3'

Sędzia korzysta z systemu VAR, by sprawdzić czy w tej sytuacji napastnik Lechii, a dokładniej Marco Paixao, nie był faulowany przez Lasse Nielsena.

16
6
20
8
13
45+2'

Mato Milos dośrodkował w pole karne Lecha. Ostatecznie piłkę złapał jednak Matus Putnocky. Groźnie było w polu karnym drużyny z Poznania.

18
7
6
5
14
45'

Doliczone trzy minuty.

14
5
4
3
4
45'

Kolejna przerwa w grze. Opatrywany jest Flavio Paixao.

6
3
3
8
5
45'

Z około 16 metrów niecelnie strzelał Maciej Makuszewski.

5
3
3
8
4
42'

W pole karne Lecha dośrodkował Błażej Augustyn. Piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

23
9
9
3
5
40'

Gra znów toczy się w okolicach środka boiska.

9
8
13
6
7
37'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Asystował mu Mihai Radut. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Lechii Maciej Gajos trącił piłkę, a ta wpadła do bramki! 1:1!

140
68
16
24
54
35'

Lech. Schodzi kontuzjowany Rafał Janicki. Wchodzi: Emir Dilaver.

12
8
8
14
22
34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Lechii doszło do zamieszania. Ostatecznie niecelnie strzelał Maciej Gajos.

9
7
11
8
13
33'

Indywidualną akcją popisał się teraz opatrywany chwilę wcześniej Maciej Makuszewski. Wywalczył rzut rożny.

18
7
3
2
6
30'

Pomocy medycznej potrzebuje teraz Maciej Makuszewski. Chwilowa przerwa w grze.

5
4
5
17
8
29'

Indywidualną akcję przeprowadził Marco Paixao. Napastnik Lechii stracił jednak piłkę przed polem karnym Lecha.

13
10
6
3
13
28'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Mihai Radut.

14
7
4
5
9
27'

Problemy zdrowotne ma Mario Situm. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

7
4
3
11
8
25'

Flavio Paixao zagrał w pole karne Lecha szukając podaniem Marco Paixao. Piłka została jednak wybita.

12
8
5
5
14
21'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Lechia stara się grać wysokim pressingiem.

9
5
5
9
10
17'

Źle dośrodkował teraz Wołodymyr Kostewycz. Piłka wyszła poza boisko.

10
4
3
6
13
16'

Lech przy piłce. Goście szukają swojej szansy na strzelenie gola.

16
7
2
2
9
13'

Gol! Strzelił Błażej Augustyn. Asystował mu Rafał Wolski. Po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu rożnego na piłkę nabiegł Augustyn i pewnym strzałem pokonał bramkarza Lecha Poznań!

93
37
18
41
89
13'

Z dobrej strony pokazał się Rafał Wolski. W ostatniej chwili piłkę wybił mu Wołodymyr Kostewycz.

7
6
6
2
10
12'

Mato Milos dośrodkował w pole karne Lecha Poznań. Także i tym razem piłka została wybita. Lechia teraz rozgrywa piłkę na połowie gości.

4
3
3
2
9
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darko Jevtić.

Lech Poznań
17
3
3
10
25
6'

Dośrodkowanie tym razem w pole karne Lecha, goście zdołali wybić piłkę.

4
9
6
3
5
3'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii. Dusan Kuciak wybił jednak piłkę. Lech od początku śmiało ruszył do ataku.

25
7
3
3
5
1'

Zza pola karnego strzelał Darko Jevtić. Piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

13
2
4
4
4
20:02

Na nieco ponad kwadrans przed meczem na trybunach w Gdańsku jeszcze sporo wolnych miejsc.