7
6
16
90+4'

Paczuk zgrał głową, a Dwali przestrzelił z sześciu metrów! To była piłka meczowa!

7
6
3
5
5
90+3'

Spiączka poczuł, że jest zmęczony. Dzięki temu zyskał ok. 30 sekund.

10
8
7
7
6
90+2'

Dośrodkowanie w pole karne gości, do piłki starał się dojść Paczuk, ale nie trafił w nią.

6
4
2
1
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

9
7
5
5
7
89'

Gol! Strzelił David Guba. Asystował mu Łukasz Piątek. Maciej Skorża osiwiał w pięć minut! 2:3! Piątek wyprowadził kontrę, podał do Guby, a ten technicznym strzałem sprzed pola karnego uderzył nie do obrony!

45
29
8
13
14
87'

Piękny strzał z dystansu Piątka, Załuska końcami palców zbił piłkę na róg!

10
9
7
8
6
87'

Bruk-Bet dąży do zdobycia zwycięskiego gola. Portowcy sprawiają wrażenie zmęczonych.

10
7
1
2
3
84'
84'

Do piłki przed polem karnym doszedł Piątek, ale uderzył ponad bramką.

2
2
5
3
3
82'

Gol! Strzelił Vitalijs Maksimenko. Asystował mu Mateusz Kupczak. Po rzucie rożnym w polu karnym Pogoni powstało ogromne zamieszanie. Dwa strzały zostały zablokowane, ale po drugim Kupczaka piłka trafiła pod nogi Maksimenki, a ten z bliska trafił na 2:2.

34
18
5
11
15
81'

Strzał z pola karnego Adam Gyurcso odbił Jan Mucha. Pogoń nie zamierza tylko się bronić.

3
2
1
80'

Pogoń. Schodzi: Adam Frączczak. Wchodzi: Patryk Paczuk.

80'

Goście coraz groźniejsi. Do dośrodkowania doszedł Piątek, ale uderzył głową niecelnie.

1
2
2
78'
77'

Z lewej strony dobrze dośrodkował Miković, Śpiączka głową uderzył tuż ponad bramką!

1
1
2
3
75'

Pogoni udało się przejąć piłkę. Teraz to Portowcy długo rozgrywają akcję, Bruk-Bet ma problemy z odzyskaniem futbolówki.

4
3
3
3
72'

Dogranie do Pawłowskiego, ten zdecydował się na mocny strzał z pola karnego. Uderzenie było jednak niecelne.

2
3
4
70'

Pogoń. Schodzi: Dariusz Formella. Wchodzi: Adam Gyurcso.

70'

Termalica. Schodzi: Roman Gergel. Wchodzi: Patrik Misak.

1
1
1
1
1
68'

Bruk-Bet zepchnął Pogoń pod bramkę, Portowcy bronią się z dużym szczęściem.

4
4
1
1
2
65'
64'

Delew zagrał wzdłuż bramki, Frączczak nie zdołał jednak wbić piłki do bramki z bliska. Napastnik na wślizgu gonił futbolówkę, ale jej nie trącił.

3
2
1
3
62'

Uderzenie Piątka obronił Załuska. Bramkarz poradził również sobie z dobitką głową rywala.

7
7
1
1
59'

Zwija się z bólu Szeliga. Piłkarz gości został kopnięty w kolano.

5
4
1
2
4
57'

Mocny strzał Jovanovicia, ale pomocnik został zablokowany przez rzucającego się pod piłkę Murawskiego.

5
6
2
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lasza Dwali.

Pogoń Szczecin
1
5
7
53'

Z dystansu uderzył Delew, bardzo niecelnie.

4
1
1
3
51'

Cały misterny plan Bruk-Betu szybko runął. Goście muszą zaatakować, ale mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Załuski.

4
6
47'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Ależ błąd Muchy! Strzał Murawskiego "wypluł" przed siebie Mucha, do piłki dopadł Frączczak i uderzył obok Słowaka. 2:1!

32
18
8
1
2
46'

Gramy po przerwie.

3
1
1
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

5
3
4
45'

Drygas starał się wymusić rzut karny przewracając się przez Muchę. Słowak ma pretensje do sędziego o ostrą grę rywala.

3
4
5
3
4
44'

Strzał z dystansu Delewa na róg wybił Mucha. Kapitalna interwencja Słowaka!

6
2
3
5
42'

Pogoń w końcówce pierwszej części zamknęła Bruk-Bet pod polem karnym. Gol dla Portowców wisi na włosku.

8
9
1
3
5
39'

Ricardo Nunes uderzył z rzutu wolnego, Mucha wybił piłkę na róg.

8
2
2
2
5
37'

Nunes uderzył z dystansu, piłka odbiła się od obrońcy, ale czujność zachował Mucha.

5
1
3
2
3
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Pawłowski.

5
3
1
3
4
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas.

5
3
1
7
33'

Goście po stracie gola starają się uspokoić nakręcającą się Pogoń. Portowców remis nie zadowala.

3
1
1
1
31'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Pewny strzał Frączczaka w lewe okienko. Mucha pofrunął w przeciwnym kierunku. 1:1!

35
14
8
4
15
29'

Rzut karny dla Pogoni, Maksimienko zagrał ręką. Ewidentna "jedenastka". Na co czekał arbiter, który stał niedaleko?

6
3
1
1
6
29'

Dziwnych czasów dożyliśmy. Za moment decyzja.

1
3
1
1
28'

Sędzia biegnie do monitora. Cóż za emocje! Co zobaczy arbiter! Ostatni odcinek "Klanu"?

4
8
3
1
28'

Gospodarze domagają się podyktowania rzutu karnego. Trwa analiza VAR, akcję analizuje w wozie Paweł Gil.

1
1
2
1
25'

Już gorąco po drugiej stronie. Przed szansą Gergel, ale w ostatnim momencie zablokował go Dwali. Zamiast gola tylko rzut rożny.

2
1
2
4
24'

Kontra Pogoni, strzał Drygasa kapitalnie obronił Mucha, poprawka Murawskiego została zablokowana przez Maksimienkę.

8
1
2
20'

Zagranie ręką było, ale nie kwalifikowało się do podyktowania rzutu karnego.

1
1
2
2
5
20'

Analiza VAR. Sędzia czekał na informację czy we własnym polu karnym ręką zagrał Delew.

2
3
4
5
16'

Po wrzutce z rogu głową uderzał Dwali, ale trafił w obrońcę.

2
1
1
2
2
15'

Piotrowski huknął sprzed pola karnego... 100 metrów ponad bramką. Tragiczne uderzenie zawodnika Portowców.

1
3
2
2
13'

Bardzo dobrze od pierwszych minut prezentują się goście. Pogoń stara się nie ustępować Bruk-Betowi, ale klarownych okazji bramkowych nie miała.

2
1
1
3
10'

Śpiączka sam na sam z Załuską. Napastnik jednak uderzył ponad bramkarzem, ale niecelnie! - Motyla noga - narzekał pod nosem zawodnik Słoników.

1
2
2
7'

Pogoń stara się odrobić straty. Portowcy uzyskali przewagę.

2
2
1
3'

Gol! Strzelił Łukasz Piątek. Strzał z dystansu Gergela odbił Załuska. Do piłki dopadł Piątek i dobił futbolówkę do siatki. 0:1!

34
19
5
11
16
2'

Z dystansu ponad bramką uderzył Drygas.

5
1
2
1
4
Bartosz Śpiączka zdobędzie pierwszą bramkę w sezonie?
2
1
2
1
2
17:06

Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

2
17:06

Żaden klub w Lotto Ekstraklasie nie przegrywa częściej niż Pogoń Szczecin i Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W bezpośrednim meczu najgorsze drużyny ligi rozstrzygną, która opuści strefę spadkową.