3
3
2
81'

Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. KGHM Zagłębie Lubin nie wykorzystało jednak swojej szansy na gola.

1
8
1
3
3
79'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Fiodor Cernych. Groźna akcja Jagiellonii!

12
4
2
4
6
78'

Gol! Strzelił Przemysław Frankowski. Asystował mu Arvydas Novikovas. Po prostopadłym podaniu Novikovasa Przemysław Frankowski znalazł się w znakomitej sytuacji i pewnie ją wykorzystał! 3:1 dla Jagiellonii!

30
18
5
9
12
76'

Żółtą kartkę otrzymał Arvydas Novikovas. Zdaniem sędziego, piłkarz Jagiellonii chciał wymusić rzut wolny.

Jagiellonia Białystok
8
6
3
2
4
75'

Po dośrodkowaniu Janusa niecelnie główkował Bartłomiej Pawłowski.

3
2
1
4
6
73'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Taras Romanczuk.

1
1
5
6
7
73'

Z dystansu nad bramką Jagiellonii Białystok strzelił Jakub Świerczok.

5
5
3
2
72'
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

4
3
1
3
5
69'

Znów groźnie w polu karnym gości. Martin Pospisil nie zdołał jednak pokonać bramkarza KGHM Zagłębia.

5
2
1
3
3
68'

Z rzutu wolnego strzelał Piotr Wlazło. Piłka trafiła w mur. Po dobitce piłkę złapał Martin Polacek.

5
2
2
67'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki gości około 25 metrów.

3
2
1
3
4
66'
66'
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gutieri Tomelin. Chwilę wcześniej po strzale Świerczoka piłkę złapał Marian Kelemen.

5
4
1
1
2
64'

Świetnie spisał się teraz Martin Polacek, który udanie we własnym polu karnym przerwał akcję Jagiellonii.

7
8
2
3
6
63'

Na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Przemysław Frankowski. Uderzenie zostało zablokowane.

5
5
2
1
3
61'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie strzelał Lubomir Guldan.

4
5
2
3
6
61'

KGHM Zagłębie Lubin w drugiej połowie jest groźniejsze niż w pierwszej części meczu.

5
5
2
2
4
56'

Bardzo groźna kontra Jagiellonii! Zabrakło jednak dokładnego dogrania tuż przed bramkę gości.

8
4
3
1
4
54'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Arkadiusz Woźniak. Po prostopadłym podaniu Kelemen wyszedł z bramki, Woźniak trącił piłkę. Ta trafiła do Świerczoka, który posłał ją do siatki. Gol dla Zagłębia!

33
21
12
14
22
53'

Fatalnie w pole karne Jagiellonii dośrodkował Aleksandar Todorovski. Piłka wyszła poza boisko.

4
4
1
1
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Todorovski.

KGHM Zagłębie Lubin
3
2
1
2
4
50'

Dwie groźne akcje KGHM Zagłębia Lubin. Przed chwilą w ostatniej chwili dobrze interweniował Łukasz Burliga.

1
2
3
49'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Arvydas Novikovas. Podawał mu Fiodor Cernych, który chwilę wcześniej przeprowadził groźną akcję na połowie KGHM Zagłębia. Świetnie dysponowany w tym spotkaniu jest Cernych.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
46'
45'

Karol Świderski zagrał przed bramkę Zagłębia. Piłkę wybił jednak Jarosław Jach.

3
5
3
43'

Jagiellonia rozgrywa piłkę i szuka kolejnej szansy na gola.

2
1
1
2
41'

Dośrodkowanie w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Piłka wyszła jednak poza boisko.

2
5
1
38'

Jagiellonia wyprowadza wiele kontr. Groźne są akcje oskrzydlające gospodarzy.

5
2
1
2
36'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję gospodarzy. Źle podawał jednak Przemysław Frankowski i nic z niej nie wyszło.

1
1
4
34'

Błąd w obronie KGHM Zagłębia Lubin. W polu karnym piłkę przejął Fiodor Cernych. Miał jednak mało miejsca i oddał niecelny strzał.

4
1
4
31'

Kolejna groźna akcja Jagiellonii! Arvydas Novikovas podał w pole karne do Fiodora Cernycha. Ten oddał jednak niecelny strzał na bramkę.

4
3
1
2
3
27'

Fiodor Cernych wpadł w pole karne KGHM Zagłębia po podaniu Novikovasa. W ostatniej chwili został jednak zablokowany.

4
2
1
4
4
26'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Goście zdołali wybić piłkę.

2
1
2
3
2
24'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Piłka została jednak wybita. Bardzo aktywny w zespole Jagiellonii jest Fiodor Cernych.

4
1
2
3
20'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Patryk Tuszyński.

4
4
4
3
4
17'

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Fiodor Cernych. Jagiellonia prowadzi już 2:0! Cernych minął rywala na skrzydle i zagrał płasko w pole karne. Tam na piłkę nabiegł Świderski i skierował ją prosto do bramki!

36
26
10
14
14
16'

Jagiellonia cofnęła się do defensywy. KGHM Zagłębie Lubin prowadzi grę.

7
4
3
2
3
14'

Z około 16 metrów niecelnie strzelał Arkadiusz Woźniak. Piłka przeleciała nad bramką.

4
3
3
5
4
11'

Ładny strzał z dystansu oddał Bartłomiej PawłowskiMarian Kelemen nie dał się zaskoczyć.

5
3
3
3
2
11'

KGHM Zagłębie Lubin spokojnie rozgrywa piłkę i szuka swojej szansy na gola.

3
2
1
1
3
8'

Efektowną akcją popisał się Arvydas Novikovas. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania przed bramkę KGHM Zagłębia Lubin.

5
4
3
5
5
7'

Spokojniejszy fragment meczu. Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

4
3
4
6
5
4'

Szybko mogło odpowiedzieć Zagłębie! Po podaniu Pawłowskiego w znakomitej sytuacji znalazł się Jakub Świerczok! Po jego strzale piłka przeleciała tuż obok bramki.

3
5
8
7
7
2'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych.

Cernych zdecydował się na strzał z dystansu, to uderzenie zostało zablokowane. Piłkarz Jagiellonii pobiegł jednak dalej za piłką i oddał jeszcze jeden strzał. Tym razem z około 12 metrów skierował już piłkę do bramki. 1:0 dla Jagiellonii!