11
11
19
87'

Bardzo kąśliwe dośrodkowanie z rzutu wolnego, lecz Michał Marcjanik nie zdołał trafić w piłkę.

17
11
5
12
12
87'
85'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Armando Sadiku. Chyba jest już po meczu! Sadiku świetnie wypuścił sam na sam Kucharczyka, a ten płaskim strzałem pokonał Steinborsa.

114
65
16
20
51
83'

Dwa fatalne dośrodkowania z rzutu rożnego w wykonaniu Guilherme.

29
21
6
8
29
82'

Cristian Pasquato przymierzył z dystansu, piłkę odbił Steinbors, a dobitka Sadiku została zablokowana.

30
10
7
5
16
80'
18
11
4
5
7
80'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Guilherme. Zabraknie go zatem w następnej kolejce, bo to czwarte tego typu upomnienie.

Legia Warszawa
21
12
2
11
26
79'

Ciekawe rozegranie rzutu rożnego przez Legię. Wszyscy gracze mistrza Polski ustawili się prawie... w bramce Arki.

17
9
6
2
4
78'

Michał Kucharczyk huknął z pola karnego w poprzeczkę!

37
16
9
9
13
76'

Długi wyrzut z autu przez Warcholaka. Bez zagrożenia pod bramką Legii.

19
11
3
6
10
74'

Fatalne uderzenie Patryka Kuna.

19
16
2
6
7
73'

Dobra wrzutka Kucharczyka, ale Armando Sadiku nie trafił w piłkę.

15
15
4
4
19
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Inaki Astiz.

13
6
1
3
14
71'

Guilherme uderzył z okolic jedenastego metra, ale strzał został zablokowany. Gospodarze domagali się rzutu karnego. Sędzia pozostał niewzruszony.

8
8
1
4
18
70'
67'

Ależ Arka bliska wyrównania! Filip Jazvić zamknął dośrodkowanie Sołdeckiego, piłkę odbił Astiz i prawie zaskoczył Malarza. Legię uratował refleks bramkarza.

27
16
7
12
21
66'

Z pozoru niegroźna wrzutka nabrała dziwnej paraboli i Malarz wybił piłkę na róg.

13
12
1
3
8
66'
64'

Kasper Hamalainen ładnie wszedł w pole karne, odegrał do Guilherme, którego strzał został zablokowany.

12
11
2
2
6
63'

Wrzutka Hamalainena wybita przez obrońców.

15
11
2
2
6
60'
10
8
4
11
3
59'

Po zmianie stron Legia zdecydowanie przeważa.

28
8
3
6
14
57'

Na spalonym Damian Zbozień.

9
15
5
2
10
55'

Strzał Kucharczyka z woleja poleciał nad poprzeczką.

9
14
8
5
18
52'

Ładnie zapowiadała się akcja Legii, lecz Niezgoda źle odegrał do Guilherme.

28
12
8
9
18
50'

Grzegorz Piesio pogubił się w dryblingu i stracił piłkę przy linii końcowej.

17
15
4
4
5
47'

Dwie wrzutki z dwóch skrzydeł wybijają obrońcy Arki.

23
12
6
8
13
46'

Początek drugiej połowy.

25
9
5
4
6
43'

Mogło być 2:0, ale Steinbors zatrzymał przewrotkę Guilherme.

25
20
10
17
36
42'

Siemaszko minął Hlouska, wpadł w pole karne, ale fatalnie podał.

19
19
12
14
19
38'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Krzysztof Mączyński. Legia na prowadzeniu! Nieco otrząsnęli się gospodarze i od razu strzelają bramkę. Świetne dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu wolnego, Niezgoda urwał się obrońcom i strzałem z pierwszej piłki pokonał Steinborsa.

168
105
39
39
100
35'

Niecelne uderzenie Marcina Warcholaka zewnętrzną częścią stopy.

17
14
6
11
24
34'

Legia powoli się budzi. Do przodu ciągnie ją Guilherme.

40
23
12
13
31
33'

Guilherme przedarł się prawym skrzydłem i płasko dograł do Niezgody, który z kilku metrów nie trafił w piłkę.

21
21
7
9
13
31'

Ależ bomba Guilherme! Strzał Brazylijczyka sprzed pola karnego mknął pod poprzeczkę, a Arkę uratowała świetna interwencja Steinborsa!

35
15
11
7
16
30'

Jeden z nielicznych wypadów Legii zakończony podaniem Guilherme w piętę Niezgody.

17
13
6
9
11
27'

Fatalna strata Kucharczyka na trzydziestym metrze od swojej bramki, lecz goście nie skorzystali z prezentu skrzydłowego Legii.

15
19
7
9
23
26'

Złe dośrodkowanie Warcholaka, piłkę złapał Malarz.

14
13
5
9
15
24'

Guilherme nie sięgnął piłki głową po wrzutce Brozia.

13
20
6
14
14
23'

Jeśli gospodarze nie wezmą się w garść, to lada moment Arkowcy wyjdą na prowadzenie. Z dużą łatwością dostają się pod pole karne Malarza.

30
11
3
3
12
22'

Guilherme dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Niezgody, który posłał piłkę ponad bramką.

10
12
7
3
18
19'

Od dobrych kilku minut inicjatywa po stronie Arki. Legia nie potrafi się otrząsnąć.

35
15
6
7
18
16'

Długa piłka do Siemaszki, jednak interwencja Malarza przed polem karnym zażegnała niebezpieczeństwo.

17
8
4
6
8
13'

Guilherme prostopadłym podaniem szukał Hamalainena. Fina uprzedził Pavels Steinbors.

18
8
5
3
15
12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła pod nogi Rafała Siemaszki, który płasko uderzył, a piłka nieznacznie minęła słupek.

19
7
4
3
10
11'

Próba Patryka Kuna już konkretniejsza! Ładnie znalazł sobie miejsce przed polem karnym i plasowanym uderzeniem zmusił Malarza do sporego wysiłku.

18
10
4
3
10
10'

Strzał Dawida Sołdeckiego z ponad 20 metrów zablokowany.

14
10
3
4
11
9'

Faul w ataku Siemaszki.

16
9
7
11
12
7'

Spokojne minuty w stolicy. Legia dłużej utrzymuje się przy piłce, lecz Arka nie przestraszyła się warszawian.

24
9
7
6
7
5'

Na spalonym Michał Kucharczyk.

13
17
9
17
21
2'

W odpowiedzi Jarosław Niezgoda ruszył z piłką, ale pogubił się przed polem karnym gości.