Z dystansu strzelał Goran Cvijanović. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

2
3
76'
72'

Gol! Strzelił Goran Cvijanović. Asystował mu Nika Kaczarawa. Nika Kaczarawa świetnie poradził sobie z obrońcami Śląska w polu karnym, a piłkę do bramki pewnie skierował Goran Cvijanović. Korona Kielce prowadzi już 3:0!

48
21
10
4
20
71'

Korona utrzymuje się przy piłce i stara się atakować.

11
6
3
3
11
69'
1
3
5
4
3
68'
7
7
4
2
5
67'

Gol! Strzelił Nika Kaczarawa. Asystował mu Mateusz Możdżeń. 2:0 dla Korony! Po dośrodkowaniu w pole karne Mateusz Możdżeń zgrał piłkę, a do bramki z bliska skierował ją Nika Kaczarawa.

45
20
7
7
18
66'

Po dośrodkowaniu Jacka Kiełba piłkę wybił Piotr Celeban.

5
2
3
2
4
65'

Sporo niedokładności na boisku. Zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

4
1
2
6
2
62'

Zamieszanie przed bramką Korony. Ostatecznie sędzia odgwizdał faul zawodnika Śląska.

5
3
3
62'
59'

Łukasz Kosakiewicz wrzucił piłkę w pole karne Śląska. Pewnie złapał ją jednak Jakub Wrąbel.

5
5
2
4
2
57'

Na indywidualną akcję zdecydował się Jakub Kosecki. Zatrzymali go jednak obrońcy Korony.

2
1
1
5
54'

Śląska szuka swojej szansy na gola. Korona gra jednak pewnie, wrocławianie nie mają zbyt wielu okazji.

3
3
2
3
5
51'

Zanosiło się na groźną akcję Korony. W polu karnym dobrze interweniował jednak Piotr Celeban.

5
2
2
1
3
49'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Piłkę wrzucił Goran Cvijanović, goście zdołali ją wybić.

5
1
2
2
47'

Zagranie przed bramkę Śląska. Piłkę wybił jednak Mariusz Pawelec.

4
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

7
4
1
45+1'

Po dośrodkowaniu w pole karne Korony piłka wyszła poza boisko.

7
3
3
3
7
45+1'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Śląska i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Korony.

5
1
1
1
3
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
3
2
41'

Z dystansu po ziemi strzelał Robert Pich. Piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski.

6
4
1
3
40'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Mateusz Możdżeń.

3
2
3
4
39'

Będzie rzut wolny dla Korony. Do bramki Śląska około 22 metry.

6
5
1
1
3
38'

Znów strzelał Mateusz Możdżeń, kolejny raz świetnie obronił Jakub Wrąbel!

3
4
2
1
37'

Bardzo dobra okazja Korony! Mateusz Możdżeń strzelał z 15 metrów, lecz świetnie obronił Jakub Wrąbel!

4
5
1
2
1
36'

Dobrze w defensywie prezentuje się Korona Kielce. Przed chwilą jednak na strzał z dystansu zdecydował się Kamil Vacek, lecz piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski.

6
7
2
32'

Ładna akcja Cebuli z Soriano. Strzelał ten drugi, lecz Jakub Wrąbel nie dał się zaskoczyć.

9
7
3
4
2
30'

Śląsk przy piłce. Wrocławianie rozgrywają ją na własnej połowie.

1
1
2
1
7
26'

Gol! Strzelił Goran Cvijanović. Silny, mocny strzał oddał Goran Cvijanović. Korona Kielce prowadzi 1:0.

55
23
7
13
33
25'

Rzut karny dla Korony! Sędzia odgwizdał "jedenastkę" po tym, jak Jakub Wrąbel faulował Nika Kaczarawę.

15
9
1
5
13
24'

Goran Cvijanović zagrał tuż przed bramkę Śląska. Tam piłkę złapał jednak Jakub Wrąbel.

4
1
2
2
2
23'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze wybili piłkę. Jeszcze z 16 metrów strzelał Robert Pich, ale uderzenie zostało zablokowane.

3
1
1
1
22'

Tym razem w pole karne Korony dośrodkował Dorde Cotra. Wrocławianie będą mieli rzut rożny.

5
3
1
2
2
20'

Korona szuka dośrodkowań w pole karne Śląska. Przed chwilą piłkę wybił jednak jeden z obrońców gości.

3
1
2
1
17'

Groźnie było w polu karnym Śląska. Z kilku metrów główkował Mateusz Możdżeń. Był to jednak strzał niecelny.

6
4
1
3
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

Korona Kielce
4
5
3
4
5
16'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Śląska wrocławianie wybili piłkę.

3
1
1
15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Gospodarze ostatecznie wywalczyli rzut rożny.

4
1
13'

Gra wznowiona.

6
1
2
2
12'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Korony.

5
4
9'

Jakub Kosecki zagrał do Michała Chrapka. Ten strzelał z około 14 metrów. Koronę przed stratą gola uratowała poprzeczka!

9
8
7
6
6
7'

Na indywidualną akcję zdecydował się Marcin Cebula. Został jednak zatrzymany przez obrońców Śląska.

2
2
3
4
5'

Gospodarze utrzymują się przy piłce. Gra toczy się na połowie Śląska.

6
4
1
3
5
4'

Ładna, zespołowa akcja Korony Kielce. W polu karnym piłkę przejął jednak Jakub Wrąbel.

6
2
3
3
3'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.