2
88'
85'
83'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, jeden z graczy gości trącił piłkę i ta odbiła się od słupka!

1
1
1
1
1
81'

Cracovia szuka gola, ale nie potrafi zagrozić bramce Piasta.

3
1
1
1
1
78'

Złe dogranie Maka ze skrzydła. Mogła być dobra okazja na drugiego gola dla Piasta.

1
1
1
1
2
76'
75'

Zablokowana wrzutka Wójcickiego. Cracovia wciąż szuka wyrównania.

2
2
1
1
1
73'

Dośrodkowanie w pole karne, ale Szczepaniak głową ponad bramką. Okazało się, że uderzający był na spalonym.

2
1
1
1
2
72'

Cracovia cały czas w ataku, ale gościom wciąż brakuje zimnej krwi w decydujących momentach akcji.

2
2
2
2
1
70'

Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Sasa Zivec.

1
2
2
1
1
69'

Cracovia po stracie gola ruszyła do zdecydowanego ataku, ale Piastowi w końcu udało się na dłużej przenieść grę na połowę gości.

4
1
1
1
1
66'

Odpowiedź Cracovii, główkował Szczepaniak, ale blokowany przez Konczkowskiego uderzył niecelnie.

2
2
2
2
2
63'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Martin Konczkowski. Akcja... byłych graczy Ruchu Chorzów. Z prawej strony dośrodkował Konczkowski, Jankowski wyskoczył bardzo wysoko o głową uderzył w kierunku pod poprzeczkę. Sandomierski nie zdołał zatrzymać piłki. 1:0!

15
6
3
4
6
61'

Vassiljev na prawo do Valencii, z bramki ryzykownie wyszedł Sandomierski, ale zdążył do piłki!

1
1
1
1
3
57'

Bukata strzelił z dystansu, Sandomierski wypluł piłkę, ale zdążył uprzedzić Valencię!

2
2
1
3
1
56'

Kolejna świetna wrzutka Vassiljeva z rzutu wolnego, Sedlar urwał się obrońcom, ale główkował w ręce Sandomierskiego.

2
1
1
1
1
54'

Uwidoczniła się przewaga Cracovii. Goście operują piłką na połowie gospodarzy.

2
4
1
2
2
51'

Powinno być 0:1! Piątek urwał się obrońcy, ale zbyt szybko zdecydował się na strzał i Szmatuła wybił piłkę na róg!