6
7
15
90'

To była piłka meczowa. Do bramki Sandecji powinien trafił Nicklas Barkroth, ale przestrzelił!

11
10
9
9
28
87'

Lech rozgrywa piłkę na połowie Sandecji. Jednak akcje są bardzo ślamazarne.

12
8
5
9
24
85'
83'

Niewiele wskazuje na to, że w meczu mogą paść gole. Lech nie ma pomysłu na atak, a Sandecja jest zadowolona z remisu.

9
7
2
8
20
80'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Deniss Rakels.

4
5
3
17
4
78'

Lech wciąż nie potrafi sposobu na zaskoczenie Sandecji, która już tylko broni  remisu.

10
6
4
5
17
75'

Sprzed pola karnego mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Trałka.

5
7
5
10
18
75'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Mihai Radut.

9
4
8
3
3
74'

Lech na połowie Sandecji, ale wciąż nic z przewagi gości nie wynika.

8
7
3
3
7
71'
70'

Z rzutu wolnego obok bramki uderzył Trochim.

6
10
3
2
7
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Kolew.

9
8
2
2
4
67'

Piłkarze Sandecji domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia uznał, że nic nie było.

10
19
2
5
12
65'

Ależ niewiele brakował do szczęścia Trochimowi. Piłkarz Sandecji uderzał z okolic linii pola karnego. "Rogal" o centymetry minął bramkę Lecha!

11
6
5
6
12
62'

Zamieszanie w polu karnym Lecha, ale gościom udało się wyjść cało z opresji.

9
6
5
4
6
58'

Lech szuka swoich szans. Przed momentem dośrodkowanie w pole karne, ale Jevtić sfaulował Gliwę.

8
8
5
6
11
55'

Uderzał Christian Gytkjaer, ale piłka przeleciała daleko od celu.

4
6
4
7
11
54'

Lech wciąż nie potrafi narzucić Sandecji swojego stylu gry. Wciąz wyrównane spotkanie.

4
5
5
6
5
51'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Tomasz Brzyski.

8
5
3
3
5
51'

Żółtą kartkę otrzymał Lasse Nielsen. Trudno stwierdzić dlaczego ukarany został Nielsen.

Lech Poznań
3
3
4
4
14
51'

Kolejne przepychanki na boisku. Brzyski ma pretensje do Jevticia.

4
5
4
3
7
48'

Z dystansu uderzał Tomasz BrzyskiMatus Putnocky pewnie obronił.

9
6
2
2
6
46'

Sędzia wznowił mecz po przerwie!

7
4
2
2
4
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

6
4
3
1
2
44'

Pokazał się wprowadzony Gałecki. Strzał rezerwowego poszybował jednak daleko od celu.

4
6
1
1
4
40'

Będzie potrzebna zmiana. Cetnarski nie może kontynuować gry.

3
5
1
1
2
38'

Opatrywany poza boiskiem Cetnarski. Gospodarze przez moment w osłabieniu.

3
1
4
1
4
37'

Piłkarze Lecha na dłużej przenieśli ciężar gry na połowę Sandecji. Gospodarze dobrze się jednak bronią.

5
6
3
1
5
34'

Krzysztof Jakubik kilka minut temu nie zauważył brutalnego wejścia w nogi Makuszewskiego, a przed momentem dostrzegł zagranie faul, którego... nikt inny nie widział. Rozpocznie Sandecja.

2
2
1
1
16
32'

Nie czuje gry sędzia Jakubik. Przed momentem nie odgwizdał ewidentnego faulu na Makuszewskim.

3
3
2
2
17
31'

Sporo walki, Lech nie potrafi zdominować twardo grającej Sandecji. Wyrównane spotkanie.

9
5
5
2
4
28'

Lech w meczu wykonywał już osiem rzutów rożnych. Wszystkie bez efektów.

4
4
2
3
10
27'

Rajd Jevticia lewą stroną boisk, ale piłkarz Lecha został zablokowany.

3
6
3
2
3
24'

Gumny przyjmując piłkę zdaniem sędziego zagrał ręką. Futbolówka po strzale i rykoszecie poszybowała daleko od bramki, rogu nie będzie.

4
4
3
4
7
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wojciech Trochim. Przepychanki na boisku.

11
7
4
5
4
20'

Zamieszanie w polu karnym Lecha. Piłka tuż na linii została zatrzymana przez bramkarza gości!

8
2
2
3
5
17'

Od kilku minut nieco śmielej stara się atakować Sandecja, jednak Lech nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele.

9
4
2
4
4
16'

W dobrej sytuacji w polu karnym Lecha mógł znaleźć się Piszczek, ale źle przyjął piłkę.

3
6
1
4
4
13'

Cały czas przeważa Lech Poznań. Jednak goście nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę Gliwy.

4
4
2
3
4
10'

Jevtić dogrywał z rogu, Emir Dilaver głową uderzył metr ponad bramką.

3
4
2
4
4
7'

Poza linię zszedł Brzyski. Obrońca ma problemy z kolanem.

2
2
1
5
4
6'

Majewski już dwukrotnie dośrodkowywał piłkę w pole karne, ale dogrywał niedokładnie.

7
5
5
3
3
4'

Aktywniejszy od początku Lech. Goście jednak bez klarownej okazji. Sandecja skupia się na defensywie.

10
5
2
5
4
16:33

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

7
4
2
1
2
16:33

Sandecja i Lech zdążyły już zapomnieć jak smakuje ligowe zwycięstwo. W sobotę staną naprzeciw siebie i w bezpośrednim pojedynku przynajmniej jeden z tych zespołów może wyjść z kryzysu.