5
2
5
90+5'

Draka w doliczonym czasie. Pogoń Szczecin wpakowała piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a sędzia zasygnalizował faul Jarosława Fojuta na Michale Buchaliku. Obie drużyny rzuciły się sobie do gardeł.

5
9
4
3
1
90'

Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

12
7
4
6
10
87'

Tym razem Łukasz Załuska sparował ponad poprzeczkę futbolówkę po próbie Zorana Arsenicia. Mocniej pachnie drugim golem dla gospodarzy niż wyrównaniem.

19
13
4
7
9
85'

Najlepszą obroną jest atak, dlatego Wisła Kraków stara się przebywać na połowie przeciwnika. Maciej Sadlok nawinął sobie Portowca, ale nie zauważył drugiego. Dlatego uderzenie zostało zablokowane.

9
5
2
4
6
84'
ZMIANA
82'

Polski gol dla Wisły Kraków to rzadkość.

5
9
2
3
4
80'

11398 kibiców ogląda mecz z trybun. Większość jest zadowolona z wyniku i czeka na ostatni gwizdek.

17
6
2
3
7
79'
ZMIANA
10
4
3
2
3
77'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Jakub Piotrowski. Wchodzi: Dawid Kort.

4
4
1
1
5
77'

Pierwszy gol Jakuba Bartkowskiego w Lotto Ekstraklasie stał się faktem.

22
13
3
9
12
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Bartkowski. Asystował mu Jesus Imaz.

Wisła Kraków na prowadzeniu! Jakub Bartkowski dostał idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego od Jesusa Imaza i główkował potężnie ze środka pola karnego do siatki.

61
34
5
15
26
73'

Ułańska szarża Jakuba Piotrowskiego zatrzymana przez gospodarzy. Ciekawostka, że atakuje piłkarz Pogoni Szczecin, a nie Wisły Kraków.

7
6
3
1
4
70'

David Niepsuj kopnał piłkę tak daleko, że jedynym adresatem podania mógł być Michał Buchalik. Tak została zmarnowana szansa na wyprowadzenie kontrataku.

6
6
1
2
11
69'

Żółtą kartkę za faul na Kamilu Wojtkowskim otrzymał Kamil Drygas.

8
1
2
4
13
67'

Gwizdek sędziego, ponieważ Patryk Małecki nie utrzymał piłki w obrębie boiska. Spieszy się Wiślakom. Ewentualny remis będzie dla nich jak porażka.

11
5
2
2
2
65'
ZMIANA
64'

Słupek po raz trzeci! Pogoń zatrudniła poza trenerem czarodzieja. Tym razem w obramowanie trafił Carlitos z rzutu wolnego. Łukasz Załuska nawet nie ruszył do piłki.

6
5
2
4
10
62'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Cornel Rapa.

Pogoń Szczecin dokończy mecz w osłabieniu. Cornel Rapa sprowadził do parteru Patryka Małeckiego, który mógł wybiec na czystą pozycję. W wielkim stylu zameldował się na boisku "Mały".

22
13
11
9
19
61'
ZMIANA
60'

Kwadrans po przerwie wyrównany. Otrząsnęła się Pogoń Szczecin i przestała pozwalać na wszystko gospodarzom.

13
7
1
3
8
57'

Najwięcej sytuacji podbramkowych spośród Wiślaków miał Carlitos. Dotychczas wszystkim piłkarzom na murawie brakuje skuteczności.

4
6
1
1
4
55'

Niebezpiecznie! Miernie wybili gospodarze dośrodkowanie Ricardo Nunesa z rzutu rożnego. Piłka spadła pod nogi Jakuba Piotrowskiego, którego uderzenie z półwoleja zatrzymał Michał Buchalik.

7
2
3
1
4
53'

Rezerwowi piłkarze Pogoni Szczecin na rozgrzewce. Konkretnie trzej wychowankowie klubu Sebastian Rudol, Dawid Kort i Łukasz Zwoliński.

4
7
51'

Dla odmiany stały fragment miała Pogoń Szczecin. Wrzutka Ricardo Nunesa z rzutu wolnego prosto na głowę piłkarza w czerwonej koszulce.

7
3
2
1
2
49'

Uderzenie zza pola karnego zablokowane przez Pogoń Szczecin. Był jeszcze korner, po którym Carlitos główkował z bliska w boczną siatkę.