3
7
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Deniss Rakels. Asystował mu Sergei Zenjov. Sergei Zenjov zagrał przed bramkę Śląska Wrocław. Piłki nie zdołał wybić Mariusz Pawelec (nie trafił w nią), ta trafiła do Rakelsa, który skierował ją do bramki.

54
25
16
19
38
89'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zawodnicy Cracovii wybili piłkę.

9
3
2
3
8
89'

Będzie rzut wolny dla Śląska i okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

4
1
4
85'

7
83'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Antonini Culina. Wchodzi: Sergei Zenjov. To chyba problemy zdrowotne. Chwilę wcześniej faulowany był natomiast Jakub Kosecki. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie kartki zawodnikowi Cracovii.

80'
ZMIANA
80'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nicolai Brock-Madsen oddał strzał na bramkę Śląska, ale piłkę pewnie złapał Jakub Słowik.

5
2
1
1
1
77'

Ładnie w pole karne do Piątka dograł Deniss Rakels. Zabrakło jednak celnego strzału na bramkę.

1
3
1
4
4
74'

Po dośrodkowaniu Michała Chrapka piłkę złapał Michal Pesković.

2
1
1
2
7
72'

Zadecydowano, że nie ma gola dla Śląska Wrocław.

5
8
4
12
18
70'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Spore zamieszanie, będzie potrzebny system VAR by sprawdzić, czy piłka przekroczyła linię bramkową.

6
3
2
2
7
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Ferraresso.

5
2
1
1
67'

Zaatakował Śląsk. Po dośrodkowaniach w pole karne piłkę wybili zawodnicy Cracovii.

6
3
1
2
3
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Piech.

6
5
2
5
8
63'
ZMIANA
5
4
4
2
3
62'
ZMIANA
62'

Podawał Deniss Rakels, w dobrej sytuacji niecelnie strzelał Mateusz Wdowiak.

1
1
1
2
61'

Ładny techniczny strzał z dystansu oddał Javi Hernandez. To było jednak uderzenie niecelne.

1
1
1
2
57'

Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Sędzia i tak odgwizdał jeszcze spalonego.

3
4
3
1
4
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miroslav Covilo. Asystował mu Michal Siplak.

Po dośrodkowaniu w pole karne świetnie do piłki wysokoczył Miroslav Covilo i strzałem głową pokonał bramkarza Śląska!

23
14
8
14
31
53'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Ołeksij Dytiatjew trącił piłkę głową, lecz świetnie obronił Jakub Słowik.

2
3
2
2
3
49'

Tym razem niecelny strzał z dystansu na bramkę Śląska Wrocław.

8
4
3
1
5
47'

Z ostrego kąta strzelał Krzysztof Piątek, obronił Słowik, a chwilę później piłkę wybił Mariusz Pawelec.

3
3
3
4
4
46'

Początek drugiej połowy.

4
4
4
5
4
45+1'

Znów dobrą okazję miał Deniss Rakels. Tym razem po zgraniu Covilo. Piłkarz Cracovii oddał jednak niecelny strzał.

3
2
2
2
2
45'

Doliczona jedna minuta.

3
2
2
2
2
42'

Po dośrodkowaniu główkował Krzysztof Piątek. Jakub Słowik nie dał się zaskoczyć.

4
4
2
4
4
41'

Z dystansu strzelał Pich. Po rykoszecie piłka trafiła do Piecha, a jego uderzenie świetnie obronił Michal Pesković.

3
2
3
2
3
38'

Javi Hernandez dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Wybił ją Mariusz Pawelec.

5
3
3
3
3
36'

Mateusz Lewandowski dośrodkował w pole karne Cracovii. Piłkę pewnie złapał Michal Pesković.

3
3
3
3
3
33'

Mateusz Wdowiak dobrze zagrał do Denissa Rakelsa. Ten oddał jednak niecelny strzał z około 14-15 metrów.

4
4
2
4
4
31'

Po dośrodkowaniu Denissa Rakelsa niecelnie główkował Miroslav Covilo.

4
7
4
4
4
29'

Małe zamieszanie w polu karnym Cracovii. Gospodarze zdołali jednak wybić piłkę.

8
2
2
2
6
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Pich.

Do odbitej piłki dopadł Robert Pich i oddał strzał z około 16 metrów. To było celne uderzenie, Śląsk prowadzi 1:0!

50
34
8
9
14
25'

Z dystansu strzelał jeden z piłkarzy Cracovii. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

5
2
2
2
2
22'

Z rzutu wolnego dośrodkował Mateusz LewandowskiPiotr Celeban nie zdołał oddać strzału, a chwilę później sędzia odgwizdał faul zawodnika Śląska.

3
6
3
3
3
20'

Żółtą kartkę za faul na Piechu otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

4
13
3
3
3
18'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Przy piłce wrocławianie.

6
3
3
6
6
16'

Deniss Rakels zbiegł ze skrzydła, oddał ładny strzał z dystansu. Jakub Słowik wybił piłkę na rzut rożny.

4
4
4
2
2
13'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Ołeksij Dytiatjew wybił jednak piłkę.

4
4
4
4
4
9'

Cracovia przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na własnej połowie.

4
4
2
4
6
5'

Z pierwszej piłki z około 18 metrów strzelał Michal SiplakJakub Słowik nie dał się zaskoczyć.

7
2
2
2
2
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wrocławianie wybili piłkę.

5
2
2
4
5
3'

Daleki wyrzut z autu w pole karne Śląska Wrocław. Główkował Ołeksij Dytiatjew, a Jakub Słowik wybił piłkę na rzut rożny.