Dobra akcja Lecha, ale strzał Raduta został zablokowany.

12
15
23
86'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale żaden z zawodników Pogoni nie sięgnął piłki.

27
14
2
3
8
83'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut.

43
22
6
8
15
82'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Morten Rasmussen.

20
12
9
9
14
81'

Gol! Strzelił Emir Dilaver. Asystował mu Darko Jevtić.

Jevtić dośrodkował z rzutu rożnego, a gola głową zdobył niepilnowany Dilaver.

145
70
18
29
43
80'

Dobre dośrodkowanie do Chobłenki, ale ten nie zdołał oddać strzału głową i dodatkowo faulował.

8
11
10
12
17
78'

Od dłuższego czasu brakuje emocji.

10
6
8
15
22
74'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zwoliński.

35
11
4
10
21
74'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale Vujadinović zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

29
14
6
9
16
73'

14 348 kibiców pojawiło się na Inea Stadionie.

30
20
14
14
15
70'

Dośrodkowanie Jevticia przeleciało nad poprzeczką.

15
10
10
19
16
68'

Lech. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Mihai Radut.

25
16
9
7
10
66'

Pogoń cały czas w natarciu.

40
19
5
10
33
64'

Co za interwencja Buricia! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Drygas, tuż przed bramką tor lotu piłki zmienił Łukasz Zwoliński i kapitalną interwencją popisał się bramkarz Lecha!

39
14
9
11
17
62'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Adam Buksa.

13
6
8
7
9
60'
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darko Jevtić.

Lech Poznań
21
9
6
12
29
57'

Ricardo Nunes z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

15
8
2
8
6
55'

Po przerwie Lech nie może narzucić swojego stylu gry i to Pogoń ma przewagę.

23
8
4
6
22
53'
48'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Zrobiło się spore zamieszanie, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Vujadinović.

17
6
7
6
11
48'

Pogoń stara się szanować piłkę i uzyskać przewagę.

11
3
2
3
5
46'

Początek drugiej połowy.

17
4
1
1
2
44'

Tym razem Jevtić znakomicie zagrał do Majewskiego, który jednak nie dostawił nogi i nie oddał strzału.

13
5
8
17
27
42'

Majewski kapitalnie zagrał do Jevticia, który miał przed sobą tylko bramkarza, ale źle przyjął piłkę i złapał ją Załuska.

15
3
6
11
22
41'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Zwolińskim otrzymał Łukasz Trałka.

14
6
2
8
27
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Fojut głową uderzył wyraźnie obok bramki.

16
9
1
5
8
40'

Pogoń przedostała się w pole karne Lecha i mogło być groźnie. Zwoliński za długo jednak zwlekał z oddaniem strzału i zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

12
5
3
4
9
36'

Groźne dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego, ale żaden z lechitów nie oddał strzału i obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

19
9
6
10
17
34'

Mogło być 2:0! Prosta strata Pogoni. Piłkę przejął Gytkjaer, który uderzył z dystansu i piłkę odbił Załuska. Dobijał jeszcze Jevtić, ale tym razem bramkarz Pogoni nie przepuścił piłki do bramki.

25
11
10
10
24
32'

Z rzutu wolnego uderzył Radosław Majewski, ale trafił prosto w Załuskę.

16
10
6
7
20
28'

Zablokowane uderzenie Jevticia z rzutu wolnego.

20
13
7
12
22
25'

Żółtą kartkę za próbę przerwania kontrataku otrzymał Kamil Drygas.

29
12
5
9
27
24'

Zablokowany strzał Delewa sprzed pola karnego.

24
12
9
6
21
22'

Kombinacyjna akcja Lecha i po dośrodkowaniu Situma bardzo niepewnie interweniował Załuska. Ostatecznie piłka jednak nie dotarła do żadnego z lechitów.

11
13
6
12
9
22'

Jevtić prostopadle zagrywał do Gytkjaera, ale Dwali zorientował się w zamiarach rywala i wybił piłkę.

10
16
5
6
9
20'

Gol! Strzelił Darko Jevtić. Asystował mu Maciej Gajos.

Gajos przytomnie rozegrał piłkę na prawą stronę boiska do Darko Jevticia, ten zbiegł do środka, minął rywala i strzałem sprzed pola karnego w krótki róg pokonał Załuskę!

177
85
18
34
66
18'

Nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Lech, ale Pogoń również stara się atakować i stwarza zagrożenie.

17
10
6
5
8
15'

Jakub Piotrowski z łatwością przedostał się pod pole karne i oddał mocny strzał. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

22
8
8
8
17
14'

Kolejny strzał Gytkjaera. Tym razem za lekko, aby pokonać bramkarza. Pewnie interweniował Załuska.

15
8
4
6
15
10'

Groźnie głową uderzał Gytkjaer, ale piłka przeleciała nad bramką.

19
18
11
16
18
9'

Bardzo groźne dośrodkowanie w pole karne Lecha. Ostatecznie Trałka dobrze przyblokował Zwolińskiego, który nie zdołał oddać strzału i piłka przeleciała obok słupka.

19
5
7
9
16
8'

Po prostej stracie Gajosa Pogoń ruszyła z kontrą, którą faulem przerwał Trałka. Obyło się jednak bez kartki.

13
3
5
8
15
6'

Mocne dośrodkowanie Kostewycza zdołali jednak wybić obrońcy.

9
9
6
6
13
6'

Situm zagrał w pole karne do Gytkjaera, ale ten został powstrzymany.

9
6
5
6
12
4'

Sprzed pola karnego mocno, ale nad bramką, uderzył Radosław Majewski.

15
7
8
9
11
2'

Vujadinović w ekwilibrystyczny sposób wybił piłkę zagrywaną w pole karne Lecha.