Mateusz Szczepaniak dośrodkował w pole karne Wisły. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

1
1
2
90+2'

Gospodarze rozegrali rzut wolny z około 17 metrów. Ostatecznie zza pola karnego strzelał Tom Hateley, lecz Buchalik obronił.

10
4
1
2
3
90'

Doliczone trzy minuty.

3
2
1
1
2
90'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Zoran Arsenić. Sędzia odgwizdał jego faul na Michale Papadopulosie.

Wisła Kraków
7
5
4
3
14
89'

Michal Papadopulos biegł z piłką na bramkę Wisły. Padł jednak tuż przed polem karnym. Sędzia odgwizdał faul.

2
1
2
1
6
88'
ZMIANA
87'
ZMIANA
86'

W pole karne dośrodkował Gerard Badia. Michal Papadopulos zgrał piłkę, strzelał Tom Hateley, ale dobrze obronił Michał Buchalik.

6
2
1
83'

Na spalonym był Jakub Bartkowski. Chwilę później w pole karne dośrodkował Kamil Wojtkowski, ale piłka została wybita.

1
2
1
2
79'

Znów sporo zamieszania w polu karnym Wisły Kraków. Zawodnicy gości ostatecznie wybili piłkę.

7
2
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Wojtkowski.

4
4
4
5
7
75'

Chwilowa przerwa w grze. Opatrywany jest Zoran Arsenić.

4
4
4
6
3
73'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego akcję zamknął Uros Korun i oddał strzał na bramkę. Świetnie obronił Michał Buchalik.

5
3
1
1
1
72'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Joel Valencia.

6
4
6
7
4
72'
ZMIANA
11
2
2
2
2
71'
ZMIANA
71'

Tym razem z dystansu niecelnie strzelał Jesus Imaz.

2
2
2
2
4
69'

Z ostrego kąta strzelał Carlitos. Dobrze obronił Jakub Szmatuła.

2
2
2
3
3
67'

Carlitos zagrał w pole karne do Rafała Boguskiego. Ten nie zdołał jednak oddać strzału, a to była groźna akcja Wisły.

2
2
2
7
8
65'

Gerard Badia jeszcze raz dośrodkował z rzutu wolnego. Znów zamieszanie w polu karnym Wisły, ale tym razem sędzia przerwał grę. Faulował jeden z zawodników Piasta.

3
2
3
3
3
63'

Kolejne dośrodkowanie Gerarda Badii z rzutu wolnego. W polu karnym Wisły doszło do ogromnego zamieszania. Ostatecznie z kilku metrów strzelał Mateusz Szczepaniak, miał bardzo dobrą okazję, ale oddał niecelne uderzenie. To powinien być gol!

5
3
2
2
2
62'
ZMIANA
61'

Z dystansu bardzo mocny strzał oddał Nikola Mitrović. Uderzenie zablokował Jakub Czerwiński.

3
2
2
3
3
60'

Gerard Badia dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Obrońcy drużyny z Krakowa wybili ją.

6
4
2
2
2
57'

Jakub Czerwiński! Jesus Imaz minął już bramkarza, strzelał w kierunku bramki, ale świetnie piłkę wybił Jakub Czerwiński.

3
2
1
1
4
55'

Carlitos zagrał do Rafała Boguskiego. Tego powstrzymał jednak Jakub Czerwiński.

5
1
2
2
5
52'

Martin Konczkowski ładnie dośrodkował piłkę w pole karne Wisły Kraków. Dobrze wybił ją jednak obrońca gości.

5
4
4
4
5
49'

Bardzo dobrze w defensywie spisał się Uros Korun, który popisał się udanym wślizgiem i zatrzymał akcję Wisły.

3
2
3
4
4
48'

Z dystansu niecelnie strzelał Tomasz Cywka.

3
3
1
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

9
6
3
2
2
45'

Carlitos dryblował w polu karnym Piasta, ale zatrzymali go jednak obrońcy gospodarzy.

6
5
3
3
6
42'

Zaatakowała Wisła, ale zawodnicy drużyny z Krakowa tracili piłkę przed polem karnym Piasta. Chwilę później z dystansu niecelnie strzelał Nikola Mitrović.

5
7
4
2
2
40'

Po dośrodkowaniu Rafała Boguskiego w pole karne Piasta piłkę złapał Jakub Szmatuła.

10
4
2
1
4
39'

Gerard Badia dośrodkował w pole karne gości, ale piłka wyszła poza boisko. Grę wznowił Michał Buchalik.

4
4
4
3
5
38'

Będzie rzut wolny dla Piasta Gliwice. Do bramki Wisły około 30 metrów.

7
4
3
3
3
36'

Sasa Zivec dośrodkował w pole karne Wisły Kraków. Jeden z obrońców drużyny gości zdołał wybić piłkę.

5
5
3
2
3
33'

Zanosiło się na groźną akcję Piasta Gliwice. Na spalonym był jednak Mateusz Szczepaniak.

4
5
3
4
6
31'

Szuka okazji na gola Piast Gliwice. Gospodarze w ostatnich minutach często są z piłką w okolicach pola karnego Wisły Kraków.

8
4
4
3
7
28'

Jeszcze jeden strzał na bramkę Michała Buchalika. Tym razem z ostrego kąta uderzył Mateusz Szczepaniak. Bramkarz Wisły nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę.

3
2
2
2
3
28'

W polu karnym na bramkę Wisły strzelał Karol Angielski. Groźna akcja gospodarzy, ale uderzenie zostało zablokowane.

4
4
4
4
6
26'

Piast groźnie zaatakował w ostatnich minutach. Gospodarze są teraz przy piłce, wymieniają podania na własnej połowie.

6
5
5
4
5
23'

Zamieszanie w polu karnym Wisły Kraków. Po podaniu Angielskiego strzelał Tomasz Jodłowiec. Uderzenie zablokował Jakub Bartkowski.

5
1
1
1
2
21'

Mateusz Szczepaniak zagrał w pole karne do Karola Angielskiego. Ten nie zdołał jednak oddać strzału, zawodnicy Wisły odebrali mu piłkę.

4
1
2
1
2
21'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje przede wszystkim dobrych okazji bramkowych.

1
1
1
1
4
18'

Jakub Bartkowski podał w pole karne Piasta Gliwice do Carlitosa. Sędzia przerwał jednak grę, Carlitos zagrał piłkę ręką.

8
2
2
1
2
15'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta Gliwice. To jednak znów była zbyt mocna wrzutka. Grę wznowił Jakub Szmatuła.

2
1
1
3
5
12'

Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje ciekawych akcji ofensywnych.

1
1
1
3
3
11'

Wisła Kraków przy piłce. Goście rozgrywają ją na własnej połowie.

3
3
1
1
1
8'

Carlitos dryblował w polu karnym Piasta Gliwice. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

7
4
2
4
4
6'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły KrakówKarol Angielski zdołał oddać strzał, lecz było to uderzenie niecelne.

2
6
2
2
2
4'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta Gliwice. Wrzutka była jednak zbyt mocna.

4
4
1
1
1
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.