3
6
11
90'

Będzie rzut wolny dla Wisły. Do bramki Korony około 16 metrów. Dobra okazja do strzału.

14
7
3
4
10
87'
18
9
5
5
6
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Możdżeń.

12
7
5
10
9
86'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

10
2
1
8
3
82'

Poprzeczka uratowała Koronę! Znów strzelał Carlitos. Aktywny jest piłkarz Wisły.

23
11
7
10
4
82'
16
10
5
4
3
82'

Z ostrego kąta strzelał Carlitos. Zlatan Alomerović dobrze obronił to uderzenie.

12
6
3
4
6
80'

Zaatakowała Korona, strzelał Jacek Kiełb, ale było to uderzenie niecelne.

12
6
5
5
6
79'
79'

Wisła atakuje, Korona jak na razie dobrze się broni.

17
11
7
3
5
75'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Elhadji Pape Diaw. Kolejny faul tego piłkarza. Sędzia tym razem ukarał do drugą żółtą kartką.

28
18
12
12
15
73'

Elhadji Pape Diaw faulował rywala. Powinien uważać obrońca Korony, bo ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

3
4
3
6
7
69'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Kraków. Piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

6
5
3
4
7
66'
65'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Rafał Boguski. Piłka przeleciała tuż obok bramki Korony.

8
4
2
5
5
63'

Swoją okazję miał Carlitos, ale oddał niecelny strzał. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

5
6
4
6
9
62'

Ładnie w pole karne Wisły zagrał Goran Cvijanović. Obrońca Wisły dobrze wybił jednak piłkę Kallaste.

1
2
1
8
3
61'

Zanosiło się na groźną akcję Wisły. Pol Llonch stracił jednak piłkę w polu karnym Korony.

2
4
8
6
59'

Żółtą kartkę z faul otrzymał Elhadji Pape Diaw.

12
7
4
5
5
55'

Elhadji Pape Diaw dośrodkował w pole karne Wisły Kraków. Piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

6
2
1
2
4
51'

Po zagraniu w pole karne strzelał Jakub Bartkowski. Uderzenie było jednak niecelne.

6
1
3
3
50'

Carlitos dośrodkował z rzutu wolnego. Jeden z zawodników Korony Kielce wybił piłkę.

4
4
2
1
5
47'

Zagranie w pole karne Korony Kielce. Piłkę pewnie złapał Zlatan Alomerović.

3
5
1
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
2
1
1
46'
46'
45+2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Zamieszanie przed bramką gospodarzy, dobrze interweniował jednak Julian Cuesta.

2
2
3
2
45'

Doliczona jedna minuta.

5
2
1
43'

Jacek Kiełb dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale gospodarze zdołali ją wybić.

1
1
3
3
42'

W Krakowie pada śnieg, jest mroźno, ale jak na razie mecz może się podobać. Korona stara się teraz grać wysokim pressingiem.

6
2
1
1
37'

Gol! Strzelił Jesus Imaz.

Mamy remis! Pol Llonch efektownie dryblował w polu karnym Korony, ale Diaw wybił mu piłkę. Ta trafiła do Jesusa Imaza, który pokonał Zlatana Alomerovicia.

Wisła Kraków
59
41
17
22
40
36'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Carlitos! Zlatan Alomerović obronił uderzenie Carlitosa! Świetnie spisał się bramkarz Korony!

37
24
13
16
38
35'

Rzut karny dla Wisły. W polu karnym faulowany był Rafał Boguski.

16
8
6
8
11
33'

Zagranie z głębi pola. Na spalonym był jednak Nika Kaczarawa.

1
1
1
4
29'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Aktualnie przy piłce zawodnicy Korony.

6
3
1
5
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Boguski.

10
4
2
2
7
25'

Spore zamieszanie przed bramką Korony. Ostatecznie piłkę złapał jednak Zlatan Alomerović. Ucierpiał jeszcze bramkarz gości.

7
1
1
1
2
24'

Carlitos tym razem strzelał z linii pola karnego. Uderzenie zostało zablokowane.

4
4
2
1
23'

Po dośrodkowaniu Carlitosa niecelnie główkował Jakub Bartkowski.

4
6
1
1
1
20'

Gol! Strzelił Jacek Kiełb. Asystował mu Marcin Cebula. W pole karne Wisły dośrodkował Ken Kallaste. Piłkę zgrał Marcin Cebula, a do bramki skierował ją Jacek Kiełb. Bramkarz gospodarzy nie zdołał wybić piłki po uderzeniu zawodnika Korony.

48
30
8
20
24
20'

Po dośrodkowaniu Niki Kaczarawy strzelał Jacek Kiełb. Piłkę wybił Marcin Wasilewski.

6
3
2
2
2
18'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował Oliver Petrak.

3
1
2
3
4
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pol Llonch. Zawodnik Wisły faulował rywala w środkowej strefie boiska.

6
3
2
1
5
15'

Wisła Kraków szuka okazji na gola. Przed chwilą kolejna akcja gospodarzy, lecz tym razem zabrakło dokładnego dogrania w pole karne Korony.

3
2
3
1
2
12'

W polu karnym gości dryblował Rafał Boguski. Oddał strzał na bramkę, ale dobrze spisał się Alomerović.

4
5
2
3
2
10'

Po strzale Tomasza Cywki z dystansu Zlatan Alomerović nie dał się zaskoczyć.

6
4
2
2
4
8'

Pol Llonch podał na wolne pole do Jesusa Imaza. Ten strzelał z około 15 metrów, ale było to uderzenie niecelne. Dobra okazja dla Wisły Kraków.

2
2
2
2
3
6'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska. Częściej przy piłce gospodarze.

3
3
2
2
2
3'

Dośrodkowanie w pole karne Korony Kielce. Piłka wyszła jednak poza boisko.

3
5
4
4
3
17:21

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.