Lotto Ekstraklasa: 27. kolejka
11 mar 2018 15:30
90+2'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska akcję zamknął Sheridan, ale jego lekki strzał bez problemu złapał Burić.

56
24
9
11
13
90'

Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

42
23
10
8
7
89'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Darko Jevtić.

5:1!!! Po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu rożnego Trałka urwał się obrońcom i strzałem głową pokonał Kelemena!

184
93
20
14
23
89'

Jóźwiak ładnie urwał się obrońcy, znakomicie wyłożył piłkę Majewskiemu, którego strzał został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

44
15
7
9
9
85'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak. Asystował mu Rafał Janicki.

Nokaut! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zagrał Janicki, ta trafiła do Jóźwiaka, który strzałem z pola karnego w samo okieko zdobył kolejnego gola.

251
108
28
21
36
84'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników zgrał piłkę głową, ale żaden z lechitów nie zdołał jej wbić do bramki.

18
13
6
11
19
83'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

34
22
14
7
11
81'

Lech cały czas przeważa. Do strzału w polu karnym doszedł Gajos, ale znów nieczysto trafił w piłkę.

49
19
9
13
22
78'

Gol! Strzelił Darko Jevtić.

Jevtić zmylił bramkarza i pewnym strzałem z rzutu karnego podwyższył prowadzenie.

Lech Poznań
239
105
17
19
46
78'

Jest potwierdzenie. Będzie rzut karny.

112
54
9
20
40
77'

Tomasz Musiał czeka na potwierdzenie.

41
19
24
14
22
76'

Rzut karny dla Lecha! Po strzale Jevticia piłkę ręką zagrał jeden z obrońców.

96
43
6
15
38
76'

Gajos zagrał do Gytkjaera, ten w polu karnym świetnie przerzucił piłkę nad obrońcom, ale lewą nogą oddał nieudany strzał i piłka przeleciała obok bramki.

14
10
7
7
9
75'
74'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Darko Jevtić.

27
22
11
6
10
73'

Powinno być 3:1! Po dośrodkowaniu Majewskiego z rzutu wolnego doskonale akcję zamknął Gytkjaer, którego strzał zdołał odbić Kelemen.

18
7
8
15
14
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Burliga.

Jagiellonia Białystok
24
9
4
7
10
72'

28 587 kibiców pojawiło się na trybunach Inea Stadionu.

43
15
8
6
8
70'

Situm zagrał do Majewskiego, który oddał dobry i mocny strzał. Kelemen zdołał się jednak wyciągnąć i wybił piłkę na rzut rożny.

24
11
11
9
5
69'

Wlazło oddał płaski strzał z pola karnego, który doskonale zablokował Vujadinović.

13
10
2
9
9
68'

Lech. Schodzi: Emir Dilaver. Wchodzi: Rafał Janicki.

9
9
10
7
13
65'
63'

Lech odebrał piłkę na połowie Jagiellonii, ale Majewski za mocno zagrywał do Gytkjaera i nic z tej akcji nie wyszło.

16
10
4
12
16
61'

Świetna akcja Situma, który zagrał do Gajosa, ale ten nie zdołał oddać dobrego strzału z bliskiej odległości.

13
14
11
11
22
58'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Dilaver.

15
13
8
19
30
56'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka.

28
16
10
13
33
55'

Żółtą kartkę otrzymał rezerwowy zawodnik Jagiellonii Karol Świderski.

29
25
7
12
17
54'

Gol! Strzelił Emir Dilaver. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz.

Lech przypieczętował olbrzymią przewagę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Dilaver, którego nieupilnował Wlazło.

186
81
13
31
61
53'

Po dośrodkowaniu Situma z ostrego kąta uderzał Gajos. Piłkę na rzut rożny wybił obrońca.

23
14
3
4
7
52'

Lech jest zespołem zdecydowanie lepszym. Teraz w dobrej sytuacji podanie Situma do Gytkjaera przecięli obrońcy.

18
13
4
6
14
51'

Majewski zagrał prostopadle do Gytkjaera, którego uderzenie zablował obrońca i piłka przeleciała obok słupka.

12
4
3
8
13
49'

Po dośrodkowaniu Gumnego do strzału doszedł Gytkjaer, ale głową posłał piłkę obok bramki.

12
4
4
7
8
47'

Po nieudanym strzale Gajosa nieporadnie piłkę wybijał Romanczuk i zmusił do interwencji Kelemena.

12
9
2
3
5
46'

Początek drugiej połowy.

11
12
2
1
3
45+4'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową nad bramką uderzył Vujadinović.

17
8
6
11
13
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał za faul na Majewskim Ivan Runje.

22
8
5
11
15
45'

Sędzia doliczył sześć minut.

31
12
14
10
4
45'

Lech atakuje dużą ilością zawodników i często przedostaje się pod pole karne Jagiellonii.

24
9
6
7
13
44'

Radut uderzył lewą nogą z pola karnego i Kelemen zdołał odbić piłkę. Akcja i tak została przerwana, bo pomocnik Lecha był na spalonym.

11
6
9
6
10
43'

Gumny dobrze dośrodkował do Gytkjaera, który przy próbie strzału skiksował, a poprawka została zablokowana.

14
8
5
4
7
42'

Pierwsza od dłuższego czasu akcja Jagiellonii. Strzał Wlazło z szesnastu metrów przeleciał jednak nad bramką.

23
18
6
10
7
39'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Mario Situm.

Tym razem już na pewno remis! Po kapitalnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska Situma gola głową zdobył Gytkjaer!

170
81
20
36
66
34'

Zablokowane dośrodkowanie Kostewycza i będzie rzut rożny dla Lecha.

26
12
5
9
17
31'

Nie ma gola! Sędzia odgwizdał chyba zagranie ręką Situma!

82
34
8
26
67
30'

Będzie VAR. Tomasz Musiał podbiegł do monitora.

41
14
11
13
19
29'
19
8
13
11
16
27'

Pawełek nie będzie kontynuował gry. Gotowy do wejścia jest Kelemen.

13
6
7
19
14
26'

Tomasz Musiał czeka jeszcze na potwierdzenie VAR, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. W tym czasie pomocy sztabu medycznego potrzebował Pawełek.

20
11
10
8
17
25'

Co za zamieszanie w polu karnym. Pawełek najpierw obronił strzał Situma z bliska, potem kilku lechitów starało się wbić piłkę do bramki i ostatecznie Situm za drugim razem zdołał doprowadzić do remisu!

58
30
14
22
47
22'

Gajos uderzył lewą nogą z dystansu i piłka przeleciała nad bramką.

14
10
10
8
11
18'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Asystował mu Przemysław Frankowski.

Co za błąd Lecha Poznań! Radut dośrodkował z rzutu wolnego prosto na głowę obrońcy. Jagiellonia ruszyła z kontrą i źle zachował się Kostewycz i Radut, których uprzedził Frankowski. Pomocnik Jagiellonii mając przed sobą tylko bramkarza zagrał do Novikovasa, a ten umieścił piłkę w pustej bramce.

146
66
29
65
113
14'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepewnie interweniował Pawełek, obrońca wybił piłkę przed pole karne, gdzie był ustawiony Robert Gumny. Jego strzał był jednak niecelny.

20
8
6
3
4
13'

Groźnie pod bramką Jagiellonii. Po zagraniu Situma do strzału głową próbował dojść Gytkjaer, ale został uprzedzony przez Pawełka, który w ostatniej chwili wypiąstkował piłkę.

22
8
9
4
5
12'

Z prawej strony pola karnego niecelny strzał oddał Frankowski.

13
8
6
6
8
8'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha i Trałka musiał wybijać piłkę na rzut rożny.

17
12
12
10
11
7'

Majewski zbyt lekko dośrodkował w pole karne.

11
6
5
6
10
6'

Do piłki wybitej przed pole karne dopadł Guti i uderzył wysoko nad bramką.

11
9
6
5
5
5'

Jagiellonia jest zespołem przeważającym. Lech gra niepewnie w obronie.

16
9
2
7
12
2'

Po zgraniu piłki głową ładnie z woleja uderzał Arvydas Novikovas. Nieznacznie się jednak pomylił.

10
11
4
1
3
2'

Znów źle zachował się Vujadinović. Dał się przepchnął Bezjakowi, ale piłka po jego strzale przeleciała wzdłuż bramki.

8
6
4
5
6
1'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, ale piłkę wybił jeden z obrońców.

6
9
2
3
12
1'

Kilka sekund gry i błąd popełnił Vujadinović, który niepotrzebnie dryblował na własnej połowie. Na jego szczęście z asekuracją zdążył Kostewycz.