Lotto Ekstraklasa: 27. kolejka
10 mar 2018 15:30

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Małkowski. Pomocnik ukarany za dyskusje już po końcowym gwizdku sędziego.

Sandecja Nowy Sącz
4
2
3
2
2
90+2'

Gol! Strzelił Joel Valencia. Asystował mu Sasa Zivec. Kontra Piasta, Zivec do Valencii, który uderzył sprzed pola karnego. Gliwa po raz kolejny nawet się nie rzucił. 0:3!

14
14
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
3
2
2
89'

Piast. Schodzi: Karol Angielski. Wchodzi: Patryk Dziczek.

89'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Joel Valencia.

87'

Gliwiczanie swobodnie rozgrywają piłkę w okolicach środka pola. Gospodarze już nie wierzą w sukces.

2
2
1
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tom Hateley.

Piast Gliwice
2
4
1
82'

Sandecja. Schodzi: Jakub Bartosz. Wchodzi: Adrian Danek.

82'

Strzał Badii zablokowany, poprawka Jodłowca przeleciała tuż obok słupka.

78'

Badia dośrodkował, głową Papadopulos, ale wprost w Gliwę.

3
2
1
1
1
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karol Angielski.

1
1
2
74'

Zivec do Badii, ten przełożył piłkę, ale z ok. 15 metrów uderzył technicznie tuż obok słupka!

1
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Pietrowski.

69'

Żółtą kartkę za krytykę sędziego otrzymał Tomasz Brzyski.

2
3
2
1
2
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bartłomiej Kasprzak. Kolejny faul gracza Sandecji.

3
4
1
2
2
65'

Mecz obserwują 682 osoby, a zszokowaną tą informacją Zivec w sytuacji sam na sam przestrzelił!

2
3
1
1
1
64'

Badia dośrodkował z rzutu wolnego, Korun głową uderzył w boczną siatkę.

1
1
1
1
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patrik Mraz.

1
1
1
1
1
61'

Siedziący niedaleko nas 105-letni klasyk ocenił: piłkarskie szachy!

4
1
1
1
1
58'

Gospodarze próbują, ale ich akcje są czytelne niczym elementarz dla ucznia klasy pierwszej.

1
1
1
2
54'

Niewiele dzieje się na boisku. Piast nie pozwala Sandecji na zbyt wiele.

2
2
1
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Gric.

3
3
2
3
50'

Po wrzutce z rogu piłka strącona w pole bramkowe Piasta, ale goście wybili futbolówkę.

1
1
49'

Piast na połowie Sandecji. Goście "męczą" gospodarzy i utrudniają im rozpoczęcie akcji.

1
1
46'

Sędzia wznowił grę.

4
1
1
46'

Sandecja. Schodzi: Pavlo Ksionz. Wchodzi: Filip Piszczek.

45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
2
1
1
44'

Piast chce dotrwać mecz z dwubramkową przewagą. Pełna kontrola pojedynku ze strony gliwiczan.

3
4
3
2
2
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Korun.

2
3
3
3
5
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Kasprzak.

3
3
2
2
2
39'

Piast kontroluje mecz, goście starają się spokojnie rozgrywać piłkę.

4
2
1
1
1
36'

Sandecja przyspieszyła grę i w końcu zagroziła Piastowi. Dośrodkowanie z prawej strony, Ksionz uderzył głową, ale kapitalnie w bramce zachował się Szmatuła!

7
6
7
2
2
32'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Tomasz Jodłowiec. Fatalnie starał się rozegrać piłkę Gliwa. Przejął ją Jodłowiec i podał do Angielskiego. Ten natychmiast uderzył. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 0:2!

23
19
6
7
9
30'

Kibice mają pretensję do sędziego o nieodgwizdanie faulu. W końcu przez moment słychać było, że na meczu ktoś jeszcze jest.

3
1
1
2
27'

Trochim nie odpuścił w starciu z Konczkowskim. Piłkarz Sandecji potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
1
3
1
26'

Sasa Zivec zamiast podawać do dwóch kolegów postanowił uderzyć i skiksował.

2
2
1
2
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandru Benga. Rumun walczył o piłkę i... usiadł na rywalu.

4
2
1
3
3
21'

Sandecja po stracie gola przebudziła się, ale ataki beniaminka są chaotyczne.

1
1
1
2
1
19'

Wybicie przed pole karne, strzał Pietrowskiego minął bramkę o dwa metry.

1
1
1
1
17'

Zagranie do Angielskiego, ale ten na spalonym. Sandecja zaczyna ryzykować i może za to słono zapłacić.

1
16'

Kontra Piasta, Badia biegł naprzeciwko Gliwy, ale dał się dogonić obrońcy.

3
3
1
15'

Gol! Strzelił Mateusz Szczepaniak. Asystował mu Gerard Badia. Badia dośrodkował z rogu, a nadbiegający Szczepaniak głową z siedmiu metrów wpakował pod poprzeczkę! 0:1!

23
19
8
7
8
14'

Sandecja po raz pierwszy od wielu minut chciała wyprowadzić kontrę. Na chęciach się zakończyło.

1
1
1
2
2
11'

Cały czas obserwujemy taki sam obrazek. Piast pod bramką Sandecji, ale bez okazji strzeleckich.

2
2
4
7'

Piast cały czas pod polem karnym Sandecji. Gospodarze nie potrafią wyjść z piłką na połowę gości.

3
1
2
5'

Zivec z piłką w polu karnym, ale źle wycofał piłkę. Po chwili Jodłowiec uderzył z woleja, niecelnie.

2
1
1
3'

Od początku optyczna przewaga Piasta. Pojedynek rozgrywany jest w ciszy. Dziwnie ogląda się to spotkanie.