1
1
6
88'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili. Podawał z boku pola karnego Reca, Diaw... dograł do Merebaszwiliego, a Gruzin stojąc cztery metry od bramki trafił na 2:0!

47
20
5
10
13
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Szymański.

1
4
1
2
4
86'

Wydawało się, że Korona w końcówce ruszy na Wisłę. Tymczasem to Nafciarze na połowie gości.

7
3
1
1
83'

Dośrodkował Merebaszwili, głową uderzał Kante, bramkarz instynktownie odbił piłkę.

8
5
3
3
4
80'

Kiełb uderzał z okolic narożnika pola bramkowego. Jednak miał niewiele miejsca i przestrzelił. Korona w końcu groźniejsza.

8
4
4
5
7
79'

Korona dość nieśmiało stara się dążyć do wyrównania. W  grze kielczan brakuje determinacji.

4
3
3
2
2
76'
73'
72'

Błąd Daehne, który nie zrozumiał się z Byrtkiem. Strzał do pustej bramki był jednak niecelny.

3
2
5
3
5
71'

Niepewnie grają goście w defensywie. To się może dla nich źle skończyć.

2
2
3
4
6
68'

Zamieszanie w polu karnym Korony, akcję niecelnym uderzeniem zakończył Kante. Wcześniej w polu  karnym padł Merebaszwili, ale faulu nie było.

4
3
6
4
6
65'

Daehne tak wychodził do piłki, że zdemolował siebie i dwóch zawodników.

4
1
4
4
5
64'

Żółtą kartkę otrzymał Cezary Stefańczyk. Tylko dlaczego faulowany Kiełb musi tak krzyczeć?

8
6
5
4
6
64'

Stilić uderzył z rzutu wolnego, metr ponad bramką.

6
5
4
5
11
59'

Wydawało się, że po stracie gola Korona ruszy na Wisłę. Mecz jednak uspokoił się.

7
5
4
5
6
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Rasak.

Wisła Płock
9
6
4
4
7
52'

Mogła być szybka odpowiedź Korony, ale piłka w ostatnim momencie została wybita spod nóg Kaczarawy.

4
8
2
1
6
51'
6
7
4
2
3
50'

Gol! Strzelił Damian Byrtek. Asystował mu Semir Stilić. Stilić dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę głową w bramce umieścił Byrtek! 1:0!

37
16
6
9
12
48'

Niebezpiecznie pod bramką Wisły, dobrze interweniował Thomas Daehne.

7
2
2
2
5
46'

Gramy po przerwie.

1
1
1
1
44'

Zlatko Janjić sam na sam z bramkarzem, ale zawodnik gości na spalonym.

7
6
1
2
41'

Merebaszwili wpadł z piłką w pole karne, płaski strzał obronił Zlatan Alomerović.

2
3
5
6
39'

Wisła Płock trochę przyspieszyła grę. Wciąż jednak niewiele spięć podbramkowych i emocji.

3
1
2
2
4
35'

Janjić skiksował po dośrodkowaniu Kallaste, źle przyjęta piłka, a następnie złe uderzenie i zamiast gola tylko korner.

1
4
2
2
1
31'

Uaktywniła się Wisła Płock. Jednak ślamazarne tempo meczu uśpiłoby osobę, która właśnie się obudziła.

4
4
3
3
6
27'

Malarczyk przypadkowo zagrał ręką. Gramy dalej.

2
1
3
5
9
26'

Gospodarze twierdzą, ze jeden z graczy Korony zagrał ręką w polu karnym po strzale Michalaka. Trwa analiza VAR.

5
3
1
1
1
25'

Gospodarze w końcu w polu karnym Korony, ale dość anemicznie rozgrywali swoją akcję.

3
2
1
2
3
21'

Cały czas więcej z gry ma Korona Kielce. Wisła Płock nie potrafi znaleźć swojego rytmu.

2
1
1
4
4
17'

Janjić uderzył z rzutu wolnego, wysoko ponad bramką.

3
3
2
1
3
14'

Ponownie zamieszanie w polu karnym płocczan. Uderzenia gości były jednak blokowane.

4
6
2
3
11'

Kolejna dobra akcja kielczan, Kiełb do Żubrowskiego, ale ten przestrzelił.

8
4
4
3
7
9'

Kaczarawa zgrywał piłkę, uderzał Zlatko Janjić, jednak bardzo niecelnie.

8
5
4
3
5
8'

W brzuch trafiony Kante. Napastnik chwilę dochodził do siebie.

2
2
3
2
5
7'

Z dystansu uderzył Możdżeń. Pierwsze koty za płoty, a śliwki robaczywki.

5
4
5
4
6
4'

Gra toczy się w środku pola. Sporo walki, niewiele finezji.

4
3
4
3
5
19:50

Mecz poprowadzi Łukasz Szczech (Warszawa).

6
4
4
3
6
19:50

Korona i Wisła wciąż walczą o zapewnienie sobie prawa gry w grupie mistrzowskiej. Zwycięzca wieczornego meczu zrobi ku temu milowy krok.