Jeszcze stara się atakować Piast Gliwice.

2
1
2
90+1'

Groźna akcja gospodarzy, zgranie piłki przed bramkę gości. Piłkarz Piasta był jednak na spalonym.

3
2
2
1
4
90'

Doliczone trzy minuty. Przy piłce zawodnicy Piasta Gliwice.

3
2
3
2
3
89'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego lekkie zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłkę wybił Konstantin Vassiljev.

7
1
3
1
5
88'

Będzie teraz rzut wolny dla gości i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Piasta Gliwice.

2
2
2
1
5
86'

Z rzutu wolnego strzelał Konstantin Vassiljev. Piłkę wypiąstkował Dominik Hładun. Dobrze spisał się bramkarz KGHM Zagłębia Lubin.

5
4
3
2
2
85'

Będzue rzut wolny dla Piasta Gliwice. Do bramki gości około 30 metrów.

4
3
4
2
3
84'

Łukasz Moneta wrzucił piłkę w pole karne Piasta Gliwice, gdzie pewnie złapał ją Jakub Szmatuła.

4
3
2
5
4
81'
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Matuszczyk.

KGHM Zagłębie Lubin
1
1
2
3
3
80'
79'

Z 18 metrów minimalnie niecelnie strzelał Jakub Mares.

1
1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Papadopulos.

1
1
1
78'

Piast Gliwice stara się atakować, KGHM Zagłębie Lubin oddala grę od własnego pola karnego.

1
1
76'

Joel Valencia wstrzelił piłkę przed bramkę KGHM Zagłębia Lubin. Wypiąstkował ją Dominik Hładun.

2
2
74'

Dośrodkowanie w pole karne gości, główkował Michal Papadopulos, a po chwili piłkę przejął Dominik Hładun.

3
2
71'

Gliwiczanie przy piłce. Zawodnicy Piasta rozgrywają piłkę, szukają okazji na gola.

2
68'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Joel Valencia.

1
1
1
1
1
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Czerwiński.

2
1
1
63'

Po dośrodkowaniu główkował Mateusz Szczepaniak. Pewnie interweniował Dominik Hładun.

62'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne gości. W ostatniej chwili piłkę dobrze wybił Dominik Hładun. Do strzału już składał się Michal Papadopulos.

61'

Dośrodkowanie w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

57'

Podawał Gerard Badia, z około 15 metrów strzelał Tomasz Jodłowiec. To było niecelne uderzenie, ale akcja Piasta była groźna.

1
56'

W Gliwicach pada śnieg. Gra toczy się natomiast w środkowej strefie boiska, cały czas brakuje dobrych okazji strzeleckich.

1
1
1
1
1
53'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Tom Hateley. Uderzenie zostało zablokowane.

4
2
1
1
1
53'

Po dośrodkowaniu w pole karne Piasta Gliwice niecelnie główkował Jakub Mares.

4
3
1
1
49'

Przedzierał się Jakub Mares. W ostatniej chwili piłkę wybił mu Jakub Czerwiński.

5
3
2
2
3
46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

2
45+2'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Gerard Badia . Dominik Hładun obronił to uderzenie.

1
1
2
45'

Doliczona jedna minuta. Na boisku natomiast sporo niedokładności w ostatnich minutach.

1
1
41'

Gerard Badia zagrywał z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłkę wybił jeden z zawodników KGHM Zagłębia Lubin.

2
2
38'

Zaatakowali teraz piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Groźnie było przed bramką gospodarzy, ale zawodnicy Piasta Gliwice zdołali się jednak wyratować.

2
2
37'

Z 20 metrów ładny strzał oddał Jakub Tosik. Świetnie obronił Jakub Szmatuła.

2
2
36'

Cały czas na boisku sporo walki. Mało porywającej gry, dobrych okazji strzeleckich.

1
33'

Gra wznowiona. Opatrywany był Marcin Pietrowski.

1
1
1
1
31'

Teraz chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

2
1
2
29'

Faul w środku pola. Będzie rzut wolny dla KGHM Zagłębia Lubin.

3
1
1
26'

Groźna akcja Piasta. W polu karnym do strzału już składał się Mateusz Szczepaniak, lecz zablokował go Bartosz Kopacz.

1
1
24'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Tomasz Jodłowiec.

2
1
1
23'

Bardzo mocny strzał z dystansu oddał Tom Hateley. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką. Ładne uderzenie oddał zawodnik gospodarzy.

2
1
1
19'

Z dystansu niecelny strzał oddał Gerard Badia.

5
2
3
2
1
18'

Mateusz Szczepaniak zdecydował się na strzał z okolicy narożnika pola karnego. Uderzenie zablokował Maciej Dąbrowski.

2
2
15'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie. Goście rozgrywają piłkę.

2
12'

Zagranie z głębi pola, w polu karnym dryblował Mateusz Szczepaniak. Piłkarz Piasta jeszcze odgrywał piłkę, ale tę przejęli zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin.

1
3
11'

Zamieszanie w polu karnym Piasta Gliwice. Ostatecznie z około 16 metrów strzelał Adam Matuszczyk, ale uderzenie zostało zablokowane. Chwilę później główkował Alan Czerwiński, ale Jakub Szmatuła nie dał się zaskoczyć.

3
2
2
9'

Z dystansu strzelał Mateusz Szczepaniak. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
2
7'

Jak na razie bez okazji strzeleckich. I sporo walki w środkowej strefie boiska.

5'

Piast Gliwice przy piłce. Dośrodkowanie w pole karne gości, ale i tym razem piłka została wybita.

1
1
2
3'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta Gliwice. Po chwili piłka została wybita.

17:26

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.