4
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samuel Stefanik. Asystował mu Szymon Pawłowski.

Pawłowski powalczył wślizgiem o piłkę w środku pola i napędził kontrę Termaliki. Sam na sam z Peskoviciem wyszedł Stefanik i strzelił obok rodaka!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
33
26
8
8
12
88'

Wstrzelanie płaskiej piłki w pole karne prawie zakończyło się groźną sytuacją. Pasy w popłochu wybijały byle dalej.

12
9
2
1
2
86'

Gutkovskis próbował się przedrzeć, właściwie już uciekł obrońcom, ale został powalony na murawę.

7
6
3
1
1
86'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Roman Gergel. Wchodzi: David Guba.

5
1
1
1
2
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Szeliga. Za celowe zagranie ręką.

1
1
2
1
1
82'
ZMIANA
80'

Termalika nie schodzi teraz z połowy Pasów. Słoniki dostały zastrzyk energii.

6
5
1
4
4
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Pawłowski.

Samodzielna akcja Pawłowskiego! Przedarł się prawą stroną zgubił dwóch obrońców, przebiegł wzdłuż linii bocznej i strzelił obok Peskovicia!

34
21
11
6
16
76'

Hernandez dośrodkował, ale oczywiście do nikogo. Chyba nie doczekamy się jego dobrego zagrania.

1
2
1
1
2
75'
ZMIANA
72'

Trela bardzo ryzykownie wyszedł na przedpole. Uprzedził Piątka, dość fartownie, ale najwazniejsze, że niebezpieczeństwo zażegnane.

2
1
1
1
3
71'

Dośrodkowanie Drewniaka z rożnego. Całkiem niezłą wrzutkę próbował wykorzystać Zenjov. Strzał jednak fatalny.

3
3
2
1
2
70'

Gola nie ma! W powtórkach widać minimalnego spalonego, naprawdę centymetrowego!

3
2
3
2
7
69'
ZMIANA
65'

Zenjov powalczył o piłkę w polu karnym. Zdołał zgrać i to tyle. Strzał zablokowany.

1
2
1
1
1
63'

Słabe dośrodkowanie z lewego sektora prawie zaskoczyło defensywę Pasów. Taki to mecz.

4
3
3
3
3
60'

Tragiczne przyjęcie piłki przez Iancu. Ostatnie minuty to bardziej rywalizacja na najbardziej żenujące zadanie.

1
2
3
1
2
58'

Strzał Hernandeza poniżej krytyki. Spod prawego narożnika w okolicę chorągiewki... lewej.

2
6
1
2
2
56'

Ech... Ekstraklasa. Próba przewrotki Dytiatjewa z 16. metra. Wyszło komicznie i na tym poprzestańmy.

4
7
2
2
6
55'

Człowiek demolka Rafał Grzelak znowu skasował akcję Cracovii. Najlepszy występ lewego obrońcy od dawien dawna.

5
3
2
1
3
53'

Dośrodkowanie Grzelaka zasiało popłoch w szeregach Pasów. Dość chaotyczna interwencja stoperów.

4
2
1
1
1
50'

Rakels głośno krzyknął, zwinął się z bólu. To efekt starcia z Grzelakiem. Łotysz uderzał pod presją, ale chyba nie był faulowany.

1
1
3
1
1
48'

Zenjov wygrał pojedynek główkowy z Grzelakiem, zgrał piłkę, ale do nikogo. Estończyk pokazał się po raz pierwszy od dawna.

1
2
1
1
1
46'

Jak to w Ekstraklasie, bramka mogła paść z niczego. Piłka spadła przed Śpiączką, odpalił z prawej nogi i tylko rozpaczliwa interwencja Dimuna uratowała Cracovię.

3
3
3
2
3
46'

Liczymy na lepszą drugą połowę. Czas, start!

1
2
1
1
1
46+1'

Śpiączka nie miał szans do piłki posłanej przez Piątka. Bardzo słaba połowa w Niecieczy, stawiamy, że to będzie najgorsze 45 minut w tej kolejce.

1
2
2
1
5
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
2
1
1
44'

Po urazie Dabrowskiego spadło tempo i to bardzo. Pomocnik Pasów opuścił boisko na noszach.

1
1
1
4
3
42'
ZMIANA
40'

Ależ pech Dąbrowskiego. Pierwszy mecz w "11" po wielomiesięcznym leczeniu urazu kolana, a szykuje się kolejny uraz... Wyglądało fatalnie.

4
2
2
13
8
39'

Pawłowski zniesmaczony decyzją sędziego. Domagał się rożnego po swojej akcji, ale Ferraresso chyba wygrał pojedynek i go nabił.

1
1
1
1
3
38'

Kocioł w polu karnym Termaliki po rzucie wolnym. Dużo kurzu i to tyle, nikt nawet nie oddał strzału.

3
2
1
1
1
37'

Piątek wrócił się po piłkę na 40. metr. Naciskany przez dwóch obrońców dał się sfaulować. Więcej nie mógł uzyskać z tej akcji.

1
1
1
1
1
35'

Akcja Pasów na jeden kontakt, Hernandez zabrał się z piłką, ale za mocno ją sobie wypuścił. Bez szans na dogonienie, zacznie Trela.

3
4
1
1
2
33'

Świetny pomysł. Krótko rozegrany wolny z 35 metrów i Iancu kropnał po ziemi. Potężne uderzenie minimalnie obok słupka i Pesković może dziękować Rumunowi, że nie przymierzył lepiej.

6
4
3
4
6
32'

Sędzia Raczkowski długo się zastanawiałem, ale w końcu zaregował na krzyk Śpiączki. Dytiatjew znowu coś przeskrobał.

5
2
1
2
4
30'

Znowu Pawłowski. Nakręcił akcję, zrobił sobie miejsce, a szukał Gergela. Napastnik Słoników sygnalizował faul, sędzia niewzruszony, nie wskazał na "wapno".

2
1
2
1
3
29'

Pawłowski czuje się dzisiaj na siłach, ale koledzy niespecjalnie mu pomagają. Teraz osamotniony zdecydował się na drybling i zatrzymał się na pierwszym rywalu.

2
2
1
1
3
27'

Pawłowski raczej faulowany przed polem karnym, sędzia mógł zagwizdać, ale skrzydłowy Bruk-Betu dodał za dużo od siebie i wyglądało na teatralny upadek.

3
3
2
2
3
25'

Iancu skakał do główki w polu karnym, ale przyłożył Dytiatjewowi łokciem. Chyba przypadkowo.

4
2
4
2
3
23'

Tragiczny strzał Iancu z wolnego. Bez komentarza.

3
2
3
3
5
22'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksij Dytiatjew. To musiała być kara za faul na Szelidze.

4
1
1
2
4
22'

Szeliga ładnie wyszedł z własnej połowy, próbował obiec Dytiatjewa. Stoper Cracovii musiał faulować.

1
1
1
1
2
21'

Rakels niemiłosiernie poniewierany, już trzeci raz leży na murawie.

2
1
2
3
1
18'

Grzelak bardzo pewny na lewej stronie. Po raz kolejny nie dał się przepchnąć i jeszcze wywalczył faul na własnej połowie.

1
1
1
1
2
17'

Piątek ruszył prawą stroną, ale był na spalonym. Na razie bardzo słaby mecz, oprócz sytuacji Słoników po dośrodkowaniu Iancu.

2
5
14'

Śpiączka ma szczęście, że nie dostał kartki. Zdecydowanie przesadził w walce o piłkę.

1
1
1
2
4
14'

Słoniki poradziły sobie z kolejnym dośrodkowaniem w pole karne. Cracovia nie schodzi z ich połowy.

2
2
1
3
5
11'

Teraz jakby aktywniejsza Cracovia. Grzelak nie pozwolił przedrzeć się Zenjovowi.

2
2
2
3
5
8'

Fenomenalne dośrodkowanie Iancu, wystarczyło dołożyć nogę. Najpierw nie trafił Kupczak, potem Szeliga próbował z bliska, ale uderzył nieczysto!

9
7
8
4
8
6'

Pawłowski nie wykorzystał katastrofalnego wyprowadzenia piłki przez Dytiatjewa. Na razie więcej kopania się po czole niż składnych akcji.

6
5
2
2
6
6'

Słaby początek meczu w wykonaniu Pawłowskiego. Strzał z dystansu na wiwat.

4
5
3
2
3
4'

Znowu Rakels powalony. Łotysz bardzo aktywny i na razie pieczołowicie pilnowany.

4
3
1
1
2
3'

Rakels wygrał przepychankę w środku pola i wywalczył rzut wolny.

4
3
1
1
2
2'

Iancu ładnie przyjął piłkę, zastawił się i oddał futbolówkę Pawłowskiemu. Skrzydłowy zawalił jednak przy dośrodkowaniu.

3
3
1
1
3
1'

Cracovia wyszła bardzo ofensywnie nastawiona, rzuciła się na Słoników i po kilku sekundach przejęła piłkę.