Jeszcze tylko kilkadziesiąt sekund pozostało Piastowi na odrobienie straty.

1
2
2
89'

Piast ma tylko 29 punktów. W takiej sytuacji gliwiczaniemogą dziś spaść na 13. lokatę w tabeli. Tymczasem Wisła traci do wicelidera już tylko 5 punktów!

9
2
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu Dominik Furman. Stałe fragmenty gry! Oto dzisiejsza siła Wisły Płock. Nafciarze włączają się do walki o puchary. To było doskonałe uderzenie głową.

33
14
6
4
7
87'

Dobra zmiana Michalaka. Znów Furman z narożnika boiska.

2
1
1
2
3
86'

Jakub Szmatuła piąstkuję piłkę na aut.

2
1
2
86'

Furman wrzuca w pole karne - jest tam Jakub Czerwiński.

2
82'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Piasta Gliwice, które nie przyniosły spodziewanego efektu.

2
2
2
2
80'

W poprzeczkę trafia Konrad Michalak!

3
2
2
79'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Karol Angielski. Wchodzi: Konstantin Vassiljev. Zespół Piasta zmienia ustawienie na 1-4-5-1

78'

Daleka piłka Furmana do Michalaka - skrzydłowy nie przyjął piłki.

1
3
77'

Czy doczekamy się chociaż jednej bramki? Na razie nie zapowiada się na to.

2
76'

Na stadionie zgromadziło się dziś zaledwie 2718 widzów. Frekwencja rozczarowuje.

1
1
3
2
1
74'
ZMIANA
4
1
1
1
1
73'

Adam Dźwigała oddala zagrożenie.

1
1
72'

Znów niekryty w polu karnym Gerard Badia . Hiszpana nie wolno zostawić bez opieki w takiej sytuacji. Dramatyczny blok Alana Urygi i korner.

1
71'

Konrad Michalak świetnie uderzył z 15 metra. Broni Jakub Szmatuła!

1
2
1
70'

Nie wiemy na co liczył Merebaszwili w tej sytuacji. Ewidentna próba wymuszenia rzutu karnego, wyśmiana przez Jakuba Czerwińskiego. Gruzin ma szczęście, że nie otrzymał kartki.

1
68'

Bardzo złe dośrodkowanie. Piast rozpoczyna od bramki.

1
67'

Złe wybicie Jakuba Czerwińskiego. Kolejny rzut rożny dla Wisły. W pierwszej połowie gospodarze stworzyli sobie kilka sytuacji. Zobaczymy jak będzie tym razem.

2
66'

Joel Valencia uderzał po wybiciu Alana Urygi. Nie był to nawet przyzwoity strzał.

2
1
65'

Bardzo anemiczny strzał Tomasza Jodłowca zapewnił Piastowi rzut rożny.

1
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szczepaniak. Pan Mariusz Złotek pro forma ukarał gliwiczanina kartonikiem za poprzednią sytuację.

1
2
63'

Mateusz Szczepaniak starł się z Arkadiuszem Recą. Lewy obrońca Wisły leży na murawie.

1
1
1
1
1
62'

Nafciarze wymieniają teraz piłkę w strefie obronnej i nieszczególnie kwapią się do ataku.

2
61'

Nico Varela złapany w pułapkę ofsajdową, lecz powtórka pokazuje, że był to błąd sędziego asystenta.

1
60'

Semir Stilić ewidentnie nie ma dziś szczęścia do dryblingu. W odpowiedzi podobna strata Joela Valencii.

1
58'

Piłkarze chyba jeszcze nie obudzili się po wyjściu z szatni. Słaby pierwszy kwadrans drugiej połowy.

1
57'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Joel Valencia.

55'

Nafciarze znowu atakują! Varela wycofał piłkę do Stilicia, ten podał piętą do Vareli, lecz lewy srkzydłowy nie zdążył złożyć się do strzału.

1
55'

Akcja zakończona ostatecznie spalonym Oskara Zawady.

3
54'

Merebaszwili wywalczył rzut rożny po ładnej akcji gospodarzy.

2
1
51'

Karol Angielski uderzał z dystansu lewą nogą. Piłka skozłowała jeszcze przed Thomasem Daehne, lecz nie sprawiła mu psikusa.

1
50'

Piłkarze Piasta do samego końca kontrolowali wrzutkę Semira Stilicia.

1
1
49'

Kolejne przewinienie na Stefańczyku. Wisła coraz bliżej bramki Jakuba Szmatuły.

1
48'

Tomasz Jodłowiec faulował Cezarego Stefańczyka daleko od bramki.

1
48'

Wrzutkę Merebaszwiliego przerywa głową Marcin Pietrowski.

1
47'

Trwa walka w środkowej strefie.

czas Druga połowa
45+1'

Badia odnalazł się tym razem na lewej stronie, lecz jego dośrodkowanie było zbyt słabe. Piłka trafia na aut.

45'

Pan Mariusz Złotek doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

2
44'

Niebezpieczeństwo tym razem zażegnane błyskawicznie. Piłka dla Piasta.

1
43'

Stilić mocno uderzył z rzutu wolnego, ale Jakub Szmatuła stanął na wysokości zadania i posłał piłkę nad poprzeczkę. Korner dla gospodarzy.

1
43'

Stilić faulowany w narożniku pola karnego. To będzie bardzo groźna sytuacja dla miejscowych.

1
40'

Rajd Merebaszwiliego powstrzymany przez Urosa Koruna. Gruzin nie podnosi się z murawy.

1
1
38'

Cóż teraz stało się w polu karnym Wisły! Kompletnie odpuszczony przez obrońców Gerard Badia potężnym strzałem z woleja obił poprzeczkę bramki Nafciarzy.

1
1
37'

Nieźle wrzucił piłkę w pole karne Tom Hateley. Angielski zdołał oddać uderzenie głową, lecz było ono zbyt słabe na dobrze dziś dysponowanego Thomasa Daehne.

1
1
36'

Uryna przewinił ok. 35 metrów od bramki. Faulowanym Karol Angielski.

4
1
34'

Stilić znów przesadził z dryblingiem na wysokości 20 metra.

3
14:58

Kopia sytuacji sprzed kilku minut. Świetnie ułożoną stopę ma dziś Furman - znów do piłki najwyżej wyskoczył stoper, tym razem Alan Uryga, ale futbolówka poszybowała obok bramki.

1
2
33'

Jakub Szmatuła zachowuje czyste konto od niemal 600 minut! Gratulujemy wyczynu doświadczonego bramkarza.

1
32'

Szymański za mocno. Aut dla Piasta.

1
31'

Genialna sytuacja dla Wisły! Furman dośrodkował idealnie na głowę rosłego Adama Dźwigały, lecz Szmatuła instynktownie wybił piłkę niemal z linii bramkowej.

1
1
1
30'

Stilić zgrywał piłkę piętą do Oskara Zawady - Pietrowski zastawił napastnika młodzieżowej reprezentacji Polski i wybił ją poza linię bramkową.

2
1
1
2
1
29'

Nie możemy przesadnie narzekać na nudę w tym spotkaniu. Brakuje nam jedynie stuprocentowych sytuacji podbramkowych.

4
2
2
2
2
28'

Semir Stilić przedryblował się sam na 16. metrze. Oskar Zawada również nie zdecydował się na szybsze rozegranie akcji i futbolówka znów dla Piasta.

1
3
28'

Daehne nie miał większych problemów z dośrodkowaniem z prawej strony.

3
1
27'

Kolejna dobra akcja gospodarzy. Varela wrzuca piłkę na głowę Furmana, lecz ten uderzył wyjątkowo anemicznie. Piłka spadła jeszcze pod nogi Merebaszwliego. Gruzin strzelił wysoko ponad bramką.

1
26'

Takie próby należy chwalić! Dominik Furman przymierzył z blisko 30 metrów. Futbolówka przeleciała kilka centymetrów nad poprzeczką.

4
2
1
3
1
25'

Varela nie zdążył do wrzutki Arkadiusza Recy. Interweniuje Marcin Pietrowski.

1
1
1
4
25'

Bardzo łatwa strata Zivca w środkowej strefie.

2
3
1
24'

Próba uderzenia efektownym szczupakiem przez Szczepaniaka. To mogłoby się udać, gdyby tylko napastnik Piasta był nieco lepiej ustawiony. Daehne znów od bramki.

3
1
1
1
22'

Badia dośrodkował z rzutu rożnego. Do piłki zdołał dotrzeć Korun, lecz nieczysto trafił w piłkę i Thomas Daehne zacznie od bramki.

4
3
1
1
1
20'

Groźnie dośrodkował Cezary StefańczykJakub Szmatuła zmuszony do interwencji, ale nie mamy jednak rzutu rożnego. Ostatni piłki dotykał Zawada.

1
1
1
4
1
19'

Tom Hateley nieco rozpaczliwie wybija piłkę poza linię końcową. Szereg autów dla Wisły Płock.

3
1
18'

Na obieg poszedł Martin Konczkowski, piłka trafiła jeszcze Karola Angielskiego w klatkę piersiową i wypadła na aut.

1
1
1
1
17'

Świetne dośrodkowanie w pole karne Vareli, ale Oskar Zawada nie zdołał opanować piłki.

2
16'

O wiele lepiej dograna futbolówka przez Dominika Furmana . Akcja wykończona mocnym, acz niedokładnym strzałem Merebaszwilego.

2
1
15'

Krótkie dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło spodziewanego efektu. Powtórka z tego samego miejsca.

2
2
2
2
2
14'

Sporo strat na boisku w Płocku. Gorszy fragment spotkania. Wciąż czekamy na więcej strzałów i skutecznych akcji.

2
12'

Dośrodkowanie Badii łatwo wyłapać Thomas Daehne.

3
2
2
2
2
12'

Alan Uryga popełnia błąd, a piłka spada poza linię końcową. Rzut rożny dla gości.

2
2
1
1
1
10'

Semir Stilić próbował nawinąć Jakuba Czerwińskiego na zamach. Stopier Piasta nie dał się nabrać.

9'

Mateusz Szczepaniak złapany na spalonym.

8'

Goście zamykają teraz Wisłę na własnym polu karnym. Przez długi czas wymieniają piłkę w obrębach pola karnego - czekamy na dokładne dośrodkowanie i strzał.

1
1
7'

Goście zmarnowali rzut rożny. Arkadiusz Reca faulowany w polu bramkowym.

1
1
1
6'

Tom Hateley mocno wyrzucał piłkę z autu, ale miejscowi łatwo poradzili sobie z tą sytuacją.

1
1
1
1
1
6'

Gerard Badia zepsuł dobrze zapowiadającą się akcję gości niedokładnym podaniem na wysokości 30 metra.

2
1
1
1
1
5'

Nieudana próba dogrania piłki do środka autorstwa Nico Vareli.

3'

Oskar Zawada szukał rzutu karnego w indywidualnej akcji. Sędzia nie dał się nabrać - gramy dalej.

3'

Dobre uderzenie Giorgi Merebaszwiliego z dystansu. Skuteczna interwencja Szmatuły.

2'

Pierwsza akcja Wiślaków, którą przecina Marcin Pietrowski.

2
1
1
1
1
1'