Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Żurkowski.

10
23
90+4'

Gol! Strzelił Radosław Majewski.

Lech przypieczętował zwycięstwo! Majewski otrzymał piłkę, minął rywala i strzałem z siedemnastu metrów pokonał Loskę!

297
144
20
20
41
90+2'

Chobłenko dobrze wypatrzył wbiegającego w pole karne Tomasika, zagrał wzdłuż bramki, ale lechita nie zdążył sięgnąć piłki i skierować jej do bramki.

27
13
9
12
24
90'

Sędzia doliczył sześć minut.

22
12
39
15
62
89'

Źle zachowali się obrońcy Górnika, ale Chobłenko z kilku metrów uderzył nad bramką.

14
3
12
18
17
87'
39
12
10
8
11
81'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Radosław Majewski.

Majewski zagrał do Trałki, ten wbiegł w pole karne i wydawało się, że oddał niegroźny strzał. Loska popełnił jednak błąd i skapitulował.

322
169
30
44
90
79'

Z rzutu wolnego groźnie uderzył Kostewycz, ale Loska zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.

40
23
11
15
17
78'
75'

Gol! Strzelił Damian Kądzior.

Kądzior pewnym strzałem pokonał Putnocky'ego z rzutu karnego.

Górnik Zabrze
94
54
13
43
141
75'

Rzut karny dla Górnika za zagranie ręką Barkrotha.

40
23
7
22
63
74'
69'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Trałka.

8
6
5
24
11
67'

Strzał Majewskiego z dystansu przeleciał obok słupka.

16
11
4
6
3
66'

Gytkjaer mógł mieć szansę na zdobycie bramki, ale skiksował i nie trafił w piłkę.

15
5
1
8
10
61'

Po dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu wolnego nad bramką Lecha głową uderzał Suarez.

14
9
5
6
5
59'

Kolejne płaskie dośrodkowanie Klupsia, ale tym razem Gytkjaera uprzedził Suarez.

19
6
2
9
3
58'

Klupś płasko wstrzelił piłkę w pole karne, Loska odbił piłkę przed siebie i dopadł do niej Gajos, ale z piętnastu metrów uderzył bardzo niecelnie.

15
8
7
5
2
57'

Od kilku minut gra toczy się głównie w środku pola.

4
4
2
4
3
53'

Groźnie pod bramką Lecha! Po dośrodkowaniu w pole karne zrobiło się małe zamieszanie, piłka spadła pod nogi Kądziora, którego groźny strzał zablokował Dilaver! Gdyby nie jego interwencja Putnocky miałby problemy.

22
6
1
3
13
51'

Putnocky pewnie złapał piłkę po strzale z dystansu Żurkowskiego.

25
9
4
4
7
50'

Groźna akcja Lecha! Jóźwiak zagrał sprzed linii końcowej w pole karne, Gytkjaer przepuścił piłkę, a Klupś uderzył za lekko, aby pokonać bramkarza.

18
17
3
6
4
47'

Kostewycz uderzał płasko z lewej strony boiska, ale pewnie interweniował Loska.

14
2
9
5
6
46'

Początek drugiej połowy.

16
7
1
2
45+16'

Mógł być remis! Piłka z łatwością przeleciała przez pole karne, dopadł do niej zamykający akcję Damian Kądzior, którego strzał świetnie obronił Matus Putnocky!

27
18
8
6
19
45+13'

Kolejne płaskie dośrodkowanie w pole karne Górnika. Tym razem na rzut rożny piłkę wybił Hajda. Lech ma wyraźną przewagę.

27
15
5
3
4
45+12'

Klupś świetnie zagrał do Gumnego, którego płaskie dośrodkowanie przeciął Bochniewicz.

19
13
7
6
2
45+11'

Jóźwiak zagrał w pole karne do Majewskiego, który mocno wstrzelił piłkę, ale Matuszek wybił ją na rzut rożny.

16
8
2
3
3
45+6'

Niewpewnie interweniował we własnym polu karnym Kostewycz, który niepotrzebnie przyjmował piłkę, ale na jego szczęście zdążył ją wybić.

18
15
10
13
11
45+5'

Żółtą kartkę ya faul otrzymał Maciej Gajos.

Lech Poznań
22
11
4
18
40
45+3'

Z dystansu nad bramką uderzył Majewski.

27
14
3
4
7
45+2'

W chwili obecnej Lech Poznań jest liderem Lotto Ekstraklasy!

70
39
7
7
11
45+1'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak. Asystował mu Maciej Gajos.

Maciej Gajos prostopadle zagrał do Kamila Jóźwiaka, ten wbiegł w pole karne i w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę w siatce!

219
112
25
26
55
45'

Sędzia doliczył 16 minut do pierwszej połowy.

23
35
26
4
6
44'

Emir Dilaver ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

7
8
8
5
4
42'

Podopieczni Nenada Bjelicy wciąż mają problemy ze sforsowaniem defensywy zabrzan.

8
7
5
4
4
40'

Sporo szczęścia miał teraz Górnik. Po dośrodkowaniu z lewej strony akcję zamknął Klupś i z ostrego kąta trafił w słupek, a następnie z linii bramkowej piłkę wybił jeden z obrońców!

20
15
7
12
19
39'

Lech Poznań stara się przyspieszyć i teraz wywalczył rzut rożny.

19
10
5
3
6
38'

Obaj zawodnicy wrócili na boisko.

26
12
2
4
2
36'

Mamy przerwę w grze, ponieważ głowami zderzyli się Suarez i Majewski.

6
1
3
28
10
36'

8
33'

Lech Poznań ma optyczną przewagę, ale nie przekłada to się na sytuacje podbramkowe.

16
11
3
7
8
33'

Wisła Płock prowadzi z Jagiellonią Białystok, co oznacza, że Lech Poznań ma spore szanse, aby zostać liderem Lotto Ekstraklasy.

25
20
3
2
4
31'

Pierwsza akcja Górnika. Z 20 metrów bardzo niecelnie uderzył Matuszek.

10
11
6
5
9
31'

Poznański zespół ma przewagę w środku pola, ale umiejętnie bronią się goście.

18
11
3
2
5
29'

Lech mógł stworzyć groźną akcję, ale obrońcy powstrzymali na siedemnastym metrze Majewskiego, który szukał miejsce do oddania strzału.

15
5
4
4
2
29'

Nieźle prezentuje się Tymoteusz Klupś, który z meczu na mecz nabiera pewności siebie.