3
4
6
90+1'

Efektownie próbował strzelać Sławczew, jednak Steinbors nie miał problemów z obroną.

21
4
2
5
12
90'

Arbiter doliczył minimum 9 minut do czasu gry II połowy.

22
2
12
2
17
90'

Arka zamknęła Lechię na jej własnej połowie, ale nic z tego nie wynika.

15
3
1
2
6
84'
26
5
4
3
12
84'

Lechia ewidentnie gra na czas. Arka nie potrafi natomiast wykorzystać problemów męczącej się na boisku Lechii.

15
6
2
4
12
78'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Joao Nunes.

19
10
6
4
15
75'

Z dystansu strzelał Michał Nalepa z Arki. Dobijać próbował Damian Zbozień, jednak zrobił to bardzo nieudolnie.

31
18
8
16
19
74'

Nieudany rzut rożny Arki. Gdynianie mają coraz więcej do powiedzenia na boisku.

36
21
9
14
29
73'

Po rzucie wolnym Arki, Paixao ubiegł Marcjanika. Rożny dla gdynian.

9
9
2
5
15
72'

Po rzucie wolnym Lechii przepięknego gola mógł strzelić Lukas Haraslin. Nieznacznie chybił.

12
6
6
6
17
69'

Piłkę po wrzutce Zbozienia głową wybił Nalepa.

13
6
2
1
7
67'
27
11
4
7
17
67'

Gol! Strzelił Luka Zarandia. Gruzin przeprowadził indywidualną akcję i strzelił z ostrego kąta, kompletnie zaskakując Dusana Kuciaka.

Arka Gdynia
65
37
7
7
64
63'

Lechia. Schodzi: Jakub Wawrzyniak. Wchodzi: Mato Milos.

16
6
6
4
10
61'

Zarandia podawał piłkę do Zbozienia, ale ten był skutecznie blokowany przez Vitorię. Od bramki Dusan Kuciak.

18
7
4
5
5
60'

Zbyt głęboko dośrodkował Peszko. Piłkę zyskali gdynianie.

12
9
3
5
9
59'

W dobrze zapowiadającym się ataku, piłkę stracił na wysokości pola karnego Paweł Stolarski.

11
6
4
4
8
57'

Mecz wznowiony. Po krótko rozegranym rzucie rożnym, na spalonym jeden z piłkarzy z Gdańska.

19
6
1
2
9
54'

Raca poleciała z wysokości sektora rodzinnego w kierunku Dusana Kuciaka. Mecz wciąż przerwany.

8
8
5
5
41
52'

Peszko bardzo sprytnie wywalczył rożnego. Ponownie kibice odpalili race, mecz przerwany.

8
9
1
3
37
50'

Atakowała Lechia, piątkował Steinbors i zażegnał zagrożenie.

16
5
4
3
11
49'

Sędzia skonsultował z Pavelsem Steinborsem, czy nie przeszkadza mu już dym. Łotysz potwierdził gotowość do gry i mecz zostałw znowiony.

16
3
5
2
2
46'

Kibice odpalili materiały pirotechniczne. Mecz przerwany.

10
8
4
9
29
czas Druga połowa
46'

8
45+3'

Tym razem fantazja zbyt mocno poniosła Sławczewa, który strzelił obok bramki Arki.

19
6
5
6
10
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy i minimum 3 minuty.

14
7
10
5
8
44'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Łukasik. Faulowany Piesio.

Lechia Gdańsk
22
8
5
5
20
43'

Po wrzutce Lipskiego, piłkę pewnie złapał Steinbors.

23
6
5
4
10
39'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Patryk Lipski. Po rzucie wolnym Lipskiego, Paixao strzelił głową po rękach Steinborsa i klasycznego hat-tricka, strzelając do tego trzy gole w ciągu 25 minut!

129
51
14
26
48
39'

Po rzucie rożnym Lechii najwyżej skoczyli obrońcy Arki.

22
6
6
9
16
36'

Tempo gry wyraźnie opadło. Na gdańskich trybunach fiesta.

14
30'

Lechia walczy o kolejne bramki. Tym razem na spalonym Steven Vitoria.

30
6
5
6
17
28'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Pewny karny Paixao i 3:0 dla Lechii!

119
51
10
19
47
28'

Doskonała akcja Lukasa Haraslina została zatrzymana przez obrońcę Arki. Karny dla Lechii!

33
15
3
7
21
25'

Gol! Strzelił Sławomir Peszko. Asystował mu Simeon Sławczew. Lechia prowadzi już 2:0! Obrona Arki jest dziurawa jak szwajcarski ser. Sławczew dograł piłkę do Peszki w polu karnym, a ten precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie Lechii.

123
52
8
15
49
23'

Dośrodkowanie Peszki zablokował jeden z Arkowców. Rzut rożny dla Lechii.

16
11
6
10
19
22'

Dusan Kuciak potknął się przy wyprowadzaniu piłki. Sytuację faulem uratował Sławczew.

9
5
5
6
11
20'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko. Dyskutował z sędzią.

24
15
5
9
25
17'

Znów w kontakcie z jednym z gdańszczan ucierpiał niezwykle aktywny Piesio. Trzyma się za głowę, ale będzie mógł grać.

14
12
8
12
14
14'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Lukas Haraslin. Ale kontratak Lechii Gdańsk! Po rzucie rożnym Arki najwyżej do piłki doskoczył Flavio Paixao i uruchomił dynamiczną kontrę. Sławomir Peszko dośrodkował piłkę w pole karne Steinborsa, Lukas Haraslin strzelał, ale łotewski bramkarz odbił piłkę. Przy dobitce był już bez szans. Lechia prowadzi!

133
59
15
27
70
13'

Ale szansa gdynian! Na bramkę Kuciaka strzelał Grzegorz Piesio, słowacki bramkarz z trudem odbił piłkę na rzut rożny.

33
17
8
4
15
11 '

Jeden z nielicznych ataków Arki został szybko przerwany przez Jakuba Wawrzyniaka.

20
11
7
8
20
7'

Niecelny strzał oddał Simeon Sławczew. Lechia wyraźnie przeważa w pierwszych minutach.

29
15
3
5
24
6'

Kolejny, trzeci już rzut rożny dla Lechii wykonywał tym razem Patryk Lipski. Żaden z piłkarzy Arki nie doszedł do piłki.

15
9
3
4
16
5'

W środku boiska ucierpiał Grzegorz Piesio. Na szczęście może grać dalej.

15
5
5
7
7
3'

Kolejny rożny wykonywany przez Paixao, piłka dla Arki.

20
6
4
3
12
3'

Po rożnym Lechii piłkę z własnego pola karnego wybili gdynianie.

20
8
3
3
6
2'

Pierwszą akcję Lechii przeprowadził Flavio Paixao, ale obrońcy Lechii wyłuskali mu piłkę.