Cholewiak pociąga Jukicia za koszulkę - naturalnym jest przerwanie gry.

90+1'

Wstrzleenie Pałaszewskiego w pole karne wyłapuje bez problemu Hamrol.

4
90+1'

Dobra wiadoość z Gliwic dla gospodarzy. Piast traci bramkę w ostatnich minutach przeciwko Bruk-Betowi, co oznacza 11. lokatę dla Śląska, pomimo ewentualnej straty punktów z Koroną Kielce.

5
1
2
89'

Jeszcze jedna nieśmiała próba wejścia Arkadiusza Piecha z piłką w pole karne - kończy się na dobrej interwencji Bartosza Rymaniaka.

5
1
1
1
2
86'

Korona chce wyczekać Śląsk i wywieźć z Wrocławia remis.

3
3
85'

Czy Oliver Petrak będzie w stanie kontynuować grę? Korona już z kompletem zmian!

1
3
3
4
1
83'

Jak trwoga to do Piecha. Napastnik Śląska zmylił dwóch defensorów gości, ale Hamrola pokonać nie zdołał.

4
1
82'

Brzydkie zachowanie Marcina Robaka i Mateusza Możdżenia. Arbiter upomina obu graczy.

2
1
1
2
2
81'

Mateusz Cholewiak czeka na swojego pierwszego gola w Ekstraklasie - po tym strzale z dystansu nie miał szans na przełamanie.

3
1
1
79'

Dobra obrona to podstawa - skuteczna interwencja Kovacevicia ratuje Koronę po ówczesnym błędzie Kecskesa.

1
78'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Tim Rieder. Wchodzi: Maciej Pałaszewski. A więc jednak - kontuzja defensywnego pomocnika Śląska okazała się zbyt poważna.

75'

Tim Rieder ucierpiał - Niemiec leży we własnym polu bramkowym. Czy będzie konieczna zmiana?

2
2
1
1
75'

Minimalny spalony Marcina Robaka. To było niezłe podanie od najlepszego dziś na boisku w szeregach gospodarzy Sito Riery.

4
1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Gardawski.

2
1
3
73'

Korona walczy o pełną pulę - uderzenie Aankoura tylko w boczną siatkę. Śląsk opadł już z sił.

3
3
1
71'
70'

Śląsk i Korona niejako wymiennie atakują skrzydłami, ale wrzutki to nie jest chyba najlepsze rozwiązanie.

3
1
68'

Dwa dośrodkowania Śląska i dwa razy dobrze interweniuje w obronie cofnięty Zlatko Janjić.

2
2
1
2
64'

Igors Tarasovs nie potrafi zazwyczaj odnaleźć się we własnym polu karnym, lecz w pojedynczych akcjach ofensywnych pokazuje swój potencjał. Tym razem uderzył nieźle głową.

1
1
63'

Oliver Petrak leży na murawie po zderzeniu głową.

1
3
4
3
61'

Nabil Aankour na pozycji spalonej.

2
60'

Cóż stało się z formą Jakuba Koseckiego... Tragiczne zachowanie przy akcji Bartosza Rymaniaka, lecz sędzia ostatecznie nie dopatrzył się przewinienia popularnego Kosy.

1
2
58'
57'

Żółtą kartkę otrzymał Sito Riera. Brzydki wślizg Hiszpana.

Śląsk Wrocław
1
2
1
2
57'

Śląsk znów traci pozycję w tabeli, lecz utrzymuje się w grupie najlepszych 12. zespołów.

2
1
55'

Janjić starł się z Celebanem i faulował kapitana Śląska.

3
1
1
2
3
54'

Gol! Strzelił Ivan Jukić. Asystował mu Michael Gardawski. Fenomealne dośrodkowanie z prawej strony na głowę Bośniaka. Zupełnie niespodziewany gol dla Korony.

24
11
2
6
12
52'

Kecskes o wiele lepiej w defensywnie niż podczas akcji bramkowej dla Śląska. Piłkę dogrywał Tim Rieder.

1
1
1
2
3
50'

2
48'

Ależ chciał zaskoczyć Nabil Aankour. Marokańczyk próbuje uderzenia z połowy. Jakub Słowik nie dał się zaskoczyć.

2
2
1
46'

Na boiskach Lotto Ekstraklasy zobaczyliśmy w pierwszych połowach dokładnie 10 bramek.

czas Druga połowa
17:40

Wrocławianie nie tylko wyprzedzili Pogoń Szczecin , ale zdołali także przeskoczyć Piast Gliwice i znajdują się na 11. pozycji. Korona wciąż okupuje 7. lokatę.

4
4
3
2
45+2'

Aż cztery minuty doliczone do tej części gry. Ale dla porównania w Poznaniu pogramy dłużej o 16 minut!

1
1
45'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Pewny strzał i 14. gol! Powtórka sytuacji z meczu z Wisłą Płock, lecz tym razem Śląsk obejmuje prowadzenie.

24
15
6
6
12
43'

Rzut karny dla gospodarzy! Sito Riera faulowany przez Kecskesa!

9
6
2
3
5
42'

Dobra wiadomość dla fanów Śląska napływa z Warszawy. Legia prowadzi z Pogonią Szczecin 1:0, co oznacza, że WKS znów wraca na 12. lokatę w tabeli.

3
3
2
41'

Ambitna próba dryblingu Petraka. Robak musi faulować, by powstrzymać Słowaka.

1
1
2
39'

Końcówka w pełni należy do ekipy Gino Lettieriego. Rymaniak głową strzela obok słupka.

4
1
1
1
3
37'

Kolejne uderzenie Korony i kolejny strzał na bramkę WKS-u. Słowik testowany dziś o wiele częściej niż Hamrol.

3
2
3
35'

Groźne dogranie w pole karne Śląska! Gardawski podawał do Aankoura, a Marokańczyk zdołał jeszcze oddać strzał, który sparował na rzut rożny Jakub Słowik.

1
2
1
1
33'

Jakub Słowik wyłapuje dośrodkowanie gości.

3
1
31'

W końcu groźna odpowiedz miejscowych! Riera zagrywa na głowę Piotra Celebana, lecz Matthias Hamrol wybija futbolówkę na słupek.

3
2
1
3
28'

Stałe fragmenty gry są dziś wykonywane niezwykle niechlujnie. Korona łatwo traci piłkę.

3
3
2
3
1
26'

Nabil Aankour faulowany ok. 30 metrów od bramki Jakuba Słowika.

2
1
1
1
1
26'

Duże problemy z przyjęciem piłki Jakuba Koseckiego.

1
1
1
3
25'

Bartosz Rymaniak wywalczy rzut rożny - wykończenie tego stałego fragmentu gry nie było godne poziomu najwyższej klasy rozgrywkowej.

1
23'

Na spalonym złapany Marcin Robak.

2
2
1
4
2
22'

Arkadiusz Piech nieudolnie próbuje wymusić rzut karny. Pan Zbigniew Dobrynin nakazał grać dalej.

5
2
2
3
5
20'

Lepszy fragment w wykonaniu Śląska. Wielu kibiców zgromadzonych na wrocławskim obiekcie chciałoby pewnie rzec - w końcu. Ale wciąż brakuje sytuacji podbramkowych.

6
2
2
19'

Arkadiusz Piech składa się do ekwilibrystycznej pozycji niczym Cristiano Ronaldo. Napastnik Śląska faulował jednak w te akcji Nabila Aankoura.

1
2
1
18'

Bardzo nieudana próba rozegrania krótkiego rzutu rożnego ze strony gospodarzy.

1
2
3
17'

Dużo pochwał dla aktywnego Jukicia. Kolejny świetny powrót zawodnika rodem z Bośnii.

1
1
2
16'

Dużo walki w środku pola. Niejako w rewanżu faul Petraka na Rierze.

1
3
15'

Słaba kontra Korony Kielce - tymczasem ważne wiadomości z innych stadionów. Prowadzenie objęły Piast Gliwice i Lechia Gdańsk, co oznacza, że gospodarze tego meczu spadają na 13. miejsce w tabeli.

3
1
1
1
14'

Sito Riera fauluje Mateusza Możdżenia - od rzutu wolnego zaczyna Korona.

2
13'

Łatwa strata podwójnie krytego Jakuba Koseckiego po rozegraniu z rzutu wolnego.

12'

Te minuty należą do Korony. Najpierw niezłą akcję przeprowadził Zlatko Janjić, zaś po chwili wrzucał w pole karne Śląska Bartosz Rymaniak.

1
1
6
9'

Skandaliczne zachowanie kibiców. Jeśli ktoś chce zrujnować 30. kolejkę spotkań, to z pewnością się mu udało. Ale w ten sposób nie poprawimy stanu polskiej piłki klubowej.

2
1
3
8'

Mocne uderzenie z dystansu Ivana Jukicia zatrzymane przez Jakuba Słowika.

1
3
7'

Śląsk rozgrywa piłkę na własnej połowie. Stara się utrzymać przy piłce.

2
1
6'

Pierwsza groźniejsza akcja gości przecięta przez Sebastiana Bergiera.

1
1
4'

Wszystko posprzątane - przynajmniej na Stadionie Wrocław. Rozpoczynamy prawdziwą grę.

5
5
1
2'

Kibice rzucają na murawę serpentyny również we Wrocławiu - czyżby zorganizowana akcja kibiców w całym kraju?