Śląsk Wrocław
45' Marcin Robak 57' Sito Riera
Korona Kielce
50' Adnan Kovacević 54' Ivan Jukić 74' Michael Gardawski
1:1

Koniec spotkania. Nie było to wielkie widowisko, a Śląsk poczeka na pierwszą wygraną w 2018 roku co najmniej tydzień

Stały fragment gry dla Śląska nie przyniósł ciekawej akcji.

Cholewiak pociąga Jukicia za koszulkę - naturalnym jest przerwanie gry.

Wstrzleenie Pałaszewskiego w pole karne wyłapuje bez problemu Hamrol.

Dobra wiadoość z Gliwic dla gospodarzy. Piast traci bramkę w ostatnich minutach przeciwko Bruk-Betowi, co oznacza 11. lokatę dla Śląska, pomimo ewentualnej straty punktów z Koroną Kielce.

Jeszcze jedna nieśmiała próba wejścia Arkadiusza Piecha z piłką w pole karne - kończy się na dobrej interwencji Bartosza Rymaniaka.

Korona chce wyczekać Śląsk i wywieźć z Wrocławia remis.

Czy Oliver Petrak będzie w stanie kontynuować grę? Korona już z kompletem zmian!

Jak trwoga to do Piecha. Napastnik Śląska zmylił dwóch defensorów gości, ale Hamrola pokonać nie zdołał.

Brzydkie zachowanie Marcina Robaka i Mateusza Możdżenia. Arbiter upomina obu graczy.

Mateusz Cholewiak czeka na swojego pierwszego gola w Ekstraklasie - po tym strzale z dystansu nie miał szans na przełamanie.

Dobra obrona to podstawa - skuteczna interwencja Kovacevicia ratuje Koronę po ówczesnym błędzie Kecskesa.

Śląsk Wrocław. Schodzi: Tim Rieder. Wchodzi: Maciej Pałaszewski. A więc jednak - kontuzja defensywnego pomocnika Śląska okazała się zbyt poważna.

Tim Rieder ucierpiał - Niemiec leży we własnym polu bramkowym. Czy będzie konieczna zmiana?

Minimalny spalony Marcina Robaka. To było niezłe podanie od najlepszego dziś na boisku w szeregach gospodarzy Sito Riery.

Żółtą kartkę otrzymał Michael Gardawski.

Korona walczy o pełną pulę - uderzenie Aankoura tylko w boczną siatkę. Śląsk opadł już z sił.

Śląsk i Korona niejako wymiennie atakują skrzydłami, ale wrzutki to nie jest chyba najlepsze rozwiązanie.

Dwa dośrodkowania Śląska i dwa razy dobrze interweniuje w obronie cofnięty Zlatko Janjić.

Igors Tarasovs nie potrafi zazwyczaj odnaleźć się we własnym polu karnym, lecz w pojedynczych akcjach ofensywnych pokazuje swój potencjał. Tym razem uderzył nieźle głową.

Oliver Petrak leży na murawie po zderzeniu głową.

Nabil Aankour na pozycji spalonej.

Cóż stało się z formą Jakuba Koseckiego... Tragiczne zachowanie przy akcji Bartosza Rymaniaka, lecz sędzia ostatecznie nie dopatrzył się przewinienia popularnego Kosy.

Żółtą kartkę otrzymał Sito Riera. Brzydki wślizg Hiszpana.

Śląsk znów traci pozycję w tabeli, lecz utrzymuje się w grupie najlepszych 12. zespołów.

Janjić starł się z Celebanem i faulował kapitana Śląska.

Gol! Strzelił Ivan Jukić. Asystował mu Michael Gardawski. Fenomealne dośrodkowanie z prawej strony na głowę Bośniaka. Zupełnie niespodziewany gol dla Korony.

Kecskes o wiele lepiej w defensywnie niż podczas akcji bramkowej dla Śląska. Piłkę dogrywał Tim Rieder.

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević.

Ależ chciał zaskoczyć Nabil Aankour. Marokańczyk próbuje uderzenia z połowy. Jakub Słowik nie dał się zaskoczyć.

Na boiskach Lotto Ekstraklasy zobaczyliśmy w pierwszych połowach dokładnie 10 bramek.

Dopiero teraz wznawiamy grę.

Wrocławianie nie tylko wyprzedzili Pogoń Szczecin , ale zdołali także przeskoczyć Piast Gliwice i znajdują się na 11. pozycji. Korona wciąż okupuje 7. lokatę.

Przerwa! Śląsk trochę niespodziewanie prowadzi z Koroną Kielce 1:0 i zdecydowanie poprawia swoją sytuację w tabeli Lotto Ekstraklasy.

Aż cztery minuty doliczone do tej części gry. Ale dla porównania w Poznaniu pogramy dłużej o 16 minut!

Gol! Strzelił Marcin Robak. Pewny strzał i 14. gol! Powtórka sytuacji z meczu z Wisłą Płock, lecz tym razem Śląsk obejmuje prowadzenie.

Rzut karny dla gospodarzy! Sito Riera faulowany przez Kecskesa!

Dobra wiadomość dla fanów Śląska napływa z Warszawy. Legia prowadzi z Pogonią Szczecin 1:0, co oznacza, że WKS znów wraca na 12. lokatę w tabeli.

Ambitna próba dryblingu Petraka. Robak musi faulować, by powstrzymać Słowaka.

Końcówka w pełni należy do ekipy Gino Lettieriego. Rymaniak głową strzela obok słupka.

Kolejne uderzenie Korony i kolejny strzał na bramkę WKS-u. Słowik testowany dziś o wiele częściej niż Hamrol.

Groźne dogranie w pole karne Śląska! Gardawski podawał do Aankoura, a Marokańczyk zdołał jeszcze oddać strzał, który sparował na rzut rożny Jakub Słowik.

Jakub Słowik wyłapuje dośrodkowanie gości.

W końcu groźna odpowiedz miejscowych! Riera zagrywa na głowę Piotra Celebana, lecz Matthias Hamrol wybija futbolówkę na słupek.

Stałe fragmenty gry są dziś wykonywane niezwykle niechlujnie. Korona łatwo traci piłkę.

Nabil Aankour faulowany ok. 30 metrów od bramki Jakuba Słowika.

Duże problemy z przyjęciem piłki Jakuba Koseckiego.

Bartosz Rymaniak wywalczy rzut rożny - wykończenie tego stałego fragmentu gry nie było godne poziomu najwyższej klasy rozgrywkowej.

Na spalonym złapany Marcin Robak.

Arkadiusz Piech nieudolnie próbuje wymusić rzut karny. Pan Zbigniew Dobrynin nakazał grać dalej.

Lepszy fragment w wykonaniu Śląska. Wielu kibiców zgromadzonych na wrocławskim obiekcie chciałoby pewnie rzec - w końcu. Ale wciąż brakuje sytuacji podbramkowych.

Arkadiusz Piech składa się do ekwilibrystycznej pozycji niczym Cristiano Ronaldo. Napastnik Śląska faulował jednak w te akcji Nabila Aankoura.

Bardzo nieudana próba rozegrania krótkiego rzutu rożnego ze strony gospodarzy.

Dużo pochwał dla aktywnego Jukicia. Kolejny świetny powrót zawodnika rodem z Bośnii.

Dużo walki w środku pola. Niejako w rewanżu faul Petraka na Rierze.

Słaba kontra Korony Kielce - tymczasem ważne wiadomości z innych stadionów. Prowadzenie objęły Piast Gliwice i Lechia Gdańsk, co oznacza, że gospodarze tego meczu spadają na 13. miejsce w tabeli.

Sito Riera fauluje Mateusza Możdżenia - od rzutu wolnego zaczyna Korona.

Łatwa strata podwójnie krytego Jakuba Koseckiego po rozegraniu z rzutu wolnego.

Te minuty należą do Korony. Najpierw niezłą akcję przeprowadził Zlatko Janjić, zaś po chwili wrzucał w pole karne Śląska Bartosz Rymaniak.

Skandaliczne zachowanie kibiców. Jeśli ktoś chce zrujnować 30. kolejkę spotkań, to z pewnością się mu udało. Ale w ten sposób nie poprawimy stanu polskiej piłki klubowej.

Mocne uderzenie z dystansu Ivana Jukicia zatrzymane przez Jakuba Słowika.

Śląsk rozgrywa piłkę na własnej połowie. Stara się utrzymać przy piłce.

Pierwsza groźniejsza akcja gości przecięta przez Sebastiana Bergiera.

Wszystko posprzątane - przynajmniej na Stadionie Wrocław. Rozpoczynamy prawdziwą grę.

Kibice rzucają na murawę serpentyny również we Wrocławiu - czyżby zorganizowana akcja kibiców w całym kraju?

Rozpoczynamy z czterominutowym opóźnieniem!

Mecz opóźnia się ze względu na wydarzenia w Gdańsku - kibice rzucili serpentyny na murawę.

Witamy państwa w relacji live ze spotkania Śląsk Wrocław - Korona Kielce. Dzisiejszy mecz jest pozbawiony wielkiego ciężaru gatunkowego, lecz obie ekipy walczą o korzystne pozycje przed spotkaniami rundy finałowej Lotto Ekstraklasy i możliwość rozegrania czterech spotkań przed własną publicznością.