1
3
5
90+2'

Gospodarze jeszcze walczą o zwycięstwo, ale pozostało im 120 sekund na strzelenie gola.

3
2
3
1
1
90+1'

Kieran Trippier uderzył potężnie sprzed pola karnego, ale nie zdołał pokonać Fabiańskiego (uderzył obok bramki).

7
3
1
90'

Sędzia doliczył 4 dodatkowe minuty.

5
3
3
1
90'

Tottenham Hotspur buduje kolejną akcję, ale po chwili piłkę przyjął Łukasz Fabiański.

9
4
88'

Żółtą kartkę otrzymał Toby Alderweireld za uwagi pod adresem sędziego.

Tottenham Hotspur
3
1
1
3
87'

Serge Aurier zagrywał piłkę ręką i od rzutu wolnego rozpoczną goście.

4
3
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Carroll.

Swansea City
2
1
2
85'

Christian Eriksen dośrodkowywał z rzutu rożnego, lecz wciąż bez goli w Londynie.

2
1
2
3
83'

Kolejna nieudana akcja Tottenhamu Hotspur, a do końca meczu coraz mniej czasu.

3
4
1
81'

Harry Kane strzelał z dystansu, ale minimalnie obok bramki, której strzeże Łukasz Fabiański.

5
4
80'

Pachnie żółtą kartką dla Davinsona Sancheza, który faulował dwukrotnie w krótkim odstępie czasu.

1
78'

Sam Clucas podjął próbę strzału z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

1
1
1
2
76'

Tottenham Hotspur w dalszym ciągu próbuje skruszyć mur złożony z piłkarzy Swansea City.

7
4
2
2
2
74'
72'

Swansea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Wilfried Bony.

70'

Tottenham Hotspur bije głową w mur i wciąż bez bramek na Stadionie Wembley w Londynie.

4
6
2
1
1
67'

Trwa napór gospodarzy. Tym razem strzelał Jan Vertonghen, jednakże niecelnie.

5
4
4
3
2
65'

Piękna interwencja Łukasza Fabiańskiego! Polak obronił strzał głową Kane'a po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

15
9
4
63'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Mike van der Hoorn po faulu na Allim.

1
1
1
1
62'

3
61'

Heung-Min Son zdecydował się na kolejny strzał, ale uderzenie wysoko ponad bramką rywala.

2
1
1
58'

Swansea. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Leroy Fer.

58'

Harry Kane strzelił w poprzeczkę. Chwilę wcześniej Łukasz Fabiański obronił kolejne uderzenie Sona.

5
4
4
57'

Uderzał z linii pola karnego Heung-Min Son, lecz w sam środek bramki strzeżonej przez Łukasza Fabiańskiego. Polak nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

8
6
2
55'

Piłkarze z Londynu wymieniają kolejne podania, ale tylko poprawiają sobie statystyki posiadania piłki.

3
2
1
1
52'

Wciąż bez emocji na Stadionie Wembley w Londynie. Kibice mogą narzekać na brak podbramkowych sytuacji.

2
3
2
1
2
50'

Zespół Swansea City ucieka się praktycznie tylko do obrony, a Tottenham Hotspur sunie z kolejnym atakiem.

2
2
2
2
2
48'

Gospodarze od początku ruszyli do ataku. Strzelał celnie Christian Eriksen, ale pewnie interweniował Fabiański.

8
5
1
1
46'

Sędzia Mike Dean rozpoczął drugą połowę spotkania Tottenham Hotspur - Swansea City.

6
2
2
Czy w drugiej połowie meczu padnie przynajmniej jeden gol?
4
4
45'

Strzelał z dystansu Jan Vertonghen, lecz pewnie wybronił to uderzenie Łukasz Fabiański. Sędzia doliczył jedną minutę.

9
4
1
1
45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w I połowie.

5
3
2
44'

Doszedł do piłki Mike van der Hoorn, ale główkował nad bramką rywala.

1
2
1
1
43'

Będzie rzut rożny dla gości. Czy coś z tego wyniknie?

6
3
3
1
42'

Od rzutu wolnego z prawej strony rozpocznie Swansea City.

6
3
1
1
40'

Tottenham Hotspur buduje kolejną akcję w ataku pozycyjnym, jednak umiejętnie ustawia się drużyna przyjezdnych.

6
4
1
38'

Heung-Min Son wstrzelił piłkę w pole bramkowe gości, lecz dobrze interweniował Federico Fernandez.

2
1
2
1
1
36'

2
34'

Trwa walka w środku pola, a ostro starają się grać piłkarze Swansea City.

4
4
2
32'

Dośrodkowywał z rzutu wolnego Christian Eriksen, ale goście oddalili niebezpieczeństwo od swojej bramki.

4
2
2
29'

Tottenham Hotspur ciągle naciera na bramkę "Łabędzi" i spycha rywali do głębokiej defensywy.

1
1
3
3
1
26'

Kieran Trippier dośrodkowywał piłkę z prawego skrzydła, a po chwili piłka wylądowała w rękach Łukasza Fabiańskiego.

10
3
1
25'

Ładna i groźna kontra Swansea City, lecz w ostatniej chwili gospodarzom udało się zażegnać niebezpieczeństwo pod własną bramką.

6
4
3
3
2
23'

Eric Dier uderzał z rzutu wolnego, ale ponad bramką strzeżoną przez Fabiańskiego.

6
3
1
20'

Gospodarze praktycznie cały czas w ofensywie - atakują raz lewym, raz prawym skrzydłem.

1
1
2
2
4
18'

Heung-Min Son na razie wyróżnia się w szeregach Tottenhamu Hotspur, jednak znów strzelał niecelnie.

3
1
1
16'

Dośrodkowywał z lewej flanki Heung-Min Son, ale pewnie piłkę wyłapał Łukasz Fabiański.

7
4
2
15'

Zespół Swansea City praktycznie cały czas stara się rozgrywać swoje akcje przez prawe skrzydło, lecz nic z tego nie wynika.

2
2
3
3
3
13'

Od bramki rozpoczął Łukasz Fabiański. Reprezentant Polski od początku meczu jest najjaśniejszym punktem gości.

6
6
1
11'

Groźna strata Renato Sanchesa, a po kontrze gola mógł strzelić Heung-Min Son, który uderzył w boczną siatkę.

3
1
3
2
3
10'

Łukasz Fabiański znów na posterunku - Polak pewnie wyłapał piłkę i już rozpoczął akcję swojej drużyny.

10
5
1
9'

Harry Kane uderzał celnie z rzutu wolnego, ale Łukasz Fabiański popisał się skuteczną interwencją.

9
4
1
8'

Dotychczas trochę lepiej radzi sobie zespół Spurs, ale nie był on w stanie zagrozić Swansea City.

4
2
1
1
6'

Hugo Lloris miał problemy z wybiciem piłki z własnego pola karnego, ale w ataku już Tottenham Hotspur.

3
5
2
1
4'

Dele Alli podjął się próby strzału z dystansu, ale uderzył daleko od bramki strzeżonej przez Fabiańskiego.

6
3
1
3'

Tottenham Hotspur próbuje narzucić swój styl gry. Gospodarze spokojnie wymieniają kolejne podania.

1
1
3
2
2
2'

Swansea City stara się grać długimi podaniami - wydaje się, że to taktyka tej drużyny na ten mecz.

4
3
1
1'

Na razie trwa walka w środku pola. Łukasz Fabiański pierwszy kontakt z piłką ma już za sobą.

6
3
1
czas Start meczu
18:15

Za chwilę prezentacja zespołów i początek meczu na Stadionie Wembley w Londynie.

5
4
1
18:15

Po raz ostatni obydwie drużyny mierzyły się ze sobą 5 kwietnia 2017 roku i wówczas Tottenham Hotspur pokonał na wyjeździe Swansea City 3:1, chociaż do 88. minuty przegrywał 0:1.

3
3
2
1
1
17:53

Łukasz Fabiański rozpocznie spotkanie w wyjściowym składzie Swansea City.

6
4
1
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Tottenham Hotspur - Swansea City?