Watford FC
29' Jose Holebas 40' Abdoulaye Doucoure
Manchester City
27' Sergio Aguero 31' Sergio Aguero 38' Gabriel Jesus 64' Nicolas Otamendi 81' Sergio Aguero 89' Raheem Sterling
0:6

Koniec meczu.

Mógł być czwarty gol Aguero, ale jego strzał sprzed pola karnego sparował Gomes.

Trzy minuty doliczone.

Gol! Strzelił Raheem Sterling. 6:0! Pewny strzał Sterlinga pod poprzeczkę. Gomes bez szans.

Karny! Sterling faulowany przez Kabasele!

Strzał Sterlinga sprzed pola karnego. Rykoszet i piłka przeleciała tuż obok słupka.

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 5:0 i hattrick Argentyńczyka! Piękna akcja Aguego, który minął kilku rywali, oddał płaski strzał i piłka po odbiciu się od słupka wpadła do siatki.

Piłka trafiła na lewe skrzydło do Sane, którego strzał trafił w boczną siatkę.

Sporo zmian w ostatnich minutach przez co spadło tempo meczu.

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Leroy Sane.

Watford. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Troy Deeney.

To mógł być gol dla Szerszeni! Niepilnowany na piątym metrze Etienne Capoue uderzył tuż obok słupka.

Watford. Schodzi: Nathaniel Chalobah. Wchodzi: Etienne Capoue.

Kolejne akcje Man City. Guardiola chce więcej goli. Watford jest bezradny.

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

Watford. Schodzi: Tom Cleverley. Wchodzi: Roberto Pereyra.

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Bernardo Silva.

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu David Silva. 4:0! Krótko rozegrany rzut rożny, po którym Silva dośrodkował na szósty metr. Tam Otamendi wygrał pojedynek główkowy i dopełnił formalności.

Potężny strzał Silvy z 14 metrów i Gomes przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

Kolejna szarża Mendy'ego. Po jego dośrodkowaniu na piąty metr piłka została wybita na korner.

Nie wyszło dośrodkowanie Mendy'emu, ponieważ piłka wylądowała na bocznej siatce.

Trochę egoistycznie zachował się Gabriel Jesus. Jego strzał został zablokowany.

Kontra Manchesteru City po kornerze dla Watfordu. Obok bramki z 20 metrów uderzył Sergio Aguero.

Z werwą rozpoczęli drugą połowę gracze Watfordu.

Początek drugiej połowy.

Przerwa. Man City jest o kilka klas lepszy od rywali.

Dwie minuty doliczone.

Man City wciąż jest głodny kolejnych bramek. Watford nie istnieje.

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Doucoure. Faulowany Sterling.

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Sergio Aguero. 3:0! Gospodarze na łopatkach. Aguero zagrał do Jesusa, który z kilku metrów płaskim strzałem zaskoczył Gomesa. Brazylijczyk był jednak na spalonym... Ten gol nie powinien zostać zaliczony.

Zdecydowana przewaga Man City. Goście nie zamierzają się cofać na własną połowę.

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu David Silva. 2:0! Hiszpan zagrał na trzeci metr, gdzie zupełnie niepilnowany Aguero tylko dołożył nogę.

Żółtą kartkę otrzymał Jose Holebas. De Bruyne wycięty przy linii bocznej.

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne. 1:0 dla Man City! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, a Aguero idealnie nabiegł na piłkę i głową umieścił ją w siatce.

To mógł być gol dla... Watfordu! Richarlison de Andrade urwał się rywalom po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i głową uderzył tuż obok słupka.

Daryl Janmaat mocno ucierpiał w starciu z Otamendim.

Silva dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego. Piłka trafiła na 14. metr do Aguero, ale Argentyńczyk uderzył obok słupka.

Zbyt szybko pochwaliliśmy Watford. Szerszenie nadal mają problem, żeby wyjść z własnej połowy.

Aguero zauważył, że Gomes wyszedł kilka metrów od linii bramkowej. Postanowił go przelobować i pomylił się nieznacznie.

Watford nieco otrząsnął się w ostatnich trzech minutach z przewagi Man City. Póki co The Citizens mają aż 72 proc. posiadania piłki.

Kolejna okazja The Citizens. Niecelnie przymierzył Kevin De Bruyne, a tymczasem mocno rozpadało się nad stadionem.

To mogła być bramka, ale Sterling nie trafił w piłkę na jedenastym metrze. Chwilę później Fernandinho mocno huknął sprzed pola karnego, ale Gomes złapał futbolówkę.

Mendy zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów, ale Francuz mocno spudłował.

Niecelny strzał Fernandinho po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Brazylijczyk uderzył z pięciu metrów.

Pierwsze minuty zdecydowanie pod dyktando Manchesteru City.