Żółtą kartkę otrzymał Jamie Vardy, który bardzo brzydko zaatakował Alberto Moreno.

1
2
5
90'

Czy Leicester City podobnie jak w końcówce pierwszej połowy zdoła strzelić bramkę?

2
1
1
87'

Gospodarze za wszelką ceną szukają wyrównania, ale Liverpool mądrze się broni.

7
3
1
85'

Georginio Wijnaldum szukał gola na 4:2, ale jego uderzenie dalekie było od idealnego.

1
2
4
1
82'

Daniel Sturridge ponownie ładnie przymierzył, ale na posterunku Schmeichel.

2
1
3
80'
75'

Daniel Sturridge ładnie "zawinął" piłkę w kierunku spojenia słupka z poprzeczką i pomylił się nieznacznie.

2
3
1
73'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jamie Vardy! To chyba byłoby za piękne dla fanów Lisów. Reprezentant Anglii uderza źle, w środek bramki i Mignolet naprawia swój błąd. Liverpool nadal prowadzi 3:2!

10
8
3
6
7
72'

NIE-BY-WA-ŁE! Rzut karny dla Leicester City po faule Mignoleta na Vardy'm!

2
1
2
3
69'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Niesamowite! Lisy momentalnie łapią kontakt! Demarai Gray uderzył z woleja, Mignolet niefortunnie interweniował i piłkę głową do pustej bramki z bliskiej odległości wpakował Vardy!

8
5
5
4
4
68'

Gol! Strzelił Jordan Henderson. Asystował mu Daniel Sturridge. Ależ spokój Liverpool'u! Świeżo wprowadzony Sturridge zachował chłodą głowę, odegrał do niepilnownego kolegi, a ten spokojnym strzałem podwyższa prowadzenie gości na 3:1.

7
6
2
1
3
66'

Strzał Mohameda Salaha zablokowany.

2
1
62'

Leicester. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Demarai Gray.

2
2
2
2
3
61'

Fatalny strzał Roberto Firmino z dwudziestu metrów. Piłka w trybunach.

1
1
1
61'

Philippe Coutinho zablokowany tuż przed polem karnym.

57'

Bardzo niecelnie główkował Emre Can.

1
2
55'

Shinji Okazaki ruszył do górnego podania, ale uprzedził go Simon Mignolet.

1
1
54'

Danny Simpson płasko podaje w pole karne, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

1
53'

Jamie Vardy złapany na spalonym.

51'

Ben Chilwell potrzebuje pomocy medycznej.

1
50'

Leicester City szuka wyrównania, ale The Reds póki co nie dają zaskoczyć się po raz drugi.

47'

Strzał Philippe Coutinho z powietrza prosto w ręce Kaspera Schmeichela.

2
46'

Gramy dalej!

3
2
45+3'

Gol! Strzelił Shinji Okazaki. A jednak! Po ostatnim dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pierwszej połowie gospodarze łapią kontakt! Okazaki wykorzystał zamieszanie podbramkowe i wepchnął piłkę do bramki!

8
1
2
3
5
45+3'

Jamie Vardy świetnie główkuje, ale jeszcze lepiej broni Mignolet!

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez. Będzie okazja do dośrodkowania z narożnika pola karnego.

Liverpool FC
1
1
1
1
2
45+1'

Za głębokie podanie w stronę Okazakiego.

1
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył do pierwszej odsłony dwie minuty.

2
2
2
2
2
45'

Philippe Coutinho padł w polu karnym, ale o "11" nie ma mowy.

1
1
1
2
1
43'

Nie zapowiada się na to, aby w pierwszej połowie coś jeszcze mogło się wydarzyć. Gospodarze biją głową w dobrze zorganizowany mur z Anfield Road.

2
1
1
1
1
40'

Shinji Okazaki wpakował piłkę do siatki, ale w momencie podania był na spalonym i sędzia gola nie uznał.

1
1
1
1
2
38'

Marc Albrighton faulowany w środku pola.

1
1
1
1
1
36'

Ben Chilwell płasko dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłkę pewnie złapał Simon Mignolet.

1
1
1
1
1
35'

Leicester City próbuje przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika, ale póki co bez zagrożenia pod bramką Mignoleta.

1
1
1
1
1
32'

Zablokowany strzał Alberto Moreno sprzed pola karnego.

1
1
1
1
1
31'

Tym razem Roberto Firmino w prosty sposób stracił piłkę na lewej flance.

1
1
1
1
1
29'

Mohamed Salah źle podał w pole karne i rozszyfrowali to gospodarze.

1
1
1
1
1
26'

Liverpool FC panuje nad wydarzeniami na boisku. Gospodarze nie potrafią odgryźć się swojemu rywalowi.

1
1
1
1
1
23'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Ależ trafienie zawodnika Liverpool'u! Coutinho podszedł do rzutu wolnego z okolic dwudziestego piątego metra i pięknym golem podwyższył prowadzenie swojego zespołu!

21
11
3
1
2
20'

Kasper Schmeichel interweniuje przed własnym polem karnym i oddala zagrożenie.

1
1
18'

Błąd Mignoleta na przedpolu, ale Shinji Okazaki nie zdołał trafić do siatki.

2
2
2
16'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Philippe Coutinho. Wydawało się, że dośrodkowanie Brazylijczyka będzie za mocne, ale skrzydłowy gości zdołał dołożyć głowę i otworzył wynik spotkania!

16
7
1
1
1
14'

Jamie Vardy płasko dograł w pole karne, ale obrońcy byli na posterunku.

1
1
13'

Ależ goście bliscy gola! Emre Can przymierzył z ponad dwudziestu metrów i trafił w słupek.