Brighton and Hove Albion
36' Ezequiel Schelotto 57' Shane Duffy 79' Connor Goldson
Chelsea FC
3' Eden Hazard 6' Willian 77' Eden Hazard 89' Victor Moses
0:4

Koniec. Gospodarze nie grali źle, ale na początku meczu zaspali, a w końcówce rywale wykorzystali ich zniechęcenie.

Jeszcze 3 minuty meczu przed nami.

Gol! Strzelił Victor Moses. Asystował mu Charly Musonda.  Musonda perfekcyjnie dograł do Mosesa, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! 0:4!

Już od kilku minut jest po meczu. Gospodarze już nie wierzą w dobry wynik, goście nie wysilają się zbytnio.

Brighton. Schodzi: Solly March. Wchodzi: Jose Izquierdo.

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Charly Musonda.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Connor Goldson.

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Willian. To teraz już jest po meczu. Willian do Hazarda, ten przebiegł z piłką kilka metrów i uderzył płasko do bramki.

Niespełna kwadrans do końca meczu. Chelsea nie może się czuć jeszcze zbyt pewnie. Gol dla gospodarzy może nam zapewnić emocje w końcówce.

Chelsea. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Davide Zappacosta.

Gospodarze nie potrafią przedostać się z piłką na połowę rywala. Chelsea dobrze się broni.

Brighton. Schodzi: Tomer Hemed. Wchodzi: Glenn Murray.

Brighton. Schodzi: Pascal Gross. Wchodzi: Baram Kayal.

Ezequiel Schelotto sam na sam z bramkarzem, ale Włoch miał niewiele miejsca i dał się popisać Wilfredo Caballero!

Spokojniejszy fragment gry, Chelsea nie kwapi się do ataku, a gospodarze niewiele potrafią zdziałać.

March uderzył sprzed pola karnego, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg.

Willian uderzył z rzutu wolnego, bramkarz zbił piłkę na słupek!

Chelsea. Schodzi: Andreas Christensen. Wchodzi: David Luiz. Głupotą było trzymanie Duńczyka na boisku tak długo po urazie głowy. Obrońca chyba nawet nie wie, gdzie się znajduje.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Shane Duffy.

Miejscowi cały czas szukają szans na złapanie kontaktu. Przed momentem na spalonym znalazl się Solly March.

Efektownie głową uderzył Davy Propper, piłka trafiła w słupek!

Wracamy do gry, w Chelsea prawdopodobnie dojdzie do zmiany.

Duffy i Christensen trzymają się za głowy. Zawodnicy zderzyli się w polu karnym i cierpią na przedpolu.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Szybkie gole dla gości ustawiły mecz. Gospodarze jednak jeszcze się nid poddali.

Sędzia doliczył minutę.

Lewą nogą z pola karnego uderzał czarnoskóry Belg Michy Batshuayi. Do celu zabrakło dwóch metrów.

Z ostrego kąta Hazard uderzał, a może chciał dogrywać do Mosesa. Ostatecznie piłka wyszła na aut bramkowy.

Chelsea stara się uspokoić grę. Gospodarze przegrywają 0:2, ale na pewno jeszcze się nie poddali.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Ezequiel Schelotto.

Ezequiel Schelotto znowu leży w polu karnym, sędzia ponownie nic nie widział. Tym razem przewinienie nie było tak ewidentne i sędzia może się wybronić.

Dośrodkowanie z rogu, z sześciu metrów głową uderzał Shane Duffy, ale pomylił się o metr!

Wilfredo Caballero odbił strzał z kilku metrów Hemeda! Rehabilitacja bramkarza Chelsea.

Hazard z pola karnego do partnera, Michy Batshuayi uderzał z kilku metrów, ale trafił w bramkarza! Powinno być 0:3!

Szybka akcja Chelsea zakończona strzałem Willian sparowanym na róg przez bramkarza.

Chelsea oddaliła grę od własnej bramki, gospodarze w ostatnich minutach nie potrafią zagrozić gościom.

Po rzucie rożnym Wilfredo Caballero zamiast piłki złapał w polu karnym kilka much. Sędzia uratował bramkarza odgwizdując spalonego. Niezwykle elektryczny jest golkiper Chelsea.

Mocny strzał Bakayoko z ok. 20 metrów do boku sparował  bramkarz.

Wilfredo Caballero gdzieś się zagubił w polu karnym, po chwili podciął Ezequiela Schelotto. Sędzia stał dwa metry od akcji i karnego nie gwizdnął! Panie sędzio! To są jakieś żarty!

Jest i strzał gospodarzy. Płasko i w środek bramki uderzył Solly March.

Chelsea pozwala Brighton and Hove Albion dotrzeć pod własne pole karne, ale na tym promocje się kończą.

0:3? Bez przesady z tym szaleństwem. Gospodarze starają się odpowiedzieć Chelsea, ale piłkarsko do gości sporo im brakuje.

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Tiemoue Bakayoko. "Idźcie do domu, my nie powiemy nikomu". Fani Chelsea mogą zaśpiewać kibicom gospodarzy! Cóż za wymiana podań przed polem karnym i cóż za strzał Williana! 0:2 w 6. minucie!

Szybka akcja gospodarzy, po akcji prawą stroną i złym wybiciu piłki przez Kante, z dystansu ponad bramką huknął Pascal Gross.

Gol! Strzelił Eden Hazard. Victor Moses wszedł z piłką w pole karne, jego płaskie dogranie trącił obrońca. Futbolówka dotarła pod nogi Hazarda, a ten mocnym strzałem trafił do bramki na 0:1!

Willian uderzał z rzutu wolnego z ok. 28 metrów, ale słabo i wprost w bramkarza.

Gramy!

Brawa uczczono pamięć zmarłego 14 stycznia Cyrille Regisa.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Jonathan Moss.

Gospodarze walczą o utrzymanie i plasują się nad strefą spadkową, goście gonią wicelidera Manchester United.