Manchester United
40' Romelu Lukaku 68' Antonio Valencia 75' Jesse Lingard 85' Nemanja Matić
Chelsea FC
30' N'Golo Kante 32' Willian 88' Alvaro Morata
2:1

Koniec meczu.

Ostatnia szansa dla Chelsea - korner, ale goście nie wykorzystali jej.

Kontra Man Utd i Lukaku został przyblokowany w polu karnym.

Cztery minuty doliczone.

Telewizyjne powtórki jasno pokazują, że Morata nie był na spalonym w 86. minucie, gdy strzelił bramkę. To powinno być 2:2.

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata. Faulowany Smalling.

Piłka w siatce Man Utd po strzale Moraty. Sędzia jednak uznał, że Hiszpan był na spalonym. Kontrowersyjna sytuacja.

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić. Doigrał się Serb. Faul w środku boiska.

Antonio Ruediger miał sobie coś do powiedzenia z Maticiem. Odbyło się jednak bez żółtych kartek.

Chelsea. Schodzi: Danny Drinkwater. Wchodzi: Cesc Fabregas.

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Eric Bailly.

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Olivier Giroud.

Szybka odpowiedź Chelsea. Willian wpadł w pole karne, ale uderzył zbyt lekko, żeby pokonać de Geę.

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Romelu Lukaku. 2:1 dla MU! Miękkie dośrodkowanie Belga w pole karne, gdzie niepilnowany na ósmym metrze Lingard głową pokonał bramkarza.

Valencia rozpędzał się prawą flanką, ale faulem zatrzymał go Alonso.

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Valencia. Faulowany Hazard.

Thibaut Courtois opuszkami palców sparował piłkę po pięknym strzale "nożycami" Lukaku. Korner dla Man Utd nie przyniósł już efektu.

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Jesse Lingard.

To był już dziesiąty strzał Chelsea. Man Utd ma tylko cztery.

Nie wyszedł strzał Willianowi sprzed pola karnego. Brazylijczyk złapał się za głowę.

De Gea kiepsko odbił przed siebie strzał Drinkwatera sprzed pola karnego. Wydaje się, że słońce przeszkadza Hiszpanowi.

Przyblokowany strzał Martiala sprzed pola karnego.

Strata piłki Sancheza. Chilijczyk nie jest dzisiaj silnym punktem Man Utd.

Pierwsze fragmenty drugiej połowy to walka w środku boiska.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Dwie minuty doliczone.

Morata tylko musnął piłkę po dośrodkowaniu Williana z rzutu wolnego.

Alonso już upadając oddał słaby strzał z 16 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Anthony Martial. 1:1! Gospodarze szybko zaprzeczyli naszemu wpisowi o braku okazji. Kilka podań w samym polu karnym i Lukaku z kilku metrów uderzył nie do obrony.

Man Utd nie jest w stanie odpowiedzieć groźną akcją.

Kolejna szansa dla Chelsea. Alonso miał piłkę na słabszej, prawej, nodze i uderzył niecelnie z 13 metrów.

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Eden Hazard. 1:0 dla Chelsea! Świetna kontra, w której Hazard bardzo dobrze podał do Williana. Ten z 10 metrów precyzyjnym strzałem pokonał de Geę.

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante. Faulowany Pogba.

W niezłej sytuacji znalazł się Alexis Sanchez. Chilijczyk był na wprost bramki, ale uderzył bardzo lekko i wprost w golkipera.

Kilka lepszych minut w wykonaniu Man Utd, ale przekłada się to tylko na tym, że ekipa Mourinho częściej jest na połowie Chelsea.

Nemanja Matić wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Morata miał przed sobą tylko Smallinga, ale nie zdołał przedryblować Anglika.

Mourinho i Conte uśmiechają się do siebie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze niedawno obaj panowie byli wrogami numer 1.

Gra toczy się w środku boiska od dobrych kilku minut.

Young dwukrotnie przyblokował Mosesa we własnym polu karnym.

Po bardzo dobrym początku meczu teraz spadło tempo spotkania.

Thibaut Courtois bez problemu złapał piłkę po dośrodkowaniu Sancheza z rzutu wolnego.

Początek należy do Chelsea. Man Utd na razie nieco zaskoczony dobrą postawą rywali.

POPRZECZKA! Po dośrodkowaniu Alonso Morata z pięciu metrów uderzył w poprzeczkę. Dobitkę Hazarda wybił na korner David de Gea.

Kolejne dośrodkowanie w pole karne, ale Morata nie sięgnął piłki.

Korner dla Chelsea. Dośrodkowanie w kierunku Moraty, ale piłka została wybita.