Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Moussa Sissoko.

2
1
1
86'

Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Chelsea. Moussa Dembele niebezpiecznie nadepnął na stopę Edena Hazarda.

3
4
2
4
2
83'
82'

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Olivier Giroud.

81'

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Victor Wanyama.

6
2
2
2
1
80'

Tottenham Hotspur inteligentnie utrzymuje piłkę jak najdalej od własnego pola karnego. Kiedy ją traci, stara się wybijać gospodarzy z rytmu faulami.

4
3
2
2
4
76'

Irytacja i złość, kiedy gospodarzom nie wychodzą kolejne ataki. Mniej niż kwadrans do końca regulaminowego czasu, a w ostatnich minutach Hugo Lloris nie musiał podejmować trudnych interwencji.

4
2
2
2
2
74'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Harry Kane.

12
6
2
3
4
70'

Żółtą kartkę za ostre przewinienie otrzymał Ben Davies.

Tottenham Hotspur
4
1
2
2
1
72'

Pozbierali się gospodarze i podnoszą jeszcze rękawicę. Tottenham Hotspur wybił w ostatnim momencie płaskie dośrodkowanie Cesca Fabregasa.

2
2
1
1
2
70'

Smutek na twarzach kibiców gospodarzy. 20 minut do końca regulaminowego czasu, a tu zanosi się na pierwszą porażkę Chelsea na własnym stadionie z Tottenhamem w tym wieku.

4
4
2
5
3
66'

Gol! Strzelił Dele Alli.

Druga sztuka w sieci! Dele Alli ponownie skierował piłkę do bramki. Wcześniej dwukrotnie nie potrafił tego zrobić Heung-Min Son, ale od czego ma się kompana. Alli strzelił na 3:1 z około 10 metrów.

26
18
13
11
16
65'

Dele Alli przybliżył Koguty do zwycięstwa!

3
2
1
3
2
64'

Pierwsza, nieśmiała riposta na gola Dele Alliego to uderzenie Williana zza pola karnego na wiwat.

3
1
2
4
2
62'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Eric Dier.

W tej akcji bramkowej najważniejsze było podanie, którego nie wypadało zmarnować. Eric Dier obsłużył idealną piłką Dele Alliego, który opanował ją i oszukał w sytuacji sam na sam bramkarza Chelsea. Tottenham Hotspur odwrócił wynik na Stamford Bridge.

26
15
7
10
15
60'

Przypomniał o sobie Heung-Min Son, którego uderzenie sparował z trudem Wilfredo Caballero. Goście musieli zadowolić się rzutem rożnym po próbie Koreańczyka.

1
1
1
3
2
59'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego, wreszcie dośrodkowanie Cesca Fabregasa, po którym Andreas Christensen główkował metr obok bramki Tottenhamu Hotspur.

1
1
3
3
1
57'

Lekko przyblokowane dośrodkowanie Victora Mosesa zmieniło kierunek lotu i Hugo Lloris nie miał problemu ze złapaniem piłki.

3
3
1
3
2
55'

Dotychczas ostatnie słowo powiedział Christian Eriksen. Trafienie Duńczyka jest ozdobą widowiska. Tak Wilfredo Caballero odprowadzał piłkę wzrokiem do bramki.

1
1
1
3
2
53'

Odpowiedzieli podopieczni Mauricio Pochettino i bezskutecznie domagali się rzutu karnego po zdarzeniu z udziałem Erika Lameli. Wcześniej uderzenie tego zawodnika zablokował intuicyjnie Victor Moses!

2
2
3
2
3
52'

Chelsea niemal nieustannie w posiadaniu piłki po przerwie, jednak niewiele wynikło z jej ostatnich ataków. Zamieszanie robili Eden Hazard oraz Cesar Azpilicueta, jednak nie oddali niebezpiecznego strzału.

1
2
1
1
2
50'

Alvaro Morata wyraźnie przesadził w polu karnym przeciwnika. Hiszpan sfaulował Davinsona Sancheza i to goście wznowili grę od rzutu wolnego.

1
1
2
3
4
48'

Gospodarze wpadli w pułapkę ofsajdową Tottenhamu Hotspur. Podobna sytuacja była na początku pierwszej połowy.

1
1
1
1
1
46'

16:28

To goście zeszli do szatni w lepszych humorach po wyrównaniu.

1
1
1
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Asystował mu Ben Davies.

Atomowe, klasowe, bajeczne uderzenie Christiana Eriksena zza pola karnego. Wilfredo Caballero nie zepsuł wrażenia i tylko obserwował lot piłki do bramki!

28
15
8
14
23
45'

Doliczone 2 minuty.

4
1
1
2
1
44'

Tym razem Marcos Alonso nie zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, natomiast wycofał piłkę do wbiegającego w pole karne N'Golo Kante. Francuz strzelił płasko w nogi defensora i tym razem nie zatrudnił swojego rodaka w bramce Tottenhamu Hotspur.

1
1
1
2
1
42'

Mała rehabilitacja Hugo Llorisa za zachowanie przed golem Chelsea. Francuz interweniował jedną dłonią po uderzeniu Marcosa Alonso.

4
2
2
3
2
39'

Christian Eriksen próbował wyrównać jeszcze w pierwszej połowie. Duńczyk huknął zza pola karnego i The Blues musiał ratować Wilfredo Caballero. Z bramkarzem Chelsea już chyba wszystko w porządku, skoro popisuje się interwencjami.

2
2
1
1
5
38'

Dele Alli w twardym pojedynku z Victorem Mosesem. Górą ten drugi, który nie pozwolił Anglikowi wywalczyć choćby rzutu rożnego.

2
4
2
2
2
37'

Chelsea trzyma przeciwnika daleko od własnego pola karnego. Można powiedzieć, że na razie gospodarze czują się dobrze z prowadzeniem.

3
2
1
1
2
34'

Alvaro Morata rozpoczął strzelanie na Stamford Bridge w Londynie.

2
1
1
1
1
32'

Wilfredo Caballero interweniował zdecydowanie lepiej niż Hugo Lloris i uniemożliwił oddanie strzału Christianowi Eriksenowi. Gorsza wiadomość jest taka, że bramkarz Chelsea ucierpiał w tej sytuacji po zderzeniu z Duńczykiem.

3
1
2
4
3
30'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Victor Moses.

Beznadziejne wyjście na przedpole Hugo Llorisa. Francuz kompletnie się przeliczył po dośrodkowaniu Victora Mosesa z prawego skrzydła. Golkiper Tottenhamu Hotspur minął się z piłką, a przyczajony za jego plecami Alvaro Morata główkował na 1:0 do opuszczonej bramki!

32
21
7
8
8
28'

Podobne do próby Brazylijczyka uderzenie Victora Mosesa. Nigeryjczyk skierował piłkę w rękawice Hugo Llorisa i Francuz nie miał problemu z jej zatrzymaniem.

3
3
2
3
3
27'

Strzał Williana sprzed 10 minut był małym punktem zwrotnym. Po nim pojedynek wyrównał się i nie widać już przewagi Tottenhamu Hotspur.

6
3
3
1
1
25'

Dwie akcje Tottenhamu Hotspur z wykorzystaniem lewego skrzydła. Ich efektem rzut rożny, który z kolei poskutkował uderzeniem Kierana Trippiera zdecydowanie nad poprzeczką bramki Chelsea.

4
3
2
1
22'

The Blues zatrzymani na linii pola karnego przeciwnika. Sprytniejsi od nich obrońcy w białych koszulkach.

3
4
2
3
3
19'

Futbolówka w bramce Tottenhamu, jednak publiczność została szybko uspokojona przez sędziów. Strzelec Marcos Alonso był na minimalnym spalonym w momencie podania N'Golo Kante.

5
5
1
4
7
18'

Wywołany wilk z lasu. Chelsea odpowiedziała na ataki przeciwnika celnym uderzeniem. Hugo Lloris wykazał się i sparował piłkę do boku po strzale Williana.

2
7
3
2
2
17'

Tottenham Hotspur w posiadaniu piłki. Drużyna z północnego Londynu ma dotychczas nieco więcej do powiedzenia i częściej przebywa na połowie przeciwnika.

1
1
2
2
8
15'

Bezbramkowy kwadrans za londyńczykami.

4
13'

Rozczarowany Willian zachowaniem sędziego asystenta. Pan z chorągiewką zasygnalizował dość przypadkowego spalonego.

2
3
1
3
2
12'

Ponownie lepszy w powietrzu zawodnik Tottenhamu Hotspur. Tym razem stoperów Chelsea FC przeskoczył Dele Alli, po czym nie główkował celnie. Dośrodkował w tej sytuacji Christian Eriksen.

1
2
10'

Jan Vertonghen autorem pierwszego uderzenia, ale to była nieprzygotowana próba, po której zatrzymanie piłki nie sprawiło żadnego problemu Wilfredo Caballero.

2
2
1
8'

Marcos Alonso wygrał pojedynek biegowy i to on, a nie Erik Lamela wywalczył wrzut z autu dla swojego zespołu.

7
3
2
2
1
6'

Szybko powrócił na boisko Nigeryjczyk i gospodarze grają ponownie w jedenastu.

6
5
2
4
4
5'

Victor Moses został poturbowany przez Moussę Dembele i sygnalizuje sędziemu, że nie obędzie się w tej sytuacji bez pomocy medycznej.

2
2
3
3
5
3'

Alvaro Morata próbował uruchomić dośrodkowaniem Williana, jednak wmieszał się w to wszystko Jan Vertonghen i Chelsea nie zakończyła swojego ataku strzałem.

3
2
1
4
2
2'

Gospodarze pod naciskiem pressingu Tottenhamu Hotspur. Przez to podopieczni Antonio Conte mają problem z płynnym rozegraniem pierwszego ataku.

15:53

W tym wieku Tottenham nie potrafi odnieść zwycięstwa na Stamford Bridge. Przez ostatnie 18 lat szczytem możliwości tego zespołu był remis. Postara się to zmienić w niedzielę. Przed pojedynkiem z Chelsea podopieczni Mauricio Pochettino są niepokonani w Premier League od 16 grudnia.

2
2
1
1
1
15:53

Drużyny sąsiadują w tabeli Premier League. Tottenham jest na czwartym miejscu premiowanym awansem do Ligi Mistrzów i ma pięć punktów przewagi nad Chelsea. Albo ucieknie The Blues na dobre, albo rywalizacja londyńczyków nabierze rumieńców.

3
2
1
1
1
15:53

Na początek kwietnia w Premier League zaplanowano derby Londynu. Piłkarze Chelsea FC i Tottenhamu Hotspur odpadli z Ligi Mistrzów na początku fazy pucharowej i koncentrują się na jak najlepszym finiszu na krajowym froncie.